Kategorie

Niania elektroniczna Xblitz Kinder z kamerą

349,00  zł
Brak w magazynie
SKU
XblitzK

Niania elektroniczna Xblitz Kinder jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które jest niezwykle pomocne w opiece nad dzieckiem. Dzięki niej nie tylko słyszysz, ale również i widzisz swoją pociechę, przebywającą w swoim pokoju. Idealna do mieszkania i domu.

Czytaj więcej >
punkty w klubie rodzica
punkty za recenzję
  • 100 PKT za ocenę oraz 100 pkt za
  • napisanie recenzji produktu
Może ci się spodobać...

Niania elektroniczna Xblitz Kinder

Kompletując pierwszą wyprawkę niemowlęcą rodzice zastanawiają się często, czy elektroniczna niania jest bezpieczna? Wydawać by się mogło, że urządzenia tego typu mogą być nie odpowiednie do pokoju maluszka. Powodem jest obawa, że mogą one emitować szkodliwe fale, które mają negatywny wpływ na prawidłowy rozwój i zdrowie maluszka. Niemniej jednak jest to błędna opinia, która nie znajduje swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości. Bez wątpienia niania elektroniczna Xblitz z kamerą, jak i pozostałe tego rodzaju sprzęty nie stanowią żadnego zagrożenia dla najmłodszych pociech. I zdecydowanie jak najbardziej przydają się rodzicom w codziennej opiece nad swoimi potomkami. Co więcej, stały monitoring dziecka nawet podczas jego snu daje jego opiekunom pewność, że wszystko jest w porządku. Dlatego też nowoczesna video niania powinna być podstawowym elementem wyposażenia dziecięcego pokoju.

 

Niania elektroniczna wielofunkcyjna

Xblitz Kinder to przede wszystkim niania elektroniczna wielofunkcyjna, która będzie przydatna w każdym mieszkaniu lub domu, a także sprawdzi się na wakacyjnych wyjazdach z maluchem. Jest to znakomita „opiekunka” dla Twojego dziecka, którą możesz zabrać ze sobą wszędzie. W znaczący sposób ułatwi ona Tobie opiekę nad nim zarówno przy codziennych obowiązkach, jak i podczas dalekich podróży. Mając ze sobą nianię elektroniczną 2.4 ghz z kamerą możesz ze spokojem pozostawić swojego śpiącego maluszka w jego pokoju, nie tracąc z nim ani na chwilę kontaktu. Dzięki przenośnemu monitorowi masz możliwość tak usłyszenia, jak i zobaczenia, co się dzieje z dzieckiem w danym momencie. Również jest ona praktycznym rozwiązaniem w przypadku starszych pociech, które coraz mniej śpią w ciągu dnia, ale ten czas przeznaczają na zabawę wśród własnych czterech kątów.

Jest to również innowacyjna niania elektroniczna dwukierunkowa, przez którą także i rodzic może komunikować się głosowo ze swoim dzieckiem, gdy przebywa ono w innym pomieszczeniu. Wobec tego nie tylko można na bieżąco monitorować malucha w jego pokoju i usłyszeć go, ale i też porozumieć się z nim, gdy wymaga tego sytuacja. Jest to pomocne przy niemowlętach, które po wybudzeniu się ze snu zaczynają natychmiast płakać, gdy tylko zauważą brak opiekuna. Natomiast słysząc dobrze znajomy głos mamy lub taty dobiegający z urządzenia mogą poczuć się bezpieczniej. Nie bez znaczenia dla każdego rodzica jest próba uspokojenia pociechy i zajęcia jej uwagi przez czas, kiedy będą pokonywać drogę do jej sypialni. Tego rodzaju video niania z możliwością dwustronnej komunikacji głosowej jest przydatna i przy starszych dzieciach do szybkiego porozumiewania się z nimi, gdy bawią się same w swoim pokoju.

Niania elektroniczna Wi-fi to genialny pomysł na oszczędność czasu i energii. Nie trzeba jej specjalnie konfigurować, a wystarczy jedynie umieścić kamerę w odpowiednim miejscu w pokoju dziecięcym, aby mieć jego pełny pogląd na monitorze odbiornika. Jedynie musi być ona podłączona przez zasilacz do sieci, aby rozpoczęła swoją pracę. Może ona wtedy trwać nieprzerwanie, a odległość, na jaką dostarcza podgląd wideo wynosi nawet do 260 metrów. Natomiast odbiornik z kolorowym monitorem podglądowym o dużym wyświetlaczu LCD 3,2 cal nie wymaga podłączenia do zasilacza sieciowego. Dzieje się tak z tego powodu, że Xblitz Kinder to nowoczesna niania elektroniczna z akumulatorem, z której można korzystać w każdym innym miejscu. Jest to z całą pewnością ogromne udogodnienie dla rodziców, szczególnie niemowląt, które większość dnia przesypiają. Od teraz można mieć przez cały czas podgląd na pokój dziecięcy i to z każdego miejsca w domu oraz poza nim. Nic zatem nie przeszkadza, żeby opiekunowie mogli w trakcie snu maluszka wyjść na balkon lub do ogrodu, ponieważ nie stracą kontaktu ze swoją pociechą.

 

Niania elektroniczna z uspokajającym dziecko odtwarzaczem kołysanek

Niania elektroniczna z odtwarzaczem kołysanek, którą jest właśnie Xblitz Kinder, to znakomita funkcja umilająca czas maluszkowi. Wbudowane w nią 8 uspokajających melodii pomogą rodzicom ukołysać ich latorośl do snu lub zająć ich na dłuższą chwilę. Co więcej, można włączyć je na odległość przy pomocy odbiornika. Biorąc pod uwagę wszystkie wymienione wyżej właściwości, to oczywistym staje się fakt, że Xblitz Kinder bezprzewodowa niania z kamerą opinie zyskuje coraz bardziej pozytywne wśród użytkujących ją opiekunów najmłodszych i starszych pociech. Dlatego jeśli rozważasz uzupełnienie wyprawki dla maleństwa o tego typu urządzenie, to lepiej zadbać o jego wysoką jakość oraz praktyczne funkcje, jakie koniecznie powinna spełniać. A w razie potrzeby zawsze możesz posłużyć się specjalnym kryterium, jakim jest ranking najlepszej video niani.