Kategorie

Zabezpieczenia do narożników

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Sprawdzone zabezpieczenia przed dziećmi na meble – na narożniki, do stołów, krzeseł, wystających szafek i półek oraz innych ostrych krawędzi

Prędzej czy później każdy rodzic niemowlęcia zadaje sobie niezwykle ważne pytanie, jakie zabezpieczenia przed dziećmi będą potrzebne do domu, aby zapewnić całkowite bezpieczeństwo maluszkowi, który coraz sprawniej porusza się po nim. W głównej mierze chodzi o zagwarantowanie mu dobrych warunków do prawidłowego rozwoju ruchowego, które nie będą zagrażały jego zdrowiu ani życiu. Warto zatem odpowiednio wcześniej rozeznać się w sytuacji i dokładnie sprawdzić, w które miejsca w mieszkaniu trzeba będzie koniecznie zastosować specjalne zabezpieczenia przed dziećmi.

Na pewno będzie tego wymagać pokój dziecięcy, ale i również inne pomieszczenia, w których często przebywa pociecha. Bez wątpienia bardzo istotną kwestią bezpieczeństwa jest przede wszystkim zabezpieczenie ostrych krawędzi przed dziećmi, które są bardzo niebezpiecznie i to szczególnie dla maluchów rozpoczynających naukę stawiania pierwszych kroków. Uderzenie się w nie przez chodzące niemowlę jest zarazem bolesne i skutkuje pojawieniem się siniaków, ale i też może grozić poważnym uszczerbkiem na zdrowiu. Dlatego też konieczne jest zastosowanie sprawdzonego zabezpieczenia na rogi mebli jak stoły czy krzesła, a nawet i na wystające półki oraz szafki. Najlepiej skorzystać z nich we wszystkich pomieszczeniach w domu, żeby mieć pewność i spokój, że nasza pociecha będzie w nim zawsze bezpieczna.

Profesjonalne zabezpieczenie krawędzi i narożników do domu, w którym mieszkają małe dzieci – gwarancja bezpieczeństwa dla najmłodszych oraz spokoju o nie dla rodziców

Obecnie najlepsze opinie posiadają zabezpieczenia przed dziećmi, które można w łatwy sposób zamontować na ostrych krawędziach różnych rodzajów mebli przy pomocy praktycznej samoprzylepnej taśmy. W związku z tym do ich prawidłowego założenia nie są potrzebne żadne inne narzędzia czy specjalistyczne kleje, żeby się mocno trzymały na narożnikach. To wszystko sprawia, że montaż tego typu zabezpieczenia szafek przed dziećmi i innych mebli jest nie tylko prosty, ale i błyskawiczny. Co więcej, można go przeprowadzić w każdym miejscu, które będzie wymagało zastosowania specjalnej ochrony, ponieważ jest ono uniwersalne i pasuje do wszystkich narożników. A zatem wygodne zabezpieczenie kątowe mebli idealnie sprawdzi się w domach, w którym mieszkają najmłodsze pociechy, zwłaszcza w okresie raczkowania oraz nauki chodzenia. I co najważniejsze, każde zabezpieczenia krawędzi przed dziećmi w postaci specjalnej osłony na narożniki mebli z samoprzylepną taśmą można zabrać ze sobą wszędzie. Tym bardziej, że nawet wyjeżdżając na wakacje z maluszkiem warto pomyśleć o zastosowaniu właściwej ochrony w kwaterze, w której będziemy przebywać na czas wyjazdu. Natomiast po zakończonym pobycie można bez większych problemów zdemontować zabezpieczenie narożników przed dziećmi  z taśmą samoprzylepną. Oprócz tego nie pozostanie po nim żaden najmniejszy ślad ani też nie poniszczy mebli. Ponadto jest to również istotne w domu, gdzie różnego typu zabezpieczenie przed dziećmi jest głównie stosowane w chwilach, gdy pociecha jest bardzo mała i potrzebuje mieć zagwarantowane niezbędne warunki bezpieczeństwa. Służy to przede wszystkim ochronie jej zdrowia i życia przed potencjalnymi zagrożeniami czyhającymi w mieszkaniu, gdy zaczyna wstawać przy meblach i samodzielnie podejmuje trud stawiania pierwszych kroków. Niemniej jednak zabezpieczenie narożników dla dzieci montowane za pomocą samoprzylepnej taśmy można ściągnąć, gdy nie będzie już ono konieczne dla starszych pociech.

© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.