Kategorie

Materace

2 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Wybrane dla Ciebie

2 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

2 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Materace dla dzieci, noworodków i niemowlaków – do spania, do zabawy i do ćwiczeń gimnastycznych

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie profesjonalne materace dla dzieci w każdym wieku, które wyróżniają się wysoką jakością wykonania i materiałów, jakie zostały wykorzystane do ich produkcji. Są one w pełni bezpieczne dla najmłodszych pociech i zapewniają im właściwe warunki, które są niezbędne do ich prawidłowego rozwoju fizycznego. Polecamy szczególnie ekologiczny materac do łóżka dla dziecka polskiego producenta PlantPur Baby, który jest gwarantem spokojnego i przede wszystkim zdrowego snu dla noworodka i malucha w wieku przedszkolnym. Został on wyprodukowany w oparciu o najnowocześniejsze technologie bazujące głównie na naturalnych wyciągach z olejów roślinnych w połączeniu ze specjalną pianką poliuretanową. Wobec tego materac piankowy dla niemowlaka i dla przedszkolaka jest doskonałym rozwiązaniem do dziecięcego łóżeczka. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami na najlepsze materace dla dzieci do spania, a także do zabawy i ćwiczeń gimnastycznych.

Nowoczesne materace do spania dla dzieci do niemowlęcego łóżeczka i nie tylko – lateksowe i piankowe i kokosowe w standardowych rozmiarach

Jaki powinien być materac dla dzieci do łóżka, żeby zapewnić najmłodszym zarazem zdrowy i bezpieczny sen i to już od pierwszych dni ich życia? Niewątpliwie musi wyróżniać się odpowiednią jakością, na którą składa się stosowna jakość jego wykonania z użyciem wyłącznie sprawdzonych tkanin. Należy przy tym pamiętać, że materac dla noworodka powinien nie tylko być dla niego jak najbardziej komfortowy do spania, ale i wspierać jego mały kręgosłup, który jest wrażliwy i przy niewłaściwym ułożeniu może ulec niebezpiecznej deformacji. A zatem musi wyróżniać się on swego rodzaju elastycznością i odpornością na poważne odkształcenia. Oprócz tego warto wybrać produkt dla dzieci, który będzie łatwy do utrzymania w nieskazitelnej czystości na co dzień. Idealnym przykładem jest szczególnie ekologiczny materac Plantpur, który opinie zdobywa coraz bardziej pozytywne wśród rodziców, których maluszki miały okazję go przetestować do spania w swoim łóżeczku. To również znakomita odpowiedź na dość częsty dylemat rodziców, jak twardy powinien być materac dla dziecka.

Pionierskie produkty PlantPur Baby to ekologiczne i antyalergiczne materace dla noworodków i dla niemowlaków oraz dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym, a także ich rodziców

Obecnie PlantPur Baby jest zdecydowanie najlepszym materacem dla niemowlaka, dla dzieci i dla alergików, których potrzeby są przecież wyjątkowe pod każdym względem. I to zwłaszcza w trakcie snu, ponieważ wyspany maluch jest zarazem bardziej radosny i chętniej uczy się nowych rzeczy. Prezentowane przez nas ekologiczne materace dla dzieci od PlantPur Baby to dedykowane najmłodszym pociechom certyfikowane produkty do łóżeczka, których podstawowym składnikiem jest pianka wysokoelastyczna o ponadprzeciętnych właściwościach. Natomiast ich dodatkowa warstwa nawierzchnia z zamkiem błyskawicznym pełni rolę ochronną. I co najważniejsze, spełniają one również powyższe kryteria, jakie określają najbardziej odpowiedni materac dziecięcy, który zagwarantuje maluszkom bezpieczny i regenerujący sen we własnym łóżku. Ponadto w naszym sklepie internetowym są dostępne produkty PlantPur Baby w różnych rozmiarach i atrakcyjnych cenach. Odnajdą w nim Państwo zarówno mniejszy materac dla dziecka 120x60 lub 140x70, jak i większy materac termoelastyczny 160x80, który pod wpływem ciepła ciała śpiącego malucha dostosowują się intuicyjnie do jego aktualnego ułożenia ciała. Na każdy z nich obowiązuje długa gwarancja. Warto zatem wybrać materac dla niemowlaka, który opinie ma pozytywne, ponieważ zyskujemy pewność, że nasza pociecha będzie mogła spokojnie i zdrowo spać w trakcie dziennej drzemki czy wieczornego snu.

 

© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.