Monitory oddechu

Monitory oddechu

Monitory oddechu dla dzieci

Monitor oddechu kontroluje sen dziecka, aby zapobiec nagłej śmierci łóżeczkowej. Rodzice często decydują się na zakup tego urządzenia, aby mieć pewność, że nie tylko oni czuwają nad bezpieczeństwem swojej pociechy.

 

2 Item(s)

1

Przenośny monitor oddechu dla niemowląt Snuza Hero MD

449,00 zł
Monitor oddechu Snuza Hero jest wysoko wyspecjalizowanym produktem, który jako pierwszy na świecie posiada certyfikat medyczny. To przenośny monitor oddechu dla niemowląt. Dowiedz się więcej

Zestaw monitor oddechu Snuza i bezdotykowy termometr dla niemowląt Luvion

639,00 zł
Wyjątkowy zestaw, który składa się z monitora oddechu i termometra na podczerwień Luvion EXCAT. Przydatne urządzenia, których nie może zabraknąć w wyprawce dla noworodka. Dowiedz się więcej

 

2 Item(s)

1

Monitor oddechu

Monitor oddechu, to niewielkie urządzenie, które najczęściej umieszcza się pod materacem. Jeżeli przez 20 sekund po oddechu nie przyjdzie kolejny, włącza się głośny alarm. Często na taki dźwięk reaguje także dziecko i wybudza się z głębokiego snu. Monitor oddechu reaguje także wtedy, kiedy dziecko oddycha mniej niż 10 razy na minutę.

Monitor oddechu jest niezbędny, kiedy maluszek urodzony jest przedwcześnie lub miewa problem z oddychaniem. Coraz więcej rodziców zdrowych dzieci decyduje się na zakup monitora oddechu, aby zapewnić sobie nieco spokoju.