Kategorie

Monitory oddechu

Monitory oddechu dla niemowląt i małych dzieci – klasyczne i przenośne

Monitor oddechu kontroluje sen dziecka, aby zapobiec nagłej śmierci łóżeczkowej. Rodzice często decydują się na zakup tego urządzenia, aby mieć pewność, że nie tylko oni czuwają nad bezpieczeństwem swojej pociechy. 

Monitor oddechu, to niewielkie urządzenie, które najczęściej umieszcza się pod materacem. Jeżeli przez 20 sekund po oddechu nie przyjdzie kolejny, włącza się głośny alarm. Często na taki dźwięk reaguje także dziecko i wybudza się z głębokiego snu. Monitor oddechu reaguje także wtedy, kiedy dziecko oddycha mniej niż 10 razy na minutę. Monitor oddechu jest niezbędny, kiedy maluszek urodzony jest przedwcześnie lub miewa problem z oddychaniem. Coraz więcej rodziców zdrowych dzieci decyduje się na zakup monitora oddechu, aby zapewnić sobie nieco spokoju.

Monitor oddechu dla niemowląt to praktyczne urządzenie, którego głównym zadaniem jest czuwanie nad spokojnym i przede wszystkim bezpiecznym snem najmłodszych dzieci. To jeden ze sprawdzonych elementów zapobiegania tzw. zespołu nagłej śmierci łóżeczkowej, kryjącego się pod angielskim skrótem SIDS. W grupie jej ryzyka są szczególnie noworodki, które urodziły się przedwcześnie jako wcześniaki lub z niską masą urodzeniową ciała. Narażone są na nią również dzieci urodzone w planowanym terminie, u których wystąpiły problemy z oddychaniem po porodzie lub mają stwierdzone wrodzone schorzenia układu oddechowego. W wyżej wymienionych sytuacjach profesjonalny czujnik oddechu jest wręcz wymagany, żeby zapewnić maluszkowi bezpieczeństwo, a rodzicowi spokój o niego. Za jego sprawą zyskujemy pewność, że nasza pociecha będzie pod stałą kontrolą w czasie drzemki bądź nocnego spania w swoim łóżeczku. Pojawia się tutaj jedynie dylemat, jaki monitor oddechu dla niemowląt warto kupić? Tym bardziej, że we współczesnych czasach ich wybór jest ogromny. Wobec tego postanowiliśmy w ofercie naszego sklepu zaproponować Państwu wyłącznie sprawdzone monitory oddechu dla najmłodszych dzieci, wśród jakich są dostępne zarówno przenośne produkty medyczne do ciągłego monitorowania rytmu oddychania w trakcie snu oraz klasyczne nianie elektroniczne, które posiadają dodatkowo tego rodzaju funkcje.

Jaki monitor oddechu dziecka warto wybrać – przenośny czy tradycyjny?

Bardzo dużo rodziców nie tylko wcześniaków, ale i zdrowych noworodków zastanawia się, czy warto zainwestować w monitor oddechu i na jaki najlepiej się zdecydować? Z pewnością jest to jedna z najbardziej opłacalnych inwestycji, która pozwoli opiekunom najmłodszych pociech zatroszczyć się o ich bezpieczny sen w łóżeczku. I to bez względu na aktualny stan zdrowia maluszka, ponieważ priorytetem każdego monitora oddechu dla niemowląt jest ochrona dziecka przed zespołem nagłej śmierci SIDS. A rodzicom na pewno przyniesie on spokój, który może zapewnić jedynie jak najlepsze zadbanie o bezpieczeństwo ich malutkiej pociechy. Nasz sklep internetowy oferuje wyłącznie specjalistyczne urządzenia tego typu, które można odnaleźć na wysokich miejscach w rankingu monitorów oddechu, a ich cena jest przystępna. Oprócz tego dostępne są różne modele czujników zarówno w wersji tradycyjnej, jak i bardziej nowoczesnej, które sprawdzą się zarazem dla przedwcześnie urodzonych i donoszonych niemowląt. Wobec tego w zależności od potrzeb i ze względu na wygodę swoją i maluszka można zdecydować się na innowacyjny monitor oddechu skarpetkowy, który jest przenośny i ma niewielkie wymiary. Dzięki niemu możemy na bieżąco kontrolować rytm oddychania niemowlaka i to w każdych warunkach. W asortymencie naszego sklepu internetowego do Państwa dyspozycji jest  przenośny monitor oddechu Snuza, który jest sprawdzonym produktem medycznym, co potwierdza uzyskany przez niego certyfikat. Jest polecany szczególnie dla dzieci urodzonych jako wcześniaki i dla noworodków, u których stwierdzono problemy z oddychaniem, ale nie tylko. Sprawdzi się również dla zdrowych niemowląt, których rodzice chcą im zapewnić bezpieczny sen. Jego atutem jest niewątpliwie fakt, że posiada on atest medyczny oraz fakt, że można z niego korzystać nie tylko w domu, ale i na spacerze lub w podróży z maleństwem. Ponadto w naszej ofercie odnajdą Państwo również funkcjonalną elektroniczną nianię z monitorem oddechu. Ułatwia ona codzienną opiekę nad maluszkiem, dbając przy tym o jego bezpieczeństwo w trakcie spania w łóżeczku. Przydaje się zarówno w małym mieszkaniu, jak i domu. Każdy z dostępnych w naszym sklepie internetowym  monitorów oddechu ma pozytywne opinie wśród rodziców dzieci, które z niego korzystały z różnych przyczyn.

© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.