Kategorie

Zabawki maszyny rolnicze, traktory i farmy

16 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Wybrane dla Ciebie

16 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

16 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Zabawki maszyny rolnicze, traktory i farmy dla dzieci

Zabawki rolnicze dla dzieci w postaci autentycznych traktorów czy w pełni wyposażonej farmy to znakomity pomysł, żeby przybliżyć najmłodszym fascynujący świat wiejski. I pokazać maluchom, że wieś jest przyjaznym miejscem dla każdego i dzieje się tam dużo ciekawych rzeczy. Doskonale obrazują to wyjątkowe zabawki - farma w zestawie z figurkami zwierząt, które mieszkają na tradycyjnym gospodarstwie rolniczym. Pośród nich można odnaleźć krowy, świnki, kury oraz konie, które są nieodzownym pomocnikiem człowieka w pracy na roli. Z kolei małe lub duże maszyny rolnicze dla dzieci to nietypowe pojazdy mechaniczne, które zachwycają niejednego małego chłopca. Oryginalne traktory - zabawki z maszynami, którymi można bawić się w domu, to prawdziwa gratka dla młodego miłośnika motoryzacji i nie tylko. Z pewnością wysokiej jakości zabawki rolnicze, w tym ciągniki, kombajny i niepowtarzalne zestawy farm, to wspaniałe rozwiązanie na niebanalny prezent dla pociechy.

 

Traktory i maszyny rolnicze – zabawki dla małych dzieci: Wader, Goki, Happy People, Dumel Discovery i inne

 

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju traktory rolnicze, w tym zabawki klasyczne takie jak duże pojazdy renomowanej marki Wader, a także nowoczesne pojazdy z funkcjami interaktywnymi lub z możliwością zdalnego sterowania. Każdy z nich wyróżnia się jedynymi w swoim rodzaju cechami. Szczególną popularnością cieszą się obecnie duże traktory Wader i jeździki Goki, na których najmłodsze dzieci mogą samodzielnie jeździć. Niektóre z nich mają nawet doczepianą przyczepę, w której można przewozić dodatkowe akcesoria. Dla rocznych pociech ciekawą alternatywą na pierwszą maszynę rolniczą jest interaktywny traktor farmer od sprawdzonego producenta edukacyjnych zabawek dziecięcych Dumel Discovery. Tymczasem maluchom w wieku przedszkolnym można zaproponować zdalnie sterowany ciągnik marki Happy People.

 

Wyjątkowe rolnicze zabawki - farma zwierząt w atrakcyjnych zestawach

 

Zapraszamy również do zapoznania się z naszym asortymentem na zabawki - farma dla dzieci, które stanowią wciągającą i przede wszystkim edukacyjną rozrywkę dla najmłodszych. Z jednej strony zapoznają maluchy z tym, jak naprawdę wygląda życie na wsi. Ale i także różnorodne zabawki figurki w farmie pozwalają dziecku na rozwijającą zabawę w twórcze odgrywanie ról, co pobudza wyobraźnię. Idealnie nadają się zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców, którzy lubią zwierzątka oraz chcą odkrywać świat w całej jego szerokości. A wieloelementowe zabawki farma zapewnią dzieciom przeżycie niezapomnianej przygody na gospodarstwie wiejskim.

© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.