Kategorie

Gryzaki

4 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Wybrane dla Ciebie

4 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

4 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Gryzaki dla niemowląt – na bolesne ząbkowanie oraz do bezpiecznego podawania owoców i innych pokarmów

Gryzak dla noworodka to jeden z najbardziej przydatnych produktów, który posiada szereg zalet. Z jednej strony doskonale sprawdzi się na bolesne ząbkowanie u niemowlaka, podczas którego wyrzynające się pierwsze zęby mleczne prowokują nieznośny ból dziąseł oraz ich nieprzyjemne swędzenie.

Wtedy też bardzo dużo małych dzieci próbuje w tym czasie ukoić go poprzez gryzienie różnych przedmiotów, w tym zabawek. Warto w tym trudnym dla maluszka okresie zaproponować mu najbardziej odpowiedni dla niego lekki gryzak, który działa kojąco na dziąsła i pozwala na dłuższy czas zapomnieć o przykrym bólu. Współcześnie do wyboru mamy gryzaki silikonowe, gryzaki drewniane, gryzaki wodne oraz gryzaki żelowe, które odpowiadają specjalnym potrzebom ząbkujących niemowląt. Oprócz tego niektóre z nich mogą pełnić dodatkowe funkcje. Dla przykładu gryzak może być jednocześnie grzechotką, która zapewnia świetną rozrywkę. W ofercie naszego sklepu internetowego odnajdą Państwo najlepsze gryzaki, które pomogą maluszkowi uśmierzyć ból pojawiający się w trakcie ząbkowania. Ponadto proponujemy również bezpieczne smoczki z siateczką dla niemowląt, które są przeznaczone do podawania różnego rodzaju pokarmów, w tym świeżych owoców.

Sprawdzone gryzaki na ząbkowanie dla niemowląt i małych dzieci – gryzaki ortodontyczne, gryzaki wodne i żelowe, gryzaki drewniane oraz gryzaki silikonowe

Jak powszechnie wiadomo to właśnie gryzaki u niemowląt sprawdzają się najlepiej podczas ząbkowania, kiedy można zauważyć pierwsze symptomy oznaczające pojawienie się pierwszych ząbków u maluszka nazywanych mlecznymi. Rodzice bardzo łatwo rozpoznają ten stan, ponieważ ich dotąd wesoły bobas zaczyna się coraz bardziej niecierpliwić zabawą, która do tej pory sprawiała mu radość, a także częściej płacze. Niemowlę często też z bólu zaczyna swoje rączki zaciśnięte w piąstki wkładać do buzi albo gryźć znajdujące się w pobliżu niego zabawki i inne przedmioty. Bez wątpienia nie jest to najbezpieczniejsza opcja na ukojenie u pociechy bólu związanego z wyrzynaniem się zębów mlecznych. Z tego powodu sprawdzony gryzak na ząbkowanie będzie o wiele lepszym i rozsądniejszym rozwiązaniem dla maluszka, ponieważ jest on jako jedyny właściwie przystosowany do wyjątkowych potrzeb ząbkujących niemowląt. I co najważniejsze, pełni również rolę interesującej zabawki, którą bobas może nie tylko gryźć, ale się nią bawić! W dodatku są one obecnie dostępne w przeróżnych ciekawych kształtach i można znaleźć wśród nich sympatyczny gryzak grzybek lub przyjacielskiego lwa. Również w naszym sklepie internetowym jest dostępna urocza panda w postaci gryzaka, która jest zarazem fantastyczną zabawką sensoryczną dla niemowląt. Warto zaopatrzyć się w parę tego rodzaju produktów, ponieważ ze względu na ich szczególne przeznaczenie do gryzienia przez pociechę, mogą szybko się zużyć. Niezależnie od rodzaju, czy zdecydujemy się na gryzak silikonowy bądź drewniany, jest konieczne monitorowanie na bieżąco jego stanu. Natomiast gdy tylko zauważymy pierwsze oznaki zniszczenia, należy go bezwzględnie wymienić na nowy, aby gryzak był dla dziecka bezpieczny. Ponadto w asortymencie naszego sklepu mogą Państwo odnaleźć również specjalny gryzak do lodówki, który można bez obaw spokojnie w niej schłodzić, żeby przynieść maluszkowi dodatkową ulgę w ząbkowaniu.

Bezpieczny smoczek gryzak - specjalistyczny gryzak do podawania pokarmu dla niemowląt, które mają rozszerzaną dietę

Oprócz gryzaków dla niemowląt przeznaczonych do korzystania z ich właściwości w trakcie ząbkowania dziecka, w naszym sklepie internetowym nie mogło też zabraknąć sprawdzonego gryzaka do owoców i innych produktów spożywczych. Zapewnia on maluszkowi bezpieczeństwo w trakcie spożywania pokarmów o stałej konsystencji, minimalizując znacząco możliwość zakrztuszenia się nimi. Wobec tego smoczek gryzak wyposażony w specjalną siateczkę jest znakomitym rozwiązaniem w momencie, gdy niemowlę wchodzi na bardziej zaawansowany etap rozszerzania swojej diety. A mianowicie – przy przechodzeniu ze spożywania przez malucha pokarmów o płynnej konsystencji do stałej, czyli podawania większych kawałków jedzenia. Korzystanie z gryzaka do owoców i warzyw jest nie tylko bezpieczne i wygodne dla niemowlęcia, ale daje rodzicom pewność, że dalsze rozszerzanie diety ich pociechy przejdzie spokojnie bez stresu i większych problemów. Zapraszamy zatem do zapoznania się z naszą ofertą na sprawdzone gryzaki na ząbkowanie dla niemowląt oraz gryzaki do podawania pokarmów.

© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.