Kategorie

Aspiratory i gruszki do nosa

Wybrane dla Ciebie

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Gruszki i aspiratory do nosa dla dzieci

W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy zarówno tradycyjną gruszkę do nosa, jak i nowoczesny odciągacz kataru w postaci poręcznego aspiratora, które są przeznaczone do stosowania u najmłodszych dzieci. Każdy z nich ma głównie na celu prawidłowe udrożnienie małego noska z zalegającej w nim wydzieliny, która utrudnia niemowlęciu swobodne oddychanie oraz spokojny sen w trakcie trwającej infekcji wirusowej. Aspirator dla dzieci poniżej 3 roku życia jest niezbędnym artykułem higienicznym, który powinien konieczne znaleźć się w każdej wyprawce szykowanej z myślą o maluszku.

Specjalistyczny odciągacz kataru dla niemowląt pozwala jego opiekunom na dokładne oczyszczenie nosa dziecka z powstającej w nim wydzieliny. Jest to niezwykle ważny zabieg pielęgnacyjny, który zapobiega poważnym konsekwencjom zdrowotnym i dość częstym powikłaniom u najmłodszych pociech w postaci bolesnego zapalenia ucha środkowego lub zapalenia oskrzeli. Oprócz tego aspiratory do oczyszczania nosa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze tego samodzielnie dokonać poprzez jego całkowite wydmuchanie, uniemożliwiają dalsze spływanie kataru w dół układu oddechowego, co może skutkować podrażnieniem i stanem zapalnym gardła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na różne rodzaje aspiratorów do nosa dla niemowląt.

Aspiratory do oczyszczania nosa – ustne, elektryczne oraz podłączane do odkurzacza

Niewątpliwie klasyczna gruszka do nosa oraz różnego rodzaju aspiratory do nosa są obecnie niezastąpionymi produktami higienicznymi, które zapewniają niemowlakowi ulgę podczas kataru. Najmłodsze dzieci do mniej więcej 3 roku życia nie są w stanie same bez żadnej pomocy z zewnątrz pozbyć się go. Nie potrafią też samodzielnie usprawnić sobie oddychania poprzez wydmuchanie nosa w chusteczkę. Dlatego też z pomocą rodzicom niemowląt przychodzi profesjonalny aspirator do nosa, który jest dostępny w kilku wersjach. Współcześnie największą popularnością cieszy się nowoczesny aspirator do nosa do odkurzacza, który pozwala na jeszcze dokładniejsze i szybsze oczyszczenie go z kataru. To jak najbardziej bezpieczna alternatywa dla tradycyjnej gruszki oraz ustnego aspiratora  do nosa Philips Avent, który jest dostępny w naszym sklepie internetowym w funkcjonalnym zestawie do pielęgnacji. Z całą pewnością elektryczny aspirator do nosa jest przydatny już od momentu narodzin maleństwa oraz dla najmłodszych, którzy muszą często mierzyć się z infekcjami układu oddechowego bądź katarem towarzyszącym alergii. W dodatku ułatwia on rodzicom maluszka skuteczną walkę z uporczywą wydzieliną, żeby zapewnić mu ulgę w chorobie. Niemniej pionierski aspirator do nosa dla niemowląt do odkurzacza to tylko jedno ze sprawdzonych rozwiązań na natychmiastową pomoc nowo narodzonemu dziecku w katarze. Jego doskonałym przykładem jest chociażby specjalny aspirator do nosa Katarek, który okazuje się bardziej wydajniejszy przy często pojawiającym się katarze u niemowlaka, więc może być nieocenioną pomocą zamiast klasycznej gruszki do nosa czy ustnego aspiratora. Ponadto nasz sklep internetowy oferuje w przystępnej cenie aspiratory do nosa, które mają jedynie sprawdzone opinie. Wśród nich proponujemy Państwu aspirator do nosa Canpol wykonany z miękkiego silikonu, który nie wymaga użycia baterii, a sprawdzi się znakomicie dla dzieci poniżej 3 roku życia. Oprócz tego w naszej ofercie jest też dostępny aspirator do nosa Philips Avent, który jest nieodłączną częścią praktycznego zestawu do pielęgnacji. Wszystkie z nich są bezpieczne i mogą być stosowane jako skuteczny odciągacz kataru dla najmłodszych dzieci już od pierwszych dni ich życia. I co najważniejsze, każdy aspirator do nosa w rankingu zdobywa wysokie miejsca ze względu na dobre opinie wielu rodziców, którzy mieli okazję sprawdzić ich efektywność w praktyce.

© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.