Kategorie

Bezpieczeństwo

Filtruj

1 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Nazwa PODkategorii

1 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

1 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Bezpieczeństwo dziecka

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Odpowiadając na wynikające z niego potrzeby przygotowaliśmy ofertę produktów, które pomogą Ci zadbać o to, by Twoje Maleństwo rozwijało się w spokojnych warunkach, ochronione od czyhających zagrożeń. Dzięki temu odetchniesz i pozbędziesz się większości niepokojów. Wśród produktów, które Ci polecamy znajdują się: elektroniczna niania, sprawująca kontrolę nad dzieckiem, kiedy zostaje samo w pokoju, kojce, które pozwolą maluchowi bezpiecznie się bawić lub też siedzisko do pływania. Ten niepozorny produkt oswoi Twoje lęki związane z kontaktem dziecka z wodą i pozwoli uniknąć przypadkowego zachłyśnięcia.

Zabezpieczenie domu

Bardzo ważnym elementem troski o bezpieczeństwo dziecka są również stosowane w domu zabezpieczenia. Dobre osłony narożnikowe, zabezpieczenia do szuflad oraz gniazdek to tylko niektóre z polecanych produktów, pomagające budować bezpieczny dom z małym dzieckiem. Zaoszczędź sobie nerwów, zadbaj o bezpieczeństwo dziecka.

Zabezpieczenia – na kontakty, na meble do krawędzi i narożników oraz do kuchni na szafki i szuflady

Bezpieczeństwo dzieci w domu jest bardzo ważne już od samego początku ich pobytu w mieszkaniu. Należy mieć również na względzie fakt, że maluszki bardzo szybko rosną i osiągają sprawność fizyczną, która umożliwia im później przemieszczanie się po pokojach. Dlatego też warto o wiele wcześniej pomyśleć o tym, jak zabezpieczyć mieszkanie przed dzieckiem w prosty i solidny sposób. Bardzo przydatne na wstępie okazują się ochraniacze do łóżeczek, w których niemowlę spędza większą część czasu. Równie istotne, zwłaszcza dla raczkującej pociechy lub stawiającej swoje pierwsze kroki w nauce chodzenia, jest zadbanie o specjalne zabezpieczenia na meble przed dziećmi. Z całą pewnością każdy rodzic nie może doczekać się chwili, w której jego maluch zacznie się coraz sprawniej przemieszczać po domu. Niemniej jednak bez zorganizowania sumiennego zabezpieczenia krawędzi i narożników stołów i regałów nowe umiejętności pociechy przysłoni obawa, że może sobie zrobić krzywdę, np. boleśnie uderzyć się w blat przy gwałtownym wstawaniu z pozycji na czworaka. Jest to także nieprzyjemna sytuacja dla rodziców, którzy nie chcą, żeby jakakolwiek krzywda stała się ich maleństwu. A przy okazji może zniechęcić samo niemowlę do dalszych prób w nauce chodzenia.

Oprócz zabezpieczenia na rogi mebli przed dziećmi nie można zapominać też o zablokowaniu dostępu do szafek i szuflad, które latorośl z pewnością będzie chciała sprawdzić ich zawartość. Co więcej, zapewni to spokój rodzicom, którzy nie będą musieli co chwile zamykać otwieranych półek. Ponadto trzeba zadbać o stosowne zabezpieczenia dla dzieci w obrębie kuchni lub aneksu kuchennego.

Ochrona przed prądem – zabezpieczenia gniazdek elektrycznych i kontaktów

Zabezpieczenia dla dzieci obej