Kategorie

Laktatory i akcesoria

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Laktatory i akcesoria do nich

Laktator to w głównej mierze profesjonalny odciągacz pokarmu, który umożliwia młodej mamie na łatwe i bezbolesne ściągnięcie mleka z piersi w celu nakarmienia noworodka bądź pobudzenia laktacji, czyli zwiększenia jego produkcji. Z jednej strony ułatwia pomyślne rozpoczęcie naturalnego karmienia piersią. A w razie potrzeby zarówno laktator ręczny, jak i elektryczny pozwalają mamie na odciągnięcie nadwyżek mleka, które można bezpiecznie przechować w lodówce lub zamrażalniku. Dzięki temu można później podać go w butelce maluszkowi w sytuacjach awaryjnych pod nieobecność jego jedynej karmicielki.

Z całą pewnością najlepszy laktator elektryczny jest idealnym rozwiązaniem dla mam, które wracają szybko do pracy, a nie chcą rezygnować z całkowitego karmienia piersią. Ale to nie jedyne jego zalety, ponieważ działa on też pobudzająco na laktację. W związku z tym specjalistyczny odciągacz do mleka jest nieocenioną pomocą w realizacji pragnienia niejednej mamy, żeby jej maleństwo mogło być karmione jej naturalnym pokarmem, który jest przecież najlepiej dostosowany do potrzeb najmłodszych dzieci. W naszym sklepie internetowym proponujemy różne rodzaje laktatorów, w tym klasyczne ręczne oraz nowoczesne elektryczne, a także niezbędne akcesoria do nich.

Jaki laktator wybrać – ręczny czy elektryczny?

Większość kobiet oczekujących na pojawienie się swojego maleństwa na świecie, już na długi czas przed porodem rozważa, w jaki sposób będzie ono karmione. Jeśli więc nie istnieją żadne przeciwwskazania, to bardzo często można spotkać się z wyborem naturalnego karmienia piersią. A gdy wystąpią z nim problemy, to chociaż podawania odciągniętego mleka matki przy pomocy butelki. Jak pokazuje doświadczenie wielu kobiet, to właśnie laktator jest ich najlepszym pomocnikiem, kiedy chodzi o wspieranie ich na drodze naturalnego karmienia piersią. Korzystanie z niego wpływa korzystnie na poprawę laktacji oraz umożliwia odciągnięcie wystarczających dla niemowlaka ilości mleka. Niemniej pozostaje do rozstrzygnięcia istotna kwestia, które urządzenie najlepiej się sprawdzi - laktator ręczny czy elektryczny? Jest to zależne przede wszystkim od tego, w jakim celu planujemy z niego korzystać i z jaką częstotliwością. Dla przykładu laktator ręczny jest przydatny dla młodej mamy, która chciałaby delikatnie pobudzić laktację i zwiększyć aktualną produkcję mleka w piersiach. Również w sytuacjach, gdy okazjonalnie będzie trzeba zostawić maleństwo pod opieką innych osób. Zwłaszcza na dłuższy czas, w którym przypada pora jego karmienia, a nie chcemy podawać mu mleka modyfikowanego tylko własny pokarm. Natomiast laktator elektryczny jest niezwykle przydatny dla pracującej mamy, która prowadzi aktywny tryb życia, ale nadal pragnie podtrzymać laktację. Tym bardziej, że w dzisiejszych czasach nie jest konieczne rezygnowanie z karmienia piersią po powrocie do pracy. Jedynie trzeba się zdecydować na to, jaki laktator elektryczny będzie dla nas najbardziej optymalny. Bez wątpienia dla aktywnych mam, które są ciągle w biegu bardziej przydatna będzie jego mobilna wersja, którą mogą zabrać ze sobą wszędzie i bezpiecznie przechowywać odciągnięte mleko w odpowiednich warunkach. Oprócz tego najlepszy laktator elektryczny gwarantuje każdej mamie, że jest ona w stanie wykarmić swojego maluszka wyłącznie własnym pokarmem, choć miałby on być podawany tylko w butelce.

Najbardziej polecane laktatory ręczne i laktatory elektryczne w rankingach

Nasz sklep internetowy posiada w swoim asortymencie wyłącznie sprawdzone rodzaje laktatorów, które posiadają pozytywne opinie zarówno wśród testujących go matek, jak i położne oraz certyfikowanych doradców laktacyjnych. Dlatego też są one godne polecenia innym kobietom, które potrzebowałyby z nich skorzystać po narodzinach dziecka. Co więcej, na pierwsze miejsce rankingu laktatorów ręcznych i elektrycznych wysuwają się profesjonalne urządzenia producenta Ardo Medical ze Szwajcarii, który od początku swojego istnienia wspiera wszystkie mamy karmiące piersią. Z tej przyczyny postanowiliśmy wzbogacić ofertę sklepu internetowego o specjalistyczne odciągacze pokarmu kobiecego. Można wśród nich odnaleźć wiodące produkty jak laktator ręczny Ardo Amaryll oraz dwa doskonałe laktatory elektryczne Ardo Calypso oraz Ardo Calypso To Go. Oprócz nich polecamy również niezbędne akcesoria do laktatorów, które pomogą w jeszcze efektywniejszym odciąganiu mleka.

© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.