Kategorie

Do kuchni

2 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

2 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

2 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Zabezpieczenia przed dziećmi do kuchni – wielofunkcyjne, na lodówkę oraz do szafek i szuflad, blokady drzwi i taśmy zabezpieczające

Im maluszek staje się coraz bardziej ciekawy świata, a jego umiejętności ruchowe przechodzą na wyższy poziom, to ewidentny znak dla rodziców, żeby odpowiednio przygotować mieszkanie pod kątem bezpieczeństwa. Generalnie w każdym pokoju, w którym przebywa pociecha jest to istotna kwestia. Niemniej zabezpieczenie kuchni przed dzieckiem jest priorytetem, ponieważ to właśnie tam może czyhać na niemowlę mnóstwo potencjalnych niebezpieczeństw. To jedno z najważniejszych miejsc w domu, w którym przygotowujemy posiłki, zwłaszcza gorące, a także przechowujemy niezbędne sprzęty. Wobec tego w kuchni musi być bezwzględnie zastosowana ochrona przed dziećmi, żeby były w niej bezpieczne. Natomiast rodzice zyskują wtedy pewność oraz spokój, że ich pociecha nie jest narażona na żadne niebezpieczeństwo. Dlatego też sprawdzone zabezpieczenie lodówki przed dzieckiem w postaci taśmy zabezpieczającej lub za pomocą wielofunkcyjnej blokady jest konieczne. Ale nie tylko. Należy również pamiętać o właściwym zabezpieczenia szuflad przed dziećmi i szafek, w których znajdują się ostre i ciężkie przedmioty jak noże czy stalowe garnki. Tymczasem w trakcie gotowania na kuchence warto korzystać z najdalszych palników, aby uniknąć ryzyka poparzenia. Ponadto idealnie sprawdzi się także wytrzymała blokada do drzwi dla dzieci, która uniemożliwi im wejść samemu do kuchni.

Kuchnia bezpieczna dla dzieci – zabezpieczenia na meble, sprzęt agd oraz do gniazdka elektrycznego

Zdecydowanie solidne zabezpieczenia dla dzieci są genialnym wynalazkiem, który zapewnia maluchom doskonałą ochronę w każdym pomieszczeniu w domu. Każdy rodzic troszczy się o swoją pociechę i dba o jej bezpieczeństwo. Zdajemy sobie z tego bardzo dobrze sprawę. W związku z tym w naszym asortymencie sklepu internetowego nie mogło zabraknąć specjalnego zabezpieczenia szafek i szuflad, które nie pozwalają maluszkowi na ich samodzielne otwarcie i wyciąganie z nich przedmiotów. Sposób jego montażu jest bardzo prosty, ponieważ łatwo przytwierdza się go na drzwiczki danego mebla. Natomiast sami rodzice nie mają większych problemów z otwarciem szuflad. I co najważniejsze, tego rodzaju zabezpieczenia do szafek można wykorzystać dodatkowo do zablokowania pociechom dostępu do lodówki. Oprócz tego w naszej ofercie odnajdą Państwo profesjonalną taśmę zabezpieczająca dla dzieci, którą można wykorzystać w identyczny sposób jak wspomniane wyżej zabezpieczenia szuflad i szafek, a także innych potencjalnie niebezpiecznych sprzętów bądź mebli. Przed dokonaniem zakupu wielofunkcyjnych blokad warto dokładnie przyjrzeć się swojemu mieszkaniu i sprawdzić, w których miejscach będą nam one potrzebne, aby wybrać ich odpowiednią ilość. Niemniej w każdym momencie będziemy mieć możliwość dokupienia niezbędnych zabezpieczeń na meble przed dziećmi, aby w dalszym ciągu je ochraniać i stwarzać właściwe warunki do ich rozwoju. Ponadto pamiętajmy o tym, żeby uniemożliwić maluchowi bezpośredni dostęp do prądu elektrycznego, który często fascynuje najmłodszych, ale kontakt z nim może skutkować nieodwracalnymi problemami zdrowotnymi, a nawet śmiercią. Z całą pewnością w każdym pokoju są gniazdka, również i w kuchni, do których podłączamy czajnik i innej urządzenia kuchenne. A zatem i tutaj konieczne jest prawidłowe zabezpieczenie kontaktu przed dzieckiem przy pomocy specjalnych zatyczek. Niemowlę nie ma szans ich wyciągnąć, ponieważ do ich usunięcia z gniazdka elektrycznego jest najczęściej potrzebny kluczyk, który jest dołączony do opakowania. Jak widać wystarczy jedynie zadbać wcześniej o sprawdzone zabezpieczenia na meble przed dziećmi oraz na kontakty, żeby zapewnić im 100% bezpieczeństwo we własnym domu.

 

© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.