Kategorie

Bezpieczeństwo

Filtruj

4 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Nazwa PODkategorii

4 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

4 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Bezpieczeństwo dziecka

Bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem każdego rodzica. Odpowiadając na wynikające z niego potrzeby przygotowaliśmy ofertę produktów, które pomogą Ci zadbać o to, by Twoje Maleństwo rozwijało się w spokojnych warunkach, ochronione od czyhających zagrożeń. Dzięki temu odetchniesz i pozbędziesz się większości niepokojów. Wśród produktów, które Ci polecamy znajdują się: elektroniczna niania, sprawująca kontrolę nad dzieckiem, kiedy zostaje samo w pokoju, kojce, które pozwolą maluchowi bezpiecznie się bawić lub też siedzisko do pływania. Ten niepozorny produkt oswoi Twoje lęki związane z kontaktem dziecka z wodą i pozwoli uniknąć przypadkowego zachłyśnięcia.

Zabezpieczenie domu

Bardzo ważnym elementem troski o bezpieczeństwo dziecka są również stosowane w domu zabezpieczenia. Dobre osłony narożnikowe, zabezpieczenia do szuflad oraz gniazdek to tylko niektóre z polecanych produktów, pomagające budować bezpieczny dom z małym dzieckiem. Zaoszczędź sobie nerwów, zadbaj o bezpieczeństwo dziecka.

Zabezpieczenia – na kontakty, na meble do krawędzi i narożników oraz do kuchni na szafki i szuflady

Bezpieczeństwo dzieci w domu jest bardzo ważne już od samego początku ich pobytu w mieszkaniu. Należy mieć również na względzie fakt, że maluszki bardzo szybko rosną i osiągają sprawność fizyczną, która umożliwia im później przemieszczanie się po pokojach. Dlatego też warto o wiele wcześniej pomyśleć o tym, jak zabezpieczyć mieszkanie przed dzieckiem w prosty i solidny sposób. Bardzo przydatne na wstępie okazują się ochraniacze do łóżeczek, w których niemowlę spędza większą część czasu. Równie istotne, zwłaszcza dla raczkującej pociechy lub stawiającej swoje pierwsze kroki w nauce chodzenia, jest zadbanie o specjalne zabezpieczenia na meble przed dziećmi