Kategorie

Śliniaki

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Śliniaki dla dzieci do karmienia – bawełniane i silikonowe oraz z praktycznymi kieszonkami lub z długim rękawem

Zmywalny śliniak zabezpieczy ubranko Twojego dziecka przy karmieniu, a jedzenie będzie czystą przyjemnością. Śliniak jest bardzo łatwy w zapinaniu, posiada delikatne rzepy, które nie podrażniają skóry dziecka.  Regulowane zapięcie na szyi, sprawi, że śliniak będzie pasował na malucha przez wiele lat. Kieszeń zbierze wszelakie okruchy do kieszonki, a śliniak w łatwy sposób można wyczyścić.

W naszym sklepie internetowym zapewniamy szeroki wybór śliniaczków dla niemowląt i starszych pociech. Stanowią one podstawową ochronę ubrania maluszka przed możliwym zabrudzeniem w trakcie spożywania przez niego różnego rodzaju jedzenia. Praktyczny śliniak silikonowy jest szczególnie idealny dla najmłodszych dzieci, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z rozszerzaniem swojej diety o nowe pokarmy o bardziej stałej konsystencji. Niemniej jednak i później jest on jak najbardziej przydatny, gdy nasza pociecha potrafi jeść samodzielnie, ponieważ zawsze istnieje ryzyko, że część potrawy może mu upaść i pobrudzić ubranko lub na podłogę. Można wtedy wybrać funkcjonalny śliniak z kieszonką, do jakiej będą wpadać pozostałości jedzenia, które maluchowi wypadły z rączki. Dlatego też jest to praktyczne rozwiązanie dla rodziców i to niezależnie od tego, czy niemowlę będzie karmione przez opiekuna bądź od razu zapoznane z popularną ostatnimi czasy metodą BLW (tzn. Bobas Lubi Wybór). Na pewno o wiele łatwiej będzie nam utrzymać w czystości dziecko i jego ubranie podczas jedzenia oraz porządek wokół miejsca, w którym będzie ono karmione, gdy w tym celu wykorzystamy specjalne zabezpieczenie, jakie daje ponadczasowy śliniak.

Kolorowe śliniaczki dla niemowląt z oryginalnymi motywami graficznymi przeznaczone do zadań specjalnych – chłonne i wodoodporne śliniaki bawełniane i silikonowe na ząbkowanie oraz do karmienia

W naszej ofercie znajdują się śliniaki z chłonnych i wodoodpornych materiałów. Śliniak przyda się podczas karmienia w domu i w podróży, ale doskonale sprawdzi się także w trakcie zabawy i malowania.

Oprócz tego nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wykorzystać jego niezwykłe właściwości również i w innych wyjątkowych sytuacjach. Dla przykładu śliniak typu apaszka wykonany z wysoko chłonnego materiału, jakim jest unikalne połączenie włókna bambusowego z organiczną bawełną, może przydać się w trakcie ząbkowania, którego wyraźnym objawem jest mocne ślinienie się niemowlaka. Nie jest to komfortowe dla maluszka ani dla jego rodzica, który musi częściej zmieniać mu mokre ubranko na suche. Tymczasem śliniak bawełniany w postaci bandanki (chustki) to znakomity pomysł na zapewnienie odpowiedniej wygody niemowlaka podczas ząbkowania.  Można szybko wymienić ją na nową w razie potrzeby, co również jest dla samego opiekuna pewnym udogodnieniem oraz oszczędnością czasu, ponieważ zamiast przebierać wszystkie elementy garderoby dziecka wystarczy zmienić tylko jedną jej część. Ponadto w asortymencie naszego sklepu internetowego dostępne są nakładki silikonowe do karmienia oraz bawełniane śliniaki - apaszki w żywych i ulubionych przez maluchy kolorach oraz cieszących się dużą popularnością dziecięcych motywach graficznych. Swoim niebanalnym wyglądem zachęcają one najmłodszych do zakładania ich w trakcie jedzenia, ale nie tylko. Na przykład śliniak typu fartuszek z rękawami sprawdzi się doskonale jako ładna ochrona niemowlęcego ubrania przy karmieniu go podczas rozszerzania diety i w czasie zabawy, w której istnieje możliwość, że maluch może się pobrudzić. Należą do nich takie tradycyjne aktywności dziecięce jak chociażby malowanie farbkami plakatowymi lub akwarelowymi, pisanie kolorową kredą po tablicy czy też bawienie się różnymi masami plastycznymi jak ciastoliną, plasteliną i modeliną. A zatem klasyczny śliniak posiada wszechstronne zastosowanie zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci. I co najważniejsze, w prosty sposób pozwala on rodzicom zadbać o czystość swojej pociechy podczas jej karmienia w początkowym okresie rozszerzania diety i późniejszej nauki samodzielnego spożywania posiłków, a także i przy kreatywnej zabawie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której odnajdą Państwo oryginalne propozycje na śliniak dla dziewczynki lub dla chłopca.

© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.