Puzzle

Puzzle

Markowe i oryginalne puzzle dla dzieci w każdym wieku – puzzle Trefl, Alexander, Clementoni i puzzle z bajek Disney oraz inne nasze propozycje

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie zarówno najlepiej przystosowane puzzle dla rocznego dziecka, jak i dla 2 latka, 3 latka, 4 latka, 5 latka, 6 latka oraz 8 latka. Są one w głównej mierze wysokiej jakości zabawkami, które są tworzone przez prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie, wśród jakich warto wymienić renomowane marki takie jak Trefl, Clementoni czy Alexander.

 

1 to 20 of 72 total

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
4

Piórnik snooker puzzle drewniane 3D

8,99 zł
Puzzle przestrzenne do samodzielnego wykonania praktycznego piórnika. Piórnik po złożeniu można pomalować bądź dowolnie udekorować. Dowiedz się więcej

Puzzle dla dzieci Zwierzęta Świata Młodego Odkrywcy Art Glob

29,49 zł
Puzzle Małego Odkrywcy Zwierzęta Świata to fascynujące źródło wiedzy na temat przyrody. Dowiedz się więcej

Puzzle dla dzieci Mapa Polski Młodego Odkrywcy Art Glob

29,49 zł
Puzzle Małego Odkrywcy Mapa Polski wraz z ukształtowaniem terenu i wydarzeniami historycznymi. Dowiedz się więcej

Sowa puzzle drewniane 3D

13,00 zł
Puzzle drewniane to niesamowita zabawa, która rozwija zdolności intelektualne. Dowiedz się więcej

Mebelki dla lalek puzzle drewniane 3D kolorowe

28,90 zł
Kolorowe mebelki dla lalek to świetna zabawa zarówno przy składaniu jak i po złożeniu. Dowiedz się więcej
New

Dywizjon 303 Alexander gra planszowa + puzzle Smoka 2

17,99 zł
Gra planszowa dla dzieci Dywizjon 303 + puzzle Smoka 2. Dowiedz się więcej
New

Dywizjon 303 Alexander gra planszowa + puzzle Angry Birds

17,99 zł
Gra planszowa dla dzieci Dywizjon 303 + puzzle z bajki Angry Birds. Dowiedz się więcej
New

Warcaby 12 gier na 1 planszy Alexander + puzzle Smoka 2

17,99 zł
Warcaby 12 gier logicznych dla dzieci na 1 planszy + puzzle z bajki Smoka 2 Alexander. Dowiedz się więcej
New

Warcaby 12 gier na 1 planszy Alexander + puzzle Angry Birds

17,99 zł
Warcaby 12 gier na 1 planszy + puzzle 30 elementów z bajki Angry Birds. Dowiedz się więcej

Motocykl cross puzzle drewniane 3D

14,99 zł
Motocykl Cross do samodzielnego zbudowania z puzzli drewnianych 3D. Dowiedz się więcej

Motocykl Harley Davidson puzzle drewniane 3D

16,99 zł
Motocykl, który dziecko można samodzielnie złożyć z przestrzennych puzzli. Twórcza zabawa. Dowiedz się więcej

Monument budowla puzzle drewniane 3D

59,99 zł
Przestrzenna duża budowla do samodzielnego wykonania z puzzli przestrzennych. Dowiedz się więcej

Renifer puzzle drewniane 3D

13,99 zł
Renifer do samodzielnego wykonania. Po złożeniu puzzli zwierzątko można dowolnie pomalować. Dowiedz się więcej

Pająk czarna wdowa mała puzzle drewniane 3D

7,99 zł
Przestrzenne puzzle do samodzielnego wykonania modelu pająka. Dowiedz się więcej

Gitara elektryczna puzzle drewniane 3D

9,99 zł
Gitara elektryczna do samodzielnego złożenia. Dowiedz się więcej

Motor z wózkiem bocznym puzzle drewniane 3D

23,99 zł
Zestaw kolorowych puzzli przestrzennych do samodzielnego złożenia motoru. Dowiedz się więcej

Wyrzutnia rakiet patriot puzzle drewniane 3D

14,99 zł
Puzzle przestrzenne należą do kategorii zabawek rozwojowych. Ciekawa a zarazem rozwijająca zabawa. Dowiedz się więcej

Krzywa wieża puzzle drewniane 3D

15,90 zł
Zestaw puzzli drewnianych 3D do samodzielnego zbudowania krzywej wieży. Dowiedz się więcej

Mebelki dla lalek pokój dziecięcy puzzle drewniane 3D

8,99 zł
Przestrzenne puzzle do samodzielnego wykonania mebelek dla lalek. Dowiedz się więcej

Działo samobieżne puzzle drewniane 3D

13,99 zł
Przestrzenne puzzle do samodzielnego skonstruowania samobieżnego działa. Dowiedz się więcej

 

1 to 20 of 72 total

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
4

Bardzo interesującą propozycją na wciągającą zabawę dla małych dzieci są również puzzle Disney ze znanych i uwielbianych przez maluchy na całym świecie bajek. Jest to z pewnością dodatkowa zachęta dla najmłodszych, żeby ćwiczyć się w układaniu puzzli, które są świetną rozrywką, jaka posiada niezaprzeczalne walory edukacyjne. Jednak warto właściwie dobrać tego rodzaju zabawkę dla malucha, żeby go zmotywować do zabawy nimi. A zatem w zależności od aktualnego wieku pociechy oraz zdobytych dotychczas przez nią umiejętności manualnych czy też możliwości intelektualnych, można dobrać odpowiednie dla nich układanki dla dzieci. Dla przykładu dla starszych niemowląt idealnie sprawdzą się duże puzzle piankowe z wyjmowanymi literami i cyferkami lub innymi obrazkami, z których można ułożyć dla maleństwa wygodną matę. Z jednej strony kolorowa mata piankowa z puzzli zachęca  maluszka do wytrwałego treningu raczkowania. A z drugiej – pozwala od najmłodszych lat zapoznać się z podstawami alfabetu i pierwszych liczb. Nie wspominając już o tym, że puzzle podłogowe to o wiele bardziej komfortowa i przede wszystkim bezpieczniejsza alternatywa niż chłodne panele czy niezbyt przyjemny w dotyku dywan. Tymczasem dla nieco starszych dzieci znakomitym urozmaiceniem w zabawie z dopasowaniem poszczególnych elementów będą tradycyjne puzzle dla dzieci do układania drewniane dostępne również w wersji 3D lub nowoczesne puzzle magnetyczne, które można umieścić na specjalnej tablicy. Na pewno warto postawić tutaj na różnorodność i zapoznawać malucha z różnymi rodzajami układanek tematycznych, które umożliwią mu doskonalenie swoich zdolności umysłowych oraz stopniowe podnoszenie poziomu inteligencji. Natomiast dla małych miłośników układanek drewnianych i innych ich rodzajów dobrym rozwiązaniem jest uzupełniająca mata do puzzli, na której będą mogli swobodnie się nimi bawić. Ponadto w naszym asortymencie odnajdą Państwo zarówno puzzle dla dziewczynek, jak i dla chłopców, a także uniwersalne gry dla dzieci z puzzlami.

Unikalne puzzle przestrzenne dla dzieci oraz klasyczne układanki drewniane to niebanalny pomysł na drobny upominek dla pociechy, który podczas zabawy pozwala jej rozwijać swoje zdolności

Wszystkie dostępne w naszym sklepie internetowym puzzle oraz inne tematyczne układanki to sprawdzone zabawki dla dzieci, które zapewnią im mnóstwo frajdy w trakcie zabawy nimi. A przy tym w naturalny sposób wspierają maluchy w zdobywaniu nowych zdolności, w tym zręcznościowych oraz umiejętności logicznego myślenia, a także wspomagają u nich prawidłowy rozwój tzw. motoryki małej. Tradycyjne puzzle drewniane czy edukacyjne puzzle Clementoni to niepozorna zabawka, która przynosi najmłodszych dzieciom dużo korzyści, ponieważ poprzez zabawę uczą przydatnych rzeczy oraz rozwijają dziecięcy umysł. Nie mówiąc już o tym, że wytrwałe i odpowiednie układanie puzzli według określonego wzorca, daje później maluchom niesamowitą radość z odniesionego sukcesu po ukończeniu zabawy, a także podnosi ich wiarę we własne możliwości. Co więcej, uzyskany efekt cieszy nie tylko dziecko, ale również i jego najbliższych. Wobec tego warto rozważyć pomysł, żeby na symboliczny upominek dla maluszka podarować mu atrakcyjne magnetyczne puzzle Alexander lub układanki drewniane w 3D, żeby mogło poprzez zabawę nimi rozwijać swój potencjał.

Puzzle dla dzieci

Puzzle to świetna forma rozrywki dla całej rodziny. To doskonały trening wytrwałości, ponieważ aby ułożyć przedmiot lub obraz, należy dokładnie dopasować do siebie czasami bardzo dużo małych elementów. Puzzle uczą i bawią, rozwijają spostrzegawczość, pamięć i umiejętność kojarzenia. Poprawiają koordynację, ćwiczą wzrok i rozwijają dziecięcą wyobraźnię. W ofercie naszego sklepu posiadamy wspaniałe puzzle drewniane, specjalne puzzle edukacyjne oraz puzzle magnetyczne.

Oferowane przez nas puzzle charakteryzują się różnym poziomem trudności, dzięki czemu nadają się dla dzieci w każdym wieku. Posiadamy proste (dwu, trzy i czteroelementowe) puzzle dla najmłodszych oraz bardziej skomplikowane kompozycje dla nieco starszych puzzlomaniaków. Oferujemy również specjalne puzzle edukacyjne, stworzone z myślą o dzieciach, które dopiero uczą się kojarzenia i dobierania wzajemnie pasujących elementów. W serii dla najmłodszych znajdują się puzzle ze zwierzątkami tradycyjnymi i pojazdami.

Puzzle 3d

W ofercie sklepu zabawka i wyprawka ważne miejsce zajmują puzzle drewniane 3D. Są to szczególne puzzle, które w sposób wyjątkowy rozwijają zdolności manualne i intelektualne u najmłodszych, pobudzają kreatywność i pomysłowość, rozwijają wyobraźnię przestrzenną. Układanie takich puzzli może być wspaniałą zabawą dla małych i dużych. Puzzle 3D to puzzle edukacyjne. Można z nich budować wspaniałe pojazdy, domy, zwierzęta, a nawet dinozaury.

Oferowane przez nas puzzle 3D to układanki nowej generacji. Dzięki nim dziecko ma szansę stworzyć małe dzieło sztuki, które potem będzie efektowną ozdobą jego pokoju. Puzzle drewniane 3D to doskonała propozycja dla dzieci, którym zwykłe puzzle zdążyły się już znudzić. To puzzle dla dzieci, które wciąż poszukują nowych wyzwań. Żaden maluch nie przejdzie obok nich obojętnie. Wystarczy, że raz spróbuje i wciągnie się na całego!