Kategorie

Zabezpieczanie szafek i szuflad

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Zabezpieczenia szafek i szuflad przed dziećmi – wielofunkcyjne blokady oraz taśmy zabezpieczające

Zabezpieczenie szafek przed dziećmi oraz wszelkiego rodzaju szuflad i drzwi jest nieodłącznym elementem bezpieczeństwa najmłodszych pociech w domu. Przydadzą się szczególnie rodzicom do zapewnienia odpowiedniej ochrony niemowlętom, które rozpoczynają swoją przygodę z raczkowaniem i każdego dnia są niezwykle chętne do odkrywania swojego najbliższego otoczenia. Profesjonalne zabezpieczenie drzwi, szafek i szuflad zostało stworzone z myślą o zagwarantowaniu specjalnej ochrony ciekawskim maluchom w domu, w którym czyha na nich wiele zagrożeń.

Natomiast ich opiekunom dają pewność i spokój, że ich maleństwa są jak najbardziej bezpieczne w mieszkaniu.Nasz sklep internetowy oferuje w przystępnych cenach sprawdzone zabezpieczenie do szafek i szuflad, które mają pozytywne opinie. Można wśród nich odnaleźć zarówno wielofunkcyjne blokady, jak i taśmy zabezpieczające, które znajdują szerokie zastosowanie w warunkach domowych. Znakomicie nadają się na różnego rodzaju meble i są proste w montażu.

Zewnętrzne i wewnętrzne zabezpieczenia i blokady przed dziećmi na szafki oraz szuflady to gwarancja bezpiecznego domu dla maluszka

Specjalne zabezpieczenia do szafek mogą być zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne, żeby jak najlepiej chronić ich zawartość przed ciekawym świata niemowlakiem. Niewątpliwie każdy rodzic już od pierwszych dni życia swojego maleństwa pragnie zapewnić mu właściwe bezpieczeństwo oraz zadbać o jego zdrowie. Jednak im starsza pociecha, tym stawia ona przed swoimi opiekunami większe wymagania. Raczkujące niemowlę czy uczące się chodzić roczne dziecko potrzebuje mieć tak dostosowane swoje otoczenie, żeby móc bez obaw rodziców eksplorować świat i nie zrobić sobie żadnej krzywdy. Z tego powodu tak ważne jest dopilnowanie dobrego zabezpieczenia szafek i szuflad, które mogą stanowić prawdziwe zagrożenie dla zdrowia maluchów. Ich brak może spowodować dostanie się niepożądanych przedmiotów do małych rączek, które są niebezpieczne, a także bolesne przytrzaśnięcie dłoni pociechy w trakcie zabawy drzwiczkami mebli. Dlatego też jest ważna odpowiednia Blokada Szuflad i zastosowanie zewnętrznego zabezpieczenia do szafek, które uchronią raczkujące dziecko przed przykrymi konsekwencjami ich otwarcia. Oprócz tego pomogą rodzicom w utrzymaniu porządku w domu, ponieważ maluch nie będzie mieć możliwości wysypać z nich zawartości i zrobić bałaganu. I co najważniejsze, sprawdzone zabezpieczenie do szafek jest najlepszym gwarantem spokoju opiekunów niemowlaka, którzy mając je w mieszkaniu nie będą już musieli się martwić o jego bezpieczeństwo.

Uniwersalne zabezpieczenie drzwi, szafek i szuflad do każdego mieszkania i domu

Proponowane w naszym sklepie zabezpieczenie drzwi, szafek i szuflad idealnie pasuje na różnego rodzaju meble, które zostały wyposażone w tego typu elementy. Sprawdzą się one doskonale zarówno w pokoju dziecięcym, jak i pozostałych pomieszczeniach w domu, gdzie tylko zajdzie taka potrzeba. Co więcej, zewnętrzne i wewnętrzne zabezpieczenia do szafek można z powodzeniem stosować jako blokadę do szuflad czy drzwi ze względu na ich wielofunkcyjny i przede wszystkim uniwersalny charakter. Wyróżnia je również prosty montaż, do którego nie są potrzebne żadne dodatkowe akcesoria czy narzędzia. Dla przykładu zabezpieczenia do szafek na magnes można błyskawicznie przymocować do wybranej przez nas powierzchni. A w razie potrzeby istnieje możliwości ich szybkiego usunięcia bez pozostawiania trwałych śladów na meblach. I co najważniejsze, oferowane przez nas blokady szuflad są łatwe do otwarcia przez osobę dorosłą, gdy chcemy mieć w danej chwili dostęp do konkretnej szafki. Natomiast sam maluszek nie będzie w stanie się do niej dostać.