Kategorie

Pozytywki dla dzieci, niemowląt i noworodków

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.

Pozytywki dla dzieci, niemowląt i noworodków: zawieszki muzyczne Balibazoo, pozytywki Elodie Details oraz marki Nattou, karuzela na łóżeczko z pozytywką i projektorem

 

Pozytywka dla noworodka to niewątpliwie jedna z pierwszych zabawek muzycznych maleństwa, która jest wyjątkowa zarówno pod kątem swojej funkcjonalności, jak i niepowtarzalnego designu. W głównej mierze wygrywa ona piękne i subtelne melodie, które są niezwykle przyjemne dla uszu maluszka. Co więcej, to właśnie kojąca muzyka wypływająca z pozytywki dla niemowląt pozwala im się uspokoić i wyciszyć do snu. Zdecydowanie ułatwia ona zasypianie najmłodszych pociech, a jej ponadprzeciętne właściwości docenią również rodzice. Oprócz tego pozytywka dla dziecka to cudowna zabawka, która już od najwcześniejszych lat uwrażliwia go na muzykę i jej piękno, a przy tym kształtuje jego delikatny zmysł słuchu. I co najważniejsze, zapewnia mu ciekawą atrakcję w ciągu dnia. Wysokiej jakości pozytywka dla niemowlaka w ekskluzywnej oprawie to z całą pewnością fantastyczne rozwiązanie na niebanalny prezent dla niego. Idealnie nadaje się na pierwszą wizytę u maluszka i jego rodziców, ale można ją także wręczyć na okoliczność Chrztu Świętego. W naszym sklepie internetowym oferujemy zarówno małe pozytywki dla dzieci, w postaci przytulnych maskotek i również praktycznych zawieszek do gondoli wózka lub fotelika samochodowego, jak i duże karuzele do łóżeczka z usypiającymi melodiami.

 

Urzekające pozytywki dla niemowląt w poręcznej wersji: pluszaki Nattou, sensoryczne zawieszki Balibazoo oraz innowacyjne usypianki – pozytywka Elodie Details

 

Przeważnie pozytywka dla dzieci kojarzy się z małą zabawką, która zachwyca przyjemną i spokojną melodią. Wystarczy jedynie pociągnąć za wystający uchwyt, żeby można było ją usłyszeć. Na początku muzykę włączają swoim najmłodszym pociechom rodzice. A później to sam maluszek decyduje o tym, kiedy pozytywka na łóżeczko lub do wózka będzie grać. Warto od narodzin stopniowo zapoznawać maleństwo z rozmaitymi melodiami, aby stymulować rozwój jego słuchu. Oprócz tego słuchanie kojącej muzyki w klasycznym stylu ma pozytywny wpływ na ośrodkowy układ nerwowy dziecka i jego dojrzewanie. Dostępne w naszym sklepie pozytywki dla niemowląt takie jak zawieszki sensoryczne marki Balibazoo czy wykonane z miękkiego pluszu przytulanki Nattou, są dedykowane bobasom już od pierwszych dni życia. Najpierw są znakomitą zabawką do usypiania maleństwa. Następnie gdy pociecha nieco dorośnie, to już sama we własnym zakresie może uruchamiać pozytywkę. Bardzo oryginalne są również zabawki marki Elodie Details, które są jednymi z najlepszych usypianek, które utulą każdego niemowlaka do snu.

 

Bajeczna karuzela do łóżeczka z pozytywką

 

Ponadto nasz sklep posiada większe pozytywki dla dzieci nad łóżeczko w postaci karuzeli muzycznej. Jest to nieodzowna zabawka dla niemowlaka, który często spędza w nim czas. Grająca pozytywka karuzela z różnorodnymi dźwiękami i zawieszkami to fascynująca atrakcja dla noworodka. Umila mu chwile w trakcie leżenia na plecach i rozbudza ciekawość. Niewątpliwie innowacyjna karuzela do łóżeczka z projektorem to genialne rozwiązanie do pokoju maluszka, ponieważ nie tylko pozwoli mu łatwo zasnąć, ale i zapewni subtelne oświetlenie pomieszczenia w nocy.

© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.