Majsterkowanie

Majsterkowanie

Zestawy do majsterkowania dla dzieci - zestawy narzędzi, modele konstruktorskie oraz zabawki elektroniczne do samodzielnego montażu

Twoje dziecko uwielbia budować? Rośnie z niego mały majsterkowicz? Całymi godzinami mógłby łączyć ze sobą elementy zabawek? Rozbudź dziecięcą pasję dzięki modelom dla majsterkowiczów, które znajdziesz w atrakcyjnych cenach w naszym sklepie. Dostępne modele to bezpieczna i fascynująca zabawa z modelami na długie godziny.

 

1 to 20 of 28 total

Strona:
  1. 1
  2. 2
2

Wiertarko-wkrętarka dla dzieci Bosch Klein

65,00 zł
Wiertarka i wkrętarka dla dzieci marki Bosch. Zabawka posiada funkcje światła i dźwięku. Dowiedz się więcej

Młotowiertarka wiertarka Bosch dla dzieci

69,90 zł
Wiertarka pneumatyczna dla dzieci Bosch Klein z wymiennymi wiertłami. Dowiedz się więcej

Zestaw konstrukcyjny z wkrętarką Bosch 11 modeli

119,00 zł
Zestaw konstrukcyjny dla dzieci do złożenia i skręcenia wraz z wkrętarką Bosch. Dowiedz się więcej
Promocja

Warsztat dla dzieci Bosch z narzędziami i dźwiękiem

Normalna cena: 299,00 zł

Special Price 272,00 zł

Warsztat dziecięcy Bosch Klein z narzędziami, dźwiękiem i kaskiem. Dowiedz się więcej

Zestaw majsterkowicza Mochtoys duży z kaskiem

97,00 zł
Warsztat majsterkowicza dla dzieci z bogatym zestawem akcesoriów dodatkowych. Dowiedz się więcej

Walizka z zestawem narzędzi zestaw majsterkowicza

49,00 zł
Duży zestaw narzędzi 19-elementowy do majsterkowania. Dowiedz się więcej

Start aero model Roto klocki konstrukcyjne

19,00 zł
Klocki konstrukcyjne dla dzieci Start areo model Roto. Dowiedz się więcej

Rajdówka Eitech C320 klocki konstrukcyjne

39,99 zł
Rajdówka Eitech to świetna zabawa dla małych inżynierów. Dowiedz się więcej

Buldożer Eitech C328 klocki konstrukcyjne

43,99 zł
Zestaw klocków konstrukcyjnych dla 4 latka Buldożer Eitech. Dowiedz się więcej

Wieża kosmiczna Eitech C420 klocki konstrukcyjne

36,00 zł
Zestaw konstruktorski umożliwiający zbudowanie modelu wieży Space Needle. Dowiedz się więcej

Samolot Helikopter Eitech C67 klocki konstrukcyjne

49,00 zł
Zestaw konstruktorski do zbudowania dwóch modeli: samolotu i helikoptera. Dowiedz się więcej

Mały konstruktor pojazd pług śnieżny Alexander

16,99 zł
"Mały Konstruktor" to zabawka do samodzielnego montażu pojazdu dla 8 latka. Dowiedz się więcej
New

Mały konstruktor pojazd świder Alexander

16,99 zł
"Mały Konstruktor" to zabawka do samodzielnego montażu pojazdu świder. Dowiedz się więcej

Mały konstruktor samolot hunter Alexander

29,00 zł
Zestaw dla dzieci do samodzielnego montażu samolotu szturmowego. Dowiedz się więcej

Laboratorium mechaniki Clementoni maszyny ciężkie

125,00 zł
Kreatywny zestaw do samodzielnego skonstruowania maszyn! Rozbudź w dziecko zainteresowanie inżynierią i mechaniką! Dowiedz się więcej

Laboratorium mechaniki Clementoni maszyny rolnicze 10 modeli

53,00 zł
Kreatywna i twórcza zabawa w budowanie modeli maszyn rolniczych rozwija dziecko oraz zapewnia ciekawą zabawę. Zestaw pozwala na zbudowanie aż 10 różnych modeli maszyn rolniczych. Dowiedz się więcej

Wyprzedano

Promocja

Interaktywny robot MIO 2.0 Clementoni wykonujący polecenia

Normalna cena: 103,00 zł

Special Price 78,65 zł

Programowalny Robot MIO 2.0 jest naukową zabawką, która rozbudza zainteresowanie inżynierią. Jeździ, słucha poleceń, pokonuje przeszkody. Dowiedz się więcej

Wyprzedano

Laboratorium mechaniki Clementoni pojazdy ratunkowe

98,00 zł
Laboratorium mechaniki to świetna zabawa dla każdego 8-latka. Pobudza w dziecku kreatywność, zdolności manualne oraz pomysłowość. Dowiedz się więcej

 

1 to 20 of 28 total

Strona:
  1. 1
  2. 2
2

Twój chłopiec, to mały majsterkowicz?

W ofercie dla małych majsterkowiczów zgromadziliśmy modele samochodów, samolotów, maszyn i domków, które zamienią każdą zabawę w niezapomnianą przygodę. Oprócz tego zabawa z modelami uczy dzieci sprawności manualnej oraz rozwija abstrakcyjne myślenie. Zamów zabawki DIY i przekonaj się już dziś!

Bez wątpienia zestawy do majsterkowania dla dzieci umożliwiają najlepszy rozwój ich zdolności konstrukcyjnych oraz zręczności, a przede wszystkim – rozbudzają kreatywność. Niemniej jednak są również fascynującą zabawą, która na długie godziny potrafi pochłonąć zarówno malucha, jak i jego rodziców. Zwłaszcza, że niektóre z modeli konstruktorskich warto razem odkryć i spróbować wspólnymi siłami stworzyć niesamowite konfiguracje różnych pojazdów czy budowli. Z całą pewnością nic tak nie napawa każdego taty dumą, jak momenty, w których syn przejawia pasję do prawdziwego majsterkowania. Aczkolwiek o wiele bezpieczniejszą opcją tego typu zabawy będzie zaopatrzenie dziecka w specjalne zabawki elektroniczne do samodzielnego montażu, które pozwolą mu na doskonalenie swoich umiejętności majsterkowicza.

Tymczasem jak można się domyślić, każdy ojciec marzy o tym, żeby jego syn pokochał majsterkowanie, które jest tradycyjnie męskim zajęciem. Dlatego to właśnie atrakcyjny zestaw majsterkowicza dla chłopca będzie dla niego doskonałą motywacją, aby zmierzyć się z tym nie lada wyzwaniem. To właśnie rodzice są pierwszymi nauczycielami swoich dzieci, którzy mogą w nich już od najmłodszych lat rozbudzać różne pasje i zainteresować konkretnym hobby. Z tej przyczyny warto, żeby wspólnie ze swoją pociechą spędzić czas na pokazaniu takich możliwości, jak chociażby majsterkowanie. I spróbować zachęcić do pomysłowego tworzenia nowych „sprzętów – zabawek” bądź podjąć próbę zreperowania już istniejących.

Jaki zatem warto wybrać odpowiedni zestaw do majsterkowania dla dziecka? Dużo zależy od tego, czy chłopiec dopiero ma odkryć przyjemność, jaką sprawia zabawa w małego majsterkowicza. Dla młodszych dzieci, które zaczynają swoją przygodę z budowaniem i reperowaniem różnych rzeczy, warto zaopatrzyć się w kilka podstawowych plastikowych narzędzi do zabawy jak kombinerki czy śruby i wkręty oraz inne tego rodzaju akcesoria. Jako rodzic obawiasz się bałaganu w pokoju przy takich pojedynczych elementach, którymi pociecha będzie się bawić w majsterkowanie? Idealnym rozwiązaniem jest w tej sytuacji taki zestaw narzędzi dla dzieci, który będzie znajdował się w poręcznej walizeczce. Dzięki niej wszystkie potrzebne przyrządy do majsterkowania będą znajdowały się w jednym miejscu i w prosty sposób maluch może utrzymać porządek w swoim „warsztacie”. Przy okazji wyćwiczy to również w dziecku systematyczność i zamiłowanie do odkładania wszystkiego na swoje miejsce, aby łatwiej było to w potrzebnej chwili odnaleźć.

Natomiast gdy dziecko jest już bardzo zainteresowane majsterkowaniem, to lepszym pomysłem będzie plastikowy lub drewniany warsztat majsterkowicza z niezbędnym kompletem narzędzi. Zagwarantuje on latorośli mnóstwo fascynującej zabawy i pozwoli poczuć się Małym Majsterkowiczem z prawdziwego zdarzenia. Tego rodzaju  zestaw do majsterkowania dla chłopców jest również fantastycznym pomysłem na prezent z okazji urodzin lub pod choinkę na Boże Narodzenie. Posiada on dużo rozmaitych funkcji i bogactwo potrzebnych narzędzi do zabawy, które uczynią jeszcze bardziej ciekawszą. W dodatku każde z nich znajdzie swoje miejsce w warsztacie po skończonej zabawie, co zapewni także ich uporządkowanie przestrzeni w pokoju malucha. Zapewne rodzice planując taki zakup, zastanawiają się nad tym, który zestaw majsterkowicza dla chłopca będzie najlepszy – plastikowy czy drewniany? Warto mieć na względzie fakt, że pierwszy z nich charakteryzuje się lekkością, natomiast drugi – jest o wiele bardziej wytrzymalszy i jest inwestycją na bardzo długi czas. Niemniej jednak każdy z nich powinien spełniać konieczne normy bezpieczeństwa, na co należy zwracać szczególną uwagę.

Twój synek uwielbia zabawy samochodami, a zwłaszcza interesuje się ich konstrukcją? A może chcielibyście wspólnie zbudować ciekawe modele różnych pojazdów? Godnym uwagi pomysłem jest zestaw mechanika dla dzieci, który zapewni twórczą i pomysłową zabawę. Również pozwala na doskonalenie przez pociechę zdolności manualnych. Dzięki niemu można w każdym chłopcu rozbudzić zainteresowanie mechaniką i inżynierią poprzez kreatywną zabawę. Co więcej, samodzielne skonstruowanie przez dziecko różnych maszyn sprawia, że potrafi uwierzyć w siebie i w swoje techniczne umiejętności. Przy okazji nabywa także podstawowej wiedzy na temat budowy pojazdów. Niektóre z tego rodzaju zestawów jak mechanika dla dzieci zawierają narzędzia, które ułatwiają montaż maszyn.

A może Twoje dziecko jest na zaawansowanym etapie majsterkowania i tradycyjne DIY już się mu zaczęły nudzić? W takim razie atrakcyjnym urozmaiceniem mogą stać się dla niego zestawy elektroniczne do samodzielnego wykonania. Zawierają one w sobie znane z poprzednich zabaw typowe elementy jak zbudowanie konkretnego urządzenia jak np. inteligentnego robota. Jednakże są one wzbogacone o możliwość sterowania i programowania stworzoną naukową zabawką. W ciekawy sposób zapoznają ze światem techniki i robotyki. Co więcej, tego rodzaju zestawy elektroniczne do samodzielnego montażu dla dzieci nie są przeznaczone tylko dla przyszłych inżynierów, ale przede wszystkim dla każdego chłopca, który chciałby sprawdzić się w czymś więcej niż w samym majsterkowaniu. Kto wie, może Twój syn odkryje w sobie nową pasję do programowania? Warto każdemu dziecku zaproponować różne rozwiązania, żeby samo mogło dowiedzieć się, czym naprawdę się interesuje i jakie są jego mocne strony.