Kategorie

Akcesoria do smoczków i butelek

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Akcesoria do smoczków i butelek - termoopakowania oraz szczotki i suszarki do butelek.

Właściwa higienia i dezynfekcja butelek i smoczków przeznaczonych do karmienia niemowląt jest niezwykle ważna, żeby zapewnić najmłodszym dzieciom prawidłowy rozwój oraz zdrowie. Współcześnie utrzymywanie w nieskazitelnej czystości podstawowych produktów, w których maleństwa dostają tak potrzebne im mleko, jest jak najbardziej możliwe. Natomiast za sprawą nieodzownych akcesoriów do butelek oraz smoczków rodzice niemowląt mają o wiele bardziej ułatwione zadanie niż ich mamy oraz babcie w tamtych czasach.

Chcąc zadbać o najmłodsze pociechy oraz pomóc ich opiekunom w troskliwej opiece nad nimi, wprowadziliśmy do oferty naszego sklepu internetowego oryginalne produkty wiodących producentów takich jak Philips Avent, Canpol i Ceba, które ułatwiają karmienie maluszków w każdych warunkach. Do domu mogą okazać się niezbędne następujące akcesoria: profesjonalna szczotka do mycia oraz suszarka do butelek i smoczków czy też zapasowe ustniki do butelek. Tymczasem wybierając się na długi spacer z niemowlakiem przydatne są utrzymujące ciepło pokarmu termoopakowania do butelek oraz specjalny dysk uszczelniający, który zmieni standardową butelkę w pojemnik do przetrzymywania mleka. Z kolei dla niemowląt korzystających z tradycyjnego smoczka uspokajacza znakomitym rozwiązaniem na jego estetyczne przechowywanie jest osobny pojemnik.

Akcesoria do butelek – praktyczne produkty do domu, na spacer oraz w podróży z niemowlakiem

Butelka to jeden z podstawowych artykułów stworzony specjalnie z myślą o bezpiecznym karmieniu noworodków i niemowląt. Są one potrzebne maluchom, które otrzymują odciągnięty z piersi przez mamę naturalny pokarm, a także gdy dostają uprzednio przygotowane mleko modyfikowane. Bardzo ważne jest przy tym przestrzeganie odpowiednich zasad higieny oraz codzienne dbanie o czystość butelek, z których karmione są najmłodsze dzieci. Aby ułatwić sobie to pracochłonne zadanie i oszczędzić przy nim mnóstwo czasu, warto zaopatrzyć się w specjalistyczne akcesoria do mycia butelek do karmienia. Jednym z nich jest składana suszarka Canpol na nie, która jest w stanie pomieścić ich kilka sztuk. Natomiast innowacyjne szczotki do mycia butelek i smoczków dla dzieci i niemowląt pomagają rodzicom upewnić się, że zostały one dokładnie oczyszczone ze znajdujących się w nich pozostałości po podawanym maluszkowi pokarmie. Chroni to przed szybkim zniszczeniem się butelki oraz pojawieniem się w jej zakamarkach chorobotwórczej pleśni. Konieczne jest także każdorazowe sprawdzanie dedykowanych do nich smoczków, które przy tak częstym karmieniu niemowlaka mogą się zużyć w błyskawicznym tempie. Dlatego też, gdy tylko zauważymy jakiekolwiek najmniejsze uszkodzenia, to ze względów bezpieczeństwa trzeba je wymienić. W naszym sklepie internetowym są dostępne zamienne ustniki do butelek, które pozwalają na łatwą wymianę smoczka na nowy. To jednak nie wszystkie akcesoria do smoczków i butelek, jakie posiadamy w ofercie. Oprócz produktów przydatnych w domu, polecamy również funkcjonalne termoopakowania do butelek od producenta Ceba, które idealnie sprawdzą się w trakcie spaceru lub dłuższego wyjazdu z niemowlakiem. Ich głównym zadaniem jest utrzymanie właściwej temperatury pokarmów, które są w nim przechowywane. Zyskujemy wtedy pewność, że gdy nasz maluszek poczuje głód w podróży, to będziemy mogli go nakarmić od razu ciepłym posiłkiem. Tymczasem dysk uszczelniający do butelek Philips Avent pomoże nam przekształcić klasyczną butelkę w poręczny pojemnik do bezpiecznego przetransportowania mleka na spacerze lub podczas podróży autem bez obaw o jego rozlanie, np. w termoopakowaniu do butelek Ceba. Ponadto dla niemowląt, które na co dzień korzystają ze smoczka uspokajacza, proponujemy praktyczny pojemnik na smoczek w ładnych kolorach, w którym można go schować. Sprawdza się on też jako sprawdzona ochrona przed jego zagubieniem, a także ewentualnym zanieczyszczeniem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na akcesoria do butelek oraz smoczków.

© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.