Kategorie

Yookidoo

Marka Yookidoo

Zabawka i Wyprawka to sklep internetowy, w którego ofercie znajdziesz produkty wielu znanych producentów. Jednym z nich jest marka Yookidoo oferując wysokiej jakości, bezpieczne zabawki, które wspierają rozwój dziecka i jego wyobraźnię. Wśród prezentowanych propozycji nie brakuje zabawek interaktywnych, które stymulują zmysły dziecka oraz zabawek do wanny, które umilają czas spędzony w kąpieli. Produkty Yookidoo spełniają najbardziej wygórowane normy jakości i bezpieczeństwa, dzięki czemu z powodzeniem nadają się dla maluszków w wieku kilku miesięcy.

Wodne zabawki dla dzieci - sposób na nudę w kąpieli

W ofercie marki Yookidoo znajdziesz zarówno zabawki dla niemowląt, jak i propozycje dla dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilku lat. Jedną z ciekawszych propozycji są zabawki do wanny, które umilą każdą, nawet długą kąpiel. W naszym sklepie znajdziesz różne zabawki wodne od marki Yookidoo, w tym Wesoły Kranik z ruchomymi trybikami oraz okręt podwodny z wielorybem i nurkiem w postaci słuchawki prysznicowej.

Zabawki do wanny Yookidoo to produkty wykonane z atestowanych i bezpiecznych materiałów. Próżno szukać w nich ostrych czy małych elementów, które maluch mógłby połknąć. Zastosowanie łatwych w utrzymaniu czystości materiałów i tworzyw sprawia, że zabawki możesz szybko umyć i wysuszyć, a następnie użyć podczas kolejnej kąpieli.

Yookidoo dla niemowląt - zabawki rozwijające wyobraźnię i wspierające rozwój sensoryczny dziecka

Produkty Yookidoo dedykowane są również najmłodszym użytkownikom. Z myślą o niemowlakach powstała między innymi piłeczka sensoryczna i inne zabawki muzyczne, które stymulują zmysły malucha i wpierają jego prawidłowy rozwój. Zabawki marki Yookidoo nie tylko bawią, ale i uczą, a dodatkowo:

  • pobudzają wyobraźnię, 
  • wspierają rozwój motoryki mniejszej i koordynacji wzrokowo-ruchowej,
  • uczą kształtów i kolorów,
  • pobudzają malucha do aktywności.

Zabawki sensoryczne podobnie jak te wodne są wykonane z bezpiecznych, atestowanych materiałów. I jedne, i drugie posiadają certyfikat CE - oznacza to, że mogą z nich korzystać nawet najmłodsze dzieci. 

Zabawki Yookidoo to doskonały pomysł na prezent!

Zabawki wodne, sensoryczne i edukacyjne marki Yookidoo powstały z myślą o dzieciach na każdym etapie rozwoju. Wszystkie one doskonale nadają się na prezent, na przykład z okazji baby shower, Dzień Dziecka, pierwsze czy drugie urodziny. Wiele z nich to produkty unisex, które możesz podarować zarówno chłopcu, jak i dziewczynce.

W ofercie sklepu internetowego Zabawka i Wyprawka znajdziesz też zabawki innych, polskich i zagranicznych marek. Koniecznie sprawdź sam, co jeszcze przygotowaliśmy!

1 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący