Kategorie

TacTic

Tactic – gry zręcznościowe i planszowe dla dzieci i młodzieży

Marka Tactic to fiński producent innowacyjnych gier zręcznościowych i planszowych dla dzieci i młodzieży oraz całych rodzin, które gwarantują mnóstwo fascynującej i przede wszystkim rozwijającej rozrywki. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania oraz nieszablonowe pomysły, które zapewniają wiernym graczom emocjonującą rozrywkę, w której nie ma miejsca na nudę. Obecnie marka Tactic posiadająca swoją osobistą fabrykę w Pori, które jest miastem znajdującym się w Finlandii, jest wiodącym producentem różnego rodzaju nowoczesnych gier dla dzieci i młodzieży. Są one znakomitym pretekstem do miłego spędzenia czasu w gronie rodziny oraz przyjaciół oraz gwarantują wspólne przeżycie niezapomnianych chwil. Oprócz nich autorskie zestawy kreatywne i puzzle firmy Tactic to ciekawy pomysł na rozwój własnej pomysłowości oraz sprawne ćwiczenie swojego umysłu do podejmowania coraz to nowszych wyzwań. Bez wątpienia odkrywcze gry dla dzieci i młodzieży z oryginalnymi planszami i przemyślaną strategią są współcześnie najbardziej rozpoznawalnym znakiem marki, która pochodzi z Finlandii i jest w nich liderem na całym rynku skandynawskim. Niemniej jednak w ich ofercie można odnaleźć również inne godne polecenia produkty rozrywkowe. Należą do nich również gry TacTic przeznaczone dla całej rodziny i do wspólnego spędzenia czasu na zewnątrz, a także interesujące propozycje zabaw karcianych, podróżnych oraz niesztampowe zestawy magiczne i zabawki. Dzięki temu każdy niezależnie od wieku oraz swoich zainteresowań znajdzie z pewnością coś dla siebie. W dodatku fińska firma jest znanym producentem i dystrybutorem gier określanych mianem licencyjnych, które cieszą się ogromną popularnością zarówno zagranicą, jak i w Polsce. Ponadto gry planszowe wydawnictwa Tactic w nadzwyczajny sposób są połączeniem strategii ze szczęściem osoby grającej, co sprawia, że każdy gracz ma w nich równą szansę, żeby wygrać i zostać zwycięzcą. Nie bez znaczenia jest również ich najwyższa jakość, która jest osiągalna w przystępnej cenie.


Gry planszowe wydawnictwa Tactic – towarzyskie, pamięciowe, zręcznościowe, planszowe oraz zestawy kreatywne i puzzle dla dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy gry TacTic, które są fantastycznym pomysłem na sympatyczne spędzenie wolnego czasu w rodzinnym gronie i z najlepszymi przyjaciółmi. Każda z nich na swój sposób jest niezwykle wciągająca i potrafi umilić nawet najbardziej nudne popołudnie czy urozmaicić zimowe wieczory. Wśród dostępnych w naszym sklepie gier dla dzieci i młodzieży marki TacTic jest planszowa gra dynamiczna w formie towarzyskiej IKNOW Tactic, strategiczna gra Kimble Żółwie, zręcznościowa gra Kurzy Wyścig gwarantująca dużą dawkę dobrego humoru i ekscytującej rozrywki, a także gra pamięciowa z kolorowanką, w której występują znane z TVP ABC zwierzątka symbolizujące poszczególne litery polskiego alfabetu. Jednak to nie wszystkie propozycje od producenta TacTic, jakie czekają na Państwa w naszym internetowym sklepie. Oprócz nich oferujemy także oryginalne puzzle i zestawy kreatywne, które zostały stworzone na licencji kultowego już filmu animowanego pod tytułem ''Minions'', czyli ''Minionki''. Na szczególną uwagę zasługują tutaj duże maskotki przeznaczone dla dzieci do kolorowania i ozdobienia za pomocą dołączonych do nich barwnych pisaków. Można je wielokrotnie malować od nowa, ponieważ w trakcie prania z pluszaka schodzi naniesiony wcześniej kolor. Ponadto posiadamy w swoim asortymencie wyjątkowe zestawy kręgli dla dzieci, którymi są uwielbiane na całym świecie Minionki. Służą one do przeprowadzenia zespołowych rozgrywek z rówieśnikami i idealnie nadają się na towarzyską imprezę.