Kategorie

Spuni

Marka Spuni to ceniona firma amerykańska specjalizująca się w głównej mierze w produkcji pomysłowych łyżeczek, które są przeznaczone do karmienia dziecka w wieku niemowlęcym, ale nie wyłącznie. Wyróżniają się one nowoczesną funkcjonalnością i unikalnym designem, który spełnia praktyczne funkcje. Firma Spuni została założona przez dwóch przyjaciół, którzy są ojcami i dobrze znają prawdziwe realia rozszerzania diety u najmłodszych pociech. Zaprojektowane i wyprodukowane przez nich łyżeczki do karmienia niemowląt i małych dzieci są wyjątkowe i zarazem niesamowicie funkcjonalne pod każdym względem. Najważniejszą misją ich twórców było wsparcie maluchów oraz ich rodziców w łatwym przejściu przez przełomowy moment, jakim są pierwsze próby rozszerzania diety najmłodszych o nowy typ pokarmu, który jest bardziej stały. Tak powstały prekursorskie Łyżeczki do karmienia Spuni Oops!, których cechą charakterystyczną jest innowacyjny kształt. Warto przy tym wiedzieć, że został on specjalnie opatentowany ze względu na swoje niezaprzeczalne nowatorstwo. Od teraz karmienie niemowlaka łyżeczką stało się niezwykle proste i intuicyjne, a przede wszystkim w pełni skuteczne. Zapraszamy do zapoznania się z niepowtarzalnymi akcesoriami marki amerykańskiej Spuni, które posiada w swojej ofercie nasz sklep Zabawka i Wyprawka. Wśród nich można odnaleźć idealną łyżeczkę do karmienia niemowląt, która będzie prawdziwym udogodnieniem w początkach rozszerzania diety maluszka, aby przebiegło ono sprawnie i przede wszystkim bezpiecznie.

Pionierskie produkty marki Spuni: łyżeczki doskonale przystosowane do karmienia najmłodszych dzieci w okresie niemowlęcym i nie tylko

Pierwsza łyżeczka do karmienia niemowlaka powinna zachęcić maleństwo do pobrania z niej pokarmu, który w swojej konsystencji różni się od przyjmowanego do tej pory naturalnego mleka kobiecego bądź modyfikowanego. Oprócz tego powinna ona zapewnić dziecku bezpieczeństwo w trakcie rozszerzania diety, które jest dla niego swoistą nowością. Wszystkie akcesoria dedykowane do karmienia niemowląt marki Spuni, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, spełniają powyższe wymagania. I co najważniejsze, stanowią one znaczące udogodnienie zarówno dla samej pociechy, jak i jej rodziców, którzy będą podawać jej pokarmy o stałej konsystencji. Wśród wiodących produktów firmy Spuni znajduje się rewolucyjna płaska łyżeczka do karmienia, która w znaczący sposób ułatwia maluszkowi zassanie z jej jedzenia i przy tym minimalizuje ryzyko ewentualnego zabrudzenia buzi pociechy i najbliższego otoczenia. Oprócz tego jest ona odpowiednio wyprofilowana, a jej wydłużona rączka usprawnia rodzicom podawanie na niej pożywienia swojemu dziecku. Ponadto łyżeczka do karmienia stworzona przez markę Spuni przyśpiesza u malucha naukę spożywania nowych pokarmów. Co więcej, pomaga ona dziecku wypracować właściwą technikę jedzenia, która wpływa na prawidłowe mówienie na późniejszym etapie życia. Każda łyżeczka do karmienia niemowląt firmy Spuni jest solidnie wykonana wyłącznie ze sprawdzonych i najwyższej jakości materiałów, które są hipoalergiczne i wolne od wszelkich szkodliwych substancji takich jak silikon czy bisfenol A (BPA). I została specjalnie stworzona z myślą o najmłodszych dzieciach i ich wyjątkowych potrzebach, aby ułatwić im rozszerzanie diety zarówno na początkowym, jak i późniejszym jego etapie. Oryginalna łyżeczka Spuni jest dostępna w różnych ładnych kolorach i wielkościach, które można dopasować do aktualnego wieku pociechy oraz jej umiejętności związanych z jedzeniem pokarmów o stałej konsystencji.