Kategorie

Shnuggle

Shnuggle

W sklepie internetowym Zabawka i Wyprawka stawiamy nie tylko na różnorodność, ale przede wszystkim na najwyższą jakość oferowanych produktów. Doskonale wiemy, że ich finalnymi odbiorcami są dzieci, a one są najbardziej wymagającymi konsumentami. To właśnie z myślą o nich każdego dnia wzbogacamy ofertę o coraz to nowsze produkty pochodzące z kolekcji znanych marek. Jedną z nich jest brytyjska marka Shnuggle założona w 2009 roku. 

Firma Shnuggle od samych początków działalności zajmuje się projektowaniem i produkcją akcesoriów przydatnych w opiece nad maluchem. Różnorodna oferta, wysokiej jakości materiały i funkcjonalność to tylko niektóre zalety prezentowanej oferty!

Wanienka z oparciem - wiaderko do mycia dziecka od marki Shnuggle

Jednym z flagowych produktów marki Shnuggle jest wanienka dla dziecka w formie wiaderka, dzięki której bez pomocy drugiej osoby umyjesz maluszka. Wanienka do mycia noworodka brytyjskiego producenta została wyposażona w takie elementy jak:

  • oparcie z pianki, 
  • specjalnie wyprofilowane dno, 
  • odpływ umożliwiające szybkie opróżnienie wiaderka, oraz
  • kompaktowy rozmiar, dzięki któremu zmieści się w szafie czy pod zlewem.

Wanienka dla noworodka Shnuggle to praktyczny gadżet, który świetnie sprawdzi się na co dzień, ale nie tylko - możesz ją zabrać ze sobą na urlop czy weekend u dziadków. 

Co jeszcze znajdziesz w ofercie marki Shnuggle?

Oferta marki Shnuggle to między innymi akcesoria do kąpieli, takie jak: wanienki i dedykowane im stojaki, ręczniki i okrycia kąpielowe oraz dzbanki i szczotki do kąpieli. To jednak nie wszystko! Producent przygotował również całą masę innych propozycji - od kołysek i koszy Mojżesza, poprzez kosze na zużyte pieluszki, aż po urządzenia elektroniczne, takie jak termometry do kąpieli.

HItem są również tekstylia marki Shnuggle - ręczniki, kocyki i wiele innych elementów, wykonanych z bezpiecznych i atestowanych materiałów.