Kategorie

Nattou

Marka Nattou to przede wszystkim wysokiej jakości pluszowe i miękkie zabawki dla dzieci, w tym innowacyjna maskotka do smoczka oraz najlepsza przytulanka dla niemowlaka, które zostały stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych pociechach

Pluszowe zabawki produkowane przez oryginalną pod tym względem markę Nattou wyróżnia w głównej mierze staranne i najwyższej jakości wykonanie z niezwykle przyjemnego w dotyku materiału. W związku z tym idealnie nadają się już dla najmłodszych dzieci i posiadają mnóstwo zalet, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że przyczyniają się one do zapewnienia maluszkowi jeszcze lepszego rozwoju jego poszczególnych umiejętności. W zależności od rodzaju zabawki Nattou maleństwo może doskonalić swoje różne zdolności, które potrzebują odpowiedniej stymulacji. Dla przykładu przytulanka sensoryczna jak unikalna poduszka z grzechotką żyrafa Charlotte o wysokości 25 cm czy też w wersji maskotki z mini pozytywką o wysokości 20 cm, które zostały wyprodukowane z bardzo miękkiego pluszu, wspierają już od wieku niemowlęcego kształcić u pociechy w prawidłowy sposób zmysły dotyku, wzroku, a także słuchu. Oprócz tego ostatnia z pluszowych zabawek za sprawą łagodnej i miłej dla ucha noworodka melodii pomaga w uspokojeniu maluszka, gdy zaczyna płakać z różnych powodów. Niemniej jednak marka Nattou nie jest jedynie twórcą wyjątkowej maskotki z atestem, która gwarantuje, że jest w 100% bezpiecznym produktem dla najmłodszych dzieci. Co więcej, to właśnie dzięki niepowtarzalnemu pomysłowi Nattou zabawki na biegunach mogą teraz bawić i najmniejsze pociechy!

Sprawdzona i bezpieczna zabawka na biegunach Nattou gwarantuje niezapomnianą zabawę Twojemu maluchowi, a przy tym wspiera jego rozwój w najlepszy dla niego sposób!

Do niedawna tego typu zabawa była wyłącznie przeznaczona dla starszych kilkulatków i to przeważnie dopiero po skończonych przez nich 3 urodzinach. Jednakże samo huśtanie się na klasycznym bujaku na biegunach niesie ze sobą wiele korzyści dla ogólnego rozwoju psychoruchowego dzieci i ich kształtującego się właśnie systemu nerwowego. I co najważniejsze, im młodsza pociecha, tym więcej może skorzystać z zalet bujania się na specjalnie do tej czynności stworzonej zabawce. Dlaczego więc nie zapewnić swojemu dziecku tej możliwości od najwcześniejszych lat, skoro każda zabawka na biegunach Nattou jest przystosowana już dla maluszków od 10 miesiąca życia? Nie zapominajmy przy tym, że jest to przede wszystkim pełna frajdy zabawa dla maleństwa, która sprawia, że nie tylko fantastycznie się bawi, ale i relaksuje w jej trakcie. Każdy bujak na biegunach Nattou jest - podobnie jak wszystkie ich zabawki edukacyjne i maskotki przytulanki dla niemowlaka - wykonany z wysokiej jakości miękkiego pluszu, który jest niezwykle miły w dotyku. Wobec tego wyróżnia go wygodne siedzenie z zabezpieczającym oparciem dla dziecka, które zapewnia mu wygodne bujanie się na nim. Oprócz tego zostało ono wyposażone ze względów bezpieczeństwa w specjalistyczne pasy, które dodatkowo chronią pociechę przed ewentualnym spadnięciem z zabawki na biegunach podczas zabawy na niej. W dodatku płozy bujaka, które są wyprodukowane z bardzo wytrzymałego i odpornego na możliwe zniszczenia drewna, zostały we właściwy sposób wyprofilowane, aby maluch nie mógł nadmiernie go rozbujać. Warto przy tym wiedzieć, że każda zabawka na biegunach Nattou posłuży dziecku przez bardzo długi czas, ponieważ jest dedykowana dla pociech od 10 do aż 35 miesiąca życia. Ponadto znakomicie sprawdzi się ona na wymarzony prezent na roczek dla maluszka oraz z innych ważnych okazji.

Nattou zabawki to również maskotka przytulanka dla niemowlaka, grająca karuzela w wersji mini oraz niebanalna mata edukacyjna Nattou

Przytulanka Nattou jest zdecydowanie jedyną w swoim rodzaju maskotką ze względu na specjalny rodzaj pluszu, jaki wykorzystuje się do jej produkcji. Najmłodsze pociechy uwielbiają przede wszystkim zabawki, które są bardzo przyjemne w dotyku, ponieważ kojarzy się to dla nich z bezpieczeństwem. Z tego powodu przytulanki dla noworodka są genialnym wynalazkiem, jaki pomaga mu oswoić się z nową dla niego rzeczywistością oraz zaadaptować w nieznanym dotąd środowisku, które wydaje się mniej przyjazne niż to znane mu z brzuszka mamy. A zatem poszukując najlepszej przytulanki dla niemowlaka, która stanie się jego przyjacielem, warto przyjrzeć się w 100% bezpiecznym dla najmłodszych maskotkom Nattou. Można wśród nich odnaleźć mniejsze lub większe zabawki dla maluszków wykonane z wysokiej jakości pluszu. Oprócz tego jest także sympatyczna maskotka do wózka, która spełnia też funkcję zabawki 2w1, a także oryginalny słoń Rose występujący jako przyssawka do szyby. Niewątpliwie każda z nich przypadnie do gustu niejednemu maluchowi. Ponadto jest też w ofercie Nattou karuzela muzyczna z uspokajającymi dźwiękami i lusterkiem, którą można wykorzystać zarówno w łóżeczku niemowlęcym, jak i w wózku czy nosidełku.