Kategorie

Moonka

Marka Moonka to wyjątkowa inicjatywa edukacyjna zarówno dla współczesnych nastolatków, jak i samych rodziców, która została wsparta finansowo przez społeczeństwo. W czerwcu 2020 roku jej główne pomysłodawczynie wpadły na pomysł wydania innowacyjnej książki, której tematem przewodnim będzie ''Twoje ciało pozytywne dojrzewanie'', która ujrzała światło dzienne w marcu 2021. Wydawnictwo Moonka dla dziewczynek przygotowała oryginalną publikację, której najważniejszym celem jest wsparcie nastolatek w przełomowym i niezwykle wymagającym dla nich okresie dorastania. Jest to niepowtarzalna książka o nieocenionych walorach edukacyjnych, która została napisana przystępnym i w pełni empatycznym językiem. Dorastająca dziewczynka czerpie z niej rzetelną i jak najbardziej przydatną wiedzę, aby móc zbudować ze swoim ciałem w pełni pozytywną relację, co zaprocentuje w jej dorosłym życiu. Pierwsza publikacja wydawnicza Moonka otrzymała tak bardzo korzystne opinie, że za namową czytelników powstała nowa książka. Tym razem powstała ona specjalnie z myślą o nastoletnich chłopcach i została wydana w czerwcu 2021 roku. A to wszystko dzięki wsparciu finansowemu społeczności w serwisie internetowym wspieram.to. Ponadto innowacyjna książka dla nastolatków o dojrzewaniu, jaką można znaleźć w wersji dla dziewczynek bądź dla chłopców, została uzupełniona o niebanalną grę, która w znaczący sposób pozwala oswoić specyficzny proces dorastania. Co więcej, jest to propozycja na edukacyjną zabawę zarówno dla dzieci, jak i ich rodziców, którzy mogą jeszcze lepiej zrozumieć swoje dorastające pociechy. Rodzinna gra oraz pionierskie książki wydawnictwa Moonka są dostępne w sklepie Zabawka i Wyprawka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na rewelacyjne produkty tej polskiej marki.

Przyjazne lektury dla nastolatków marki Moonka: książka o dojrzewaniu dla dziewczynek lub dla chłopców, którym przyświeca idea ciałopozytywności

Twoje ciałopozytywne dojrzewanie Moonka to jedyna w swoim rodzaju propozycja lektury dla dzieci w wieku nastoletnim, a także dla ich rodziców. Jest to w głównej mierze ciałopozytywny przewodnik po okresie dorastania, w której została przedstawiona rzeczowa wiedza. W dodatku prawdziwą innowacją w książkach Moonka jest przekazanie jej w empatyczny i niezwykle czuły sposób, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Co więcej, rzetelne informacje zawarte w publikacji są wzbogacone o nietuzinkowe ilustracje, które wspaniale podkreślają jej edukacyjne treści. Oprócz tego książki o dojrzewaniu dla nastolatków są napisane osobno dla jednej lub drugiej płci. W związku z tym Moonka dla chłopców podejmuje tematy, jakie są ściśle związane z ich dorastaniem, a które dotyczą bezpośrednio nich samych. Podobnie jest w przypadku książki o dorastaniu dla dziewczynek, która koncentruje się przede wszystkim na zmianach zachodzących w kobiecym organizmie. Każdej z nich przyświeca ważny cel, aby zbudować w dziecku pozytywną samoocenę i wspierać rozwój jego poczucia własnej wartości. Ponadto twoje ciałopozytywne dojrzewanie książka zarówno dedykowana dziewczynkom, jak i chłopcom, została napisana przez dziennikarkę Barbarę Pietruszczak. Jej specjalizacja zawodowa obejmuje zagadnienia związane z seksualnością i obrazem własnego ciała, a także powszechnymi stereotypami na wspomniane tematy. Książka o dojrzewaniu to autentyczne wsparcie dla dorastających nastolatków, którzy mogą zdobywać solidną wiedzę w tej dziedzinie, jaka bezpośrednio ich dotyczy.

Edukacyjne produkty rozrywkowe dla całej rodziny wydawnictwa Moonka: gra dla dorastających dzieci, która stanowi dla nich wsparcie w okresie nastoletnim

Innowacyjne książki o ciałopozytywnym dojrzewaniu wydawnictwa Moonka, które posiada w ofercie nasz sklep internetowy, to nie wszystko. Oprócz nich dostępna jest również unikatowa gra rodzinna, w której mogą uczestniczyć zarówno dzieci, jak i rodzice. To gwarancja znakomitej rozrywki, która w dodatku pomaga całej rodzinie lepiej zrozumieć nowy etap z ich życia. Fenomenalna Moonka: Dorastanie gra z jednej strony pokazuje najczęstsze trudności, które pojawiają się w okresie dojrzewania nastolatków. Natomiast z drugiej: pozwala odnaleźć na nie skuteczne rozwiązania. Wobec tego gra Moonka dorastanie to fantastyczne uzupełnienie teoretycznej wiedzy przedstawionej w ich książkach, którą można wypróbować w praktyce.

2 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący