Kategorie

Moonie

Moonie

Kolorowe tekstylia, urocze pamiątki z pierwszych lat życia dziecka oraz edukacyjne zabawki i książeczki to tylko niektóre produkty oferowane na stronie naszego sklepu Zabawka i Wyprawka. Pełen asortyment obejmuje produkty wielu znanych producentów - jedną z takich firm jest polska marka Moonie specjalizująca się w tworzeniu uroczych i mięciutkich pluszaków generujących ,,biały szum”. Co to oznacza? Maluch, będąc jeszcze w brzuchu mamy otoczony jest dźwiękami o niskich częstotliwościach, które go uspokajają i dają mu poczucie bezpieczeństwa. Szumiący miś Moonie bazuje na dźwiękach o podobnych częstotliwościach, które są prawdziwymi nagraniami, a nie tymi wygenerowanymi komputerowo. 

Miś dla dziecka Moonie - dlaczego jest tak wyjątkowy?

Szumiące misie polskiej marki Moonie to nie tylko urocza i mięciutka przytulanka, ale przede wszystkim niezastąpiona pomoc w usypianiu malucha. Zabawki tego producenta mają też wiele innych zalet, w tym:

  • zostały wykonane z atestowanej bawełny organicznej,
  • posiadają wbudowany czujnik płaczu oraz lampkę nocną świecącą aż w 7 różnych kolorach,
  • są ładowane przez USB,
  • zostały zapakowane w pięknie opakowanie, dzięki czemu doskonale sprawdzają się jako prezent.

Każdy miś z czujnikiem płaczu od marki Moonie posiada też wgraną kołysankę, która pomaga w usypianiu maluszka oraz moduł z możliwością regulacji głośności.

Bezpieczne zabawki wykonane w Polsce

Szukasz bezpiecznego misia grającego kołysanki? A może misia z lampką nocną, który będzie wykonany z wysokiej jakości materiałów? Szumiące przytulanki Moonie to propozycja dedykowana najbardziej wymagającym rodzicom, którym zależy nie tylko na jakości, ale przede wszystkim na bezpieczeństwie kupowanych zabawek. Miś Moonie to polski produkt szyty w pracowni firmy, charakteryzujący się przede wszystkim prostym i eleganckim designem. Jak twierdzą sami twórcy marki: oferowana przez nich maskotka nie jest produktem masowym. 

Jednym z największych atutów prezentowanych zabawek jest najwyższa jakość wykonania. Każda z maskotek została uszyta z atestowanego i bezpiecznego dla dzieci materiału z certyfikatem OEKO-TEX.

Jakie zabawki znajdziesz w ofercie marki Moonie?

Moonie to przede wszystkim szumiące misie z lampką dostępne w 5 naturalnych kolorach: cappuccino, sand, caramel, mineral grey i rose. Producent posiada w swojej kolekcji również szumiące króliczki, które również, dostępne są w 5 pastelowych kolorach: cream, silver, powder, sky i cloud. To jednak nie wszystko! Wśród propozycji marki znajdziesz też:

  • urocze pluszaki - króliczki sensoryczne,
  • lniane przytulanki, oraz
  • zestawy zabawek, które doskonale sprawdzą się na prezent.