Kategorie

MIMIJUMI

Austriacka marka MIMIJUMI – producent prekursorskiej butelki dla niemowląt oraz innowacyjnych akcesoriów przeznaczonych do karmienia najmłodszych dzieci

Firma MIMIJUMI to odkrywcza marka, która we współczesnych czasach wręcz zrewolucjonizowała karmienie butelką noworodków i niemowląt, aby zagwarantować im wygodę oraz bezpieczeństwo na co dzień. Jej produkty wyróżniają się nowoczesną funkcjonalnością i wysokim komfortem użytkowania. Co więcej, jedyna w swoim rodzaju butelka mimijumi pozwala bezpiecznie nakarmić maleństwo. Ale i w głównej mierze jest nieocenionym wsparciem dla jego mamy w różnych sytuacjach awaryjnych. Została ona zaprojektowana w niezwykle przemyślany sposób, żeby ułatwić niemowlęciu natychmiastowe przejście z naturalnego karmienia piersią na butelkowe. Szczególnie pod tym względem wyróżnia się ultranowoczesny mimijumi smoczek, który charakteryzuje się najwyższą starannością wykonania i pomysłową konstrukcją. W jego opracowaniu udział wzięli prawdziwi eksperci, którzy świetnie znają się na karmieniu najmłodszych dzieci. A mianowicie oryginalna Butelka Mimijumi, która zdążyła już zyskać pozytywne opinie, została stworzona przy współudziale doradców od laktacji, lekarzy oraz matek, żeby jej używanie było proste i zarazem funkcjonalne. Wynikiem wspólnej pracy stał się innowacyjny smoczek, który idealnie przypomina matczyną pierś i to zarówno pod kątem kolorystycznym, jak i swojego unikalnego kształtu oraz niepowtarzalnej struktury. Oprócz tego w jego wnętrzu umieszczono specjalistyczny zintegrowany system odpowietrzający, który zapobiega pojawieniu się kolek u maluszka.

Akcesoria do karmienia niemowląt marki MIMIJUMI to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa

Ponadto na szczególną uwagę zasługują również specjalne materiały, z jakich powstała rewolucyjna butelka Mimijumi 120 ml lub 240 ml. Do jej produkcji wykorzystano wyjątkowe tworzywa sztuczne, które jest przeznaczenia medycznego i charakteryzuje się strukturą przejrzystą niczym prawdziwe szkło. Natomiast dołączony do nich smoczek to sprawdzony silikon, który jest w pełni bezpieczny w kontakcie z żywnością. Każdy z wyżej wymienionych materiałów spełnia przepisy ustawy amerykańskiej, która dotyczy w głównej mierze poprawy bezpieczeństwa wyrobów konsumpcyjnych (CPSIA) oraz jest zgodny z obecnie obowiązującą normą EN 14350. Warto przy tym wiedzieć, że wszystkie akcesoria do karmienia niemowląt marki Mimijumi, które są dostępne w naszym Sklepie internetowym, zostały starannie wykonane z najwyższej jakości surowców, które pochodzą wyłącznie z takich krajów jak Niemcy, Szwajcaria i Holandia. I co najważniejsze, są one w pełni bezpieczne dla najmłodszych dzieci i wolne od wszelkiego typu szkodliwych substancji typu lateks oraz bisfenol A (BPA).

Pionierskie produkty marki mimijumi - butelka dla niemowląt z nowatorskim smoczkiem o wolnym bądź szybszym przepływie pokarmu

Wyjątkowe akcesoria do karmienia marki Mimijumi są w asortymencie naszego sklepu Zabawka i Wyprawka dostępne w postaci dwóch rewolucyjnych butelek, które są dedykowane dla nowo narodzonych dzieci i niemowląt. Każda z nich wyróżnia się innowacyjną funkcjonalnością i nadzwyczajnymi właściwościami. Do wyboru jest m.in. Butelka do karmienia ze smoczkiem o wolnym przepływie lub o szybszym w dwóch różnych pojemnościach. To doskonałe i przede wszystkim bezpieczne rozwiązanie dla niemowląt, które z różnych względów nie mogą być w dalszym ciągu karmione piersią, ale nie tylko. Ze względu na unikatowy kształt samej butelki oraz wygląd dołączonego do niej smoczka, można ją z powodzeniem wykorzystać w sytuacjach kryzysowych. Nowoczesna Butelka Mimijumi zestaw jest przydatna szczególnie wtedy, gdy mama maleństwa nie jest w stanie nakarmić go bezpośrednio i musi podać mu jedzenie w inny sposób. Ale nie chce całkowicie rezygnować z karmienia swojej pociechy piersią. W naszym sklepie internetowym dostępna jest oryginalna butelka Mimijumi 240 ml lub 120 ml na ''duży bądź mały głód''.