Kategorie

Londji

Hiszpańska marka Londji

producent nieszablonowych zabawek dla dzieci w różnym wieku, które są przyjazne dla naturalnego środowiska

Marka Londji jest szeroko znana i ceniona na świecie ze względu na swoją troskę o planetę i środowisko naturalne, ale nie tylko. Wytwarzane przez nią produkty, takie jak puzzle dwustronne czy różnego rodzaju pomysłowe gry rodzinne, zachwycają swoim niepowtarzalnym designem i niecodziennymi możliwościami na atrakcyjną zabawę w domu. Każda zabawka marki Londji, która jest w ofercie naszego sklepu Zabawka i Wyprawka, została solidnie wykonana z najwyższej jakości materiałów, które pochodzą z recyklingu, co jest prawdziwą innowacją. Natomiast piękne barwy, którymi wyróżniają się wielorazowe naklejki czy też puzzle świecące w ciemności, są uzyskiwane za pomocą w pełni bezpiecznych barwników roślinnych. To wszystko sprawia, że są to w głównej mierze ekologiczne zabawki. Co więcej, rewelacyjne gry planszowe z recyklingu jak np. Londji Listonosz i inne produkty przeznaczone do zabawy, zostały zaprojektowane przez markę z myślą o dzieciach, aby wspierać ich prawidłowy rozwój i to w niemal każdym obszarze. To kreatywne zabawki, które wspaniale pobudzają dziecięcą wyobraźnię i doskonalą umiejętność logicznego myślenia, ale nie tylko. Wciągająca na długie godziny gra gdzie jest ser lub kooperacyjna uratuj kotka, dają maluchowi możliwość ćwiczenia swojego refleksu i zręczności. Zapraszamy do zapoznania się z nietuzinkowymi zabawkami hiszpańskiej marki Londji, które są dostępne w naszym sklepie internetowym.

Ekologiczne zabawki marki Londji: gry planszowe dla całej rodziny o charakterze kooperacyjnym obserwacyjnym lub zręcznościowym, innowacyjne puzzle świecące w ciemności i dwustronne układanki oraz wyjątkowe naklejki wielorazowego użytku i dużo innych propozycji

Marka Londji rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku, a już zdążyła zyskać uznanie niemal we wszystkich zakątkach świata i to za sprawą swojego oryginalnego podejścia do produkcji. A jak zostało to już wyżej wspomniane, to odbywa się ona z udziałem najwyższej jakości materiałów, które pochodzą z tzw. odzysku. Wobec tego oryginalne Londji zabawki są w pełni ekologiczne i przyjazne dla środowiska. W dodatku przyciągają one uwagę zarówno dzieci, jak i osób dorosłych, ponieważ wyróżniają się nieszablonowym wyglądem i innowacyjnymi właściwościami. Na szczególną uwagę zasługują pionierskie Londji gry planszowe, w które z ogromną przyjemnością uwielbia grać cała rodzina. Są one przeważnie dedykowane w przedziale wiekowym od 3 do nawet 103 lat, co jest niespotykane na szerszą skalę. Co więcej, kultowa już gra obserwacyjna Listonosz, która obecnie dostępna jest zarówno w wersji tradycyjnej, jak i kieszonkowej, to dużo atrakcyjnej rozrywki dla dzieci i ich rodziców. Jej wszyscy uczestnicy oprócz fantastycznej zabawy, mają niesamowitą okazję do doskonalenia swoich zdolności, które są niezwykle przydatne w codziennym życiu. Podobną propozycją na miłe spędzenie wspólnego czasu razem jest także Londji gra kooperacyjna uratuj kotka. A w dodatku pozwala ona zacieśniać bliskie rodzinne więzi, ponieważ liczy się w niej głównie współpraca, a nie – jak to zazwyczaj bywa – rywalizacja. Jeśli jednak zależy nam na sprawdzeniu swojego refleksu i spostrzegawczości, to ciekawym rozwiązaniem może okazać się londji gra obserwacyjna where is the cheese. Każda z propozycji ma w sobie coś wyjątkowego. Natomiast dla małych miłośników motoryzacji prawdziwą gratką będzie z pewnością oryginalna Londji Roads, w której najpierw trzeba samodzielnie zbudować najdłuższą drogę, aby móć potem jeździć po niej dołączonymi do niej autkami. Oprócz rodzinnych gier planszowych z recyklingu, w asortymencie marki można odnaleźć odkrywcze Londji puzzle, które potrafią świecić w ciemności i po ułożeniu mogą stanowić niecodzienną dekorację pokoju dziecięcego. Podobnie jak zjawiskowe naklejki na ścianę, które są wielorazowego użytku.

9 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący