Kategorie

Greg

Marka GREG

to w głównej mierze nasze rodzime wydawnictwo, które rozpoczęło swoją działalność w Polsce już od 1993 roku. Zajmuje się ono w głównej mierze opracowywaniem i wydawaniem wartościowych książek dla dzieci, w tym obowiązkowych lektur szkolnych, które posiadają dodatkowe omówienie. A wszystko po to, żeby ich młodzi czytelniczy mogli w przystępny sposób uporządkować swoją wiedzę na temat przeczytanych historii. Co więcej, wydawnictwo GREG to również estetycznie wydane polskie wiersze dla dzieci, które obecnie należą do klasyki literatury. Wśród nich znajduje się m.in. szeroko znana i ceniona poezja Mickiewicza, Słowackiego, Fredry czy Konopnickiej. Zdecydowana większość z nich należy do obecnego kanonu lektur szkolnych, które są omawiane w szkole podstawowej i na późniejszych etapach edukacji. Szczególnie dla najmłodszych i nieco starszych pociech polecane są Najpiękniejsze wiersze Jana Brzechwy, które już od wielu lat bawią swoich czytelników i nigdy nie wyjdą z mody. Ponadto w ofercie wydawnictwa Greg są również wyjątkowe baśnie do czytania, które są nawet wydane specjalnie z myślą o samych dziewczynkach lub o chłopcach. W związku z tym każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie, jeśli chodzi o bajki bądź kołysanki. Zapraszamy do zapoznania się z książkami dla dzieci dostępnymi w naszym sklepie internetowym, które zostały opublikowane nakładem wydawnictwa Greg.

Pozycje wydawnicze Greg: książki dla dziewczynek i dla chłopców z bajkami do czytania i kultowymi wierszykami z klasyki literatury polskiej oraz usypiające kołysanki na dobranoc i wiele innych propozycji na ciekawą lekturę dla najmłodszych i starszych dzieci

Wydawnictwo Greg to polecane książki dla dzieci w każdym wieku, które wspaniale pobudzają ich wyobraźnię oraz wspierają rozwój ich kompetencji językowych i społecznych. Idealnie nadają się one do czytania maluchom na dobranoc, ale nie tylko. Największym powodzeniem cieszą się m.in. krótkie wierszyki dla dzieci o zwierzętach, które zostały napisane przez klasycznych polskich poetów. Chociaż ich treść jest świetnie znana współczesnym rodzicom, to dodatkową atrakcją są zachwycające ilustracje, które przykuwają wzrok. Wiersze Fredry czy Krasickiego opatrzone kolorowymi obrazkami, zyskują niesamowitą wymowę i znaczenie. Oprócz klasyki polskiej poezji dziecięcej, to wydawnictwo GREG publikuje także odkrywcze bajki na dobranoc, które współczesne maluchy uwielbiają słuchać i przy nich zasypiać. W ich skład wchodzą osobno wydane opowiadania, które są przeznaczone wyłącznie dla chłopców lub dla dziewczynek. Tego rodzaju pomysłowe bajki dla dzieci podejmują określone zagadnienia, które fantastycznie wpisują się w powszechne zainteresowania młodych Dam i małych mężczyzn. Ponadto w ofercie wydawnictwa GREG są również specjalne wiersze na dobranoc w postaci przyjemnych i niezwykle nastrojowych kołysanek, które ułatwiają rodzicom przygotowanie swoich pociech do snu. Każda z propozycji została napisana prostym i przystępnym dla małych czytelników językiem, który nierzadko jest pełen humoru. W dodatku wszystkie bajki dla dzieci w postaci krótkich lub dłuższych opowiadań, wierszowanych rymowanek czy klasycznej poezji najsławniejszych polskich poetów, są wzbogacone oryginalnymi ilustracjami, które cieszą oczy. Stanowią one często wizualne uzupełnienie przedstawianej treści i nadają jej niepowtarzalnego charakteru. I co najważniejsze, baśnie i wiersze są napisane w miarę dużą czcionką, która daje maluchom możliwość samodzielnego czytania. Książki dla dzieci dostępne w sklepie Zabawka i Wyprawka, które zostały opublikowane przez wydawnictwo Greg, to prawdziwa literacka uczta dla czytelników w każdym wieku. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na starannie wydane bajki do czytania, wśród których można odnaleźć nietuzinkowe opowiadania na dobranoc i usypiajające kołysanki, a także klasyczne wiersze Adama Mickiewicza i Ignacego Krasickiego oraz pozostałych klasycznych poetów polskich. Książki Wydawnictwa Greg w naszym sklepie internetowym dostępne są w atrakcyjnych cenach. Ponadto większość z nich, tak jak bajki dla chłopców, są w twardej oprawie, która skutecznie chroni ich zawartość i jest odporna na ewentualne uszkodzenia.

10 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący