Kategorie

Candide

Producent Candide to renomowana marka pochodząca z Francji, która w głównej mierze specjalizuje się w projektowaniu innowacyjnych akcesoriów z myślą o najmłodszych dzieciach i ich wyjątkowych potrzebach. Jej wiodącym produktem jest w szczególności prekursorska poduszka z pamięcią kształtu, która wspiera prawidłowy rozwój niemowląt i zapobiega dość częstej przypadłości, jaką jest tzw. plagiocefalia, czyli zespół spłaszczonej główki. Co więcej, została ona stworzona w oparciu o najnowsze zdobycze technologiczne, aby zapewnić najmłodszym pociechom komfortowy i przede wszystkim w pełni bezpieczny sen. Unikatowa poduszka Candide posiada pozytywne opinie, ponieważ pod każdym kątem wyróżnia się innowacyjną funkcjonalnością, która nie ma sobie równych. Oprócz niej w asortymencie marki można odnaleźć inne praktyczne produkty, których najważniejszą misją jest zagwarantowanie bezpieczeństwa i wygody małym dzieciom. A także przyświeca im cel, żeby znacząco ułatwić współczesnym rodzicom niezwykle wymagającą codzienną opiekę nad maleństwem. W związku z powyższym w ofercie francuskiej firmy Candide znajdują się także komfortowe poduszki do karmienia, które są niesamowitym udogodnieniem podczas tej częstej czynności. W dodatku wszystkie artykuły przeznaczone dla niemowląt, są tworzone przy współpracy ze specjalistami, w tym zarówno inżynierami, jak i lekarzami, aby zapewnić ich najwyższą jakość. Każdy z nich jest produkowany od samego początku we Francji, wobec czego mają niepowtarzalny design. Zapraszamy do zapoznania się z inteligentnymi akcesoriami marki Candide, które posiada w swoim asortymencie nasz sklep Zabawka i Wyprawka. Warto przy tym dodać, że jest to firma z przeszło 40-letnim doświadczeniem w branży, która jest w trakcie intensywnego rozwoju i przez cały czas unowocześnia swoje produkty. Na szczególną uwagę zasługują pionierskie poduszki z pamięcią, które są zalecane noworodkom już od pierwszych dni życia.

Innowacyjne produkty marki Candide: poduszka panda z pamięcią kształtu główki dziecka, poduszka do karmienia oraz poduszki ciążowe dla przyszłych mam

Poduszka na płaską główkę z dziurką dla niemowląt Candide P’tit Panda Air+ to rewolucyjny produkt na rynku, który wyróżniają pro – zdrowotne właściwości. Zastosowany w niej wysokiej jakości sprawdzony materiał i unikalny kształt sprawiają, że idealnie nadaje się ona do spania dla najmniejszych dzieci i to już od samego początku ich życia. Wyjątkowa pod każdym względem poduszka panda to dla maleństwa gwarancja komfortowego i nade wszystko bezpiecznego snu. Co więcej, wspiera ona prawidłowe ukształtowanie główki niemowlęcia, która jest podatna na ewentualne spłaszczenie z tyłu lub po bokach. Natomiast poduszka z pamięcią francuskiej firmy Candide skutecznie przeciwdziała zespołowi plagiocefalii, a przy tym zapewnia maleństwu wygodę w trakcie leżenia w łóżeczku i spania. Z jednej strony nie krępuje ona jego naturalnych ruchów, co jest niezwykle istotne. Natomiast z drugiej: poduszka została wykonana z nowoczesnego i oddychającego materiału, który nie zatrzymuje w sobie wilgoci, ale jej nadmiar odprowadza na zewnątrz. Jest ona zatem ponadprzeciętnie funkcjonalna i świetnie spełnia swoje zadanie. Ponadto w ofercie marki można odnaleźć zarówno przydatne produkty dla niemowląt, jak i dla przyszłych mam. Są nimi m.in. poduszki ciążowe, które po narodzinach maleństwa mogą posłużyć do jego karmienia albo pełnić rolę wygodnego leżaka. Wszystkie akcesoria marki Candide, które są dostępne w naszym sklepie internetowym to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa oraz komfortu zarówno dla najmłodszych dzieci, jak dbających o ich zdrowie rodziców.