Kategorie

Bestway

Bestway

to wiodący producent nadmuchiwanych artykułów jak rekreacyjne zabawki wodne i ogrodowe, a także przedmioty wykorzystywane w codziennym życiu

Niewątpliwie marka Bestway zabawki ma niezwykle wyjątkowe głównie pod względem ich niebanalnego wyglądu oraz innowacyjnych funkcji, z których z powodzeniem może korzystać cała rodzina. I co najważniejsze, już na etapie produkcji, która obejmuje ciekawe baseny dla dzieci i inne przydatne przedmioty jak chociażby dmuchana wanienka do kąpieli, ich producent dba również i o nasze naturalne środowisko. Polega to w głównej mierze na oddawaniu przez markę Bestway do recyklingu pozostałości z wszystkich produkcji. Dzięki temu są one ponownie przetwarzane i mogą być jeszcze oddane do dalszego użytku. Wobec tego wybierając basen dmuchany Bestway i pozostałe produkty tej marki, w pewnej mierze również i my troszczymy się o naturę i środowisko. Nie wspominając już o tym, że gwarantujemy też niezapomniane przygody oraz zabawę swoim dzieciom, które z całą pewnością zachwycą oryginalne zabawki na podwórko. Należą do nich m.in. basen ogrodowy Bestway stworzony w tradycyjnym stylu oraz ogromny nadmuchiwany plac zabaw, a także specjalne koła do pływania w postaci sympatycznych zwierzątek, które pomogą maluchom w bezpiecznym przebywaniu w wodzie. Natomiast każdą zabawę na świeżym powietrzu zdecydowanie urozmaici klasyczna piłka plażowa w wesołej kolorystyce, w którą mogą pograć zarówno dzieci, jak i ich rodzice. Warto przy tym wspomnieć, że poszczególne produkty marki Bestway są wykonane z najwyższej jakości wytrzymałego materiału PCV, który jest odporny na ewentualne zniekształcenia i zniszczenia oraz działanie szkodliwych promieni słonecznych UV czy też słonej wody. Sprawia to, że idealnie nadają się one na miesiące letnie, gdy dzieci w różnym wieku z ogromną przyjemnością korzystają z różnorodnych zabawek wodnych i ogrodowych. Natomiast my jako rodzice mamy pewność, że nasze pociechy są w 100% bezpieczne w trakcie korzystania z nich.

Basen Bestway to gwarancja niezapomnianych wrażeń z wodnej zabawy dla wszystkich dzieci oraz całych rodzin

Z całą pewnością basen dla dzieci jest jedną z najlepszych zabawek na podwórko, które trzeba wypróbować obowiązkowo w wakacje. I wcale nie jest konieczne posiadanie własnego ogródka, ponieważ można nawet rozłożyć go na tarasie lub balkonie. Bez wątpienia dmuchany basen sprawdzi się doskonale w każdych warunkach, a w razie potrzeby można go zawsze schować po skończonej zabawie. W bogatym asortymencie marki Bestway można odnaleźć zarówno specjalistyczny basen dla niemowląt, z jakiego mogą bezpiecznie skorzystać najmłodsze pociechy, jak i większy oraz bardziej urozmaicony z wyglądu basen dmuchany dla dzieci ze zjeżdżalnią, która zapewnia fantastyczne chwile w wodzie. Wybór odpowiedniego z nich zależy w głównej mierze od wieku pociechy, która miałaby korzystać z możliwości kąpania się w nim. A zatem dmuchany brodzik dla dzieci został specjalnie stworzony na potrzeby najmłodszych, ponieważ jego niewielkie wymiary doskonale sprawdzą się dla niemowląt, które potrafią już samodzielnie siedzieć. Został on wyprodukowany z wysokiej jakości przetestowanego winylu. To wyjątkowy basenik dla dzieci, który posiada trzy komory powietrzne oraz miękkie dno gwarantujące maluszkowi właściwy komfort w trakcie kąpania się i chroni przed ewentualnym poślizgnięciem się podczas wstawania. Jeśli jednak nasze dziecko jest nieco starsze w wieku powyżej dwóch lat i poszukuje nowych wrażeń, to strzałem w dziesiątkę okaże się zapewne niezwykle atrakcyjny i bardzo kolorowy basen dla dzieci plac zabaw z uzupełniającą osłonką przeciwsłoneczną. Dla jeszcze lepszej zabawy w wodzie został on wyposażony w ogromną i przede wszystkim stabilną zjeżdżalnię w postaci żyrafy. Co więcej, pod jego spodem jest umieszczona specjalna amortyzująca poduszka, która zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo malucha. Natomiast Bestway dmuchane koło do nauki pływania w kształcie kolorowych zwierzątek będzie znakomitym uzupełnieniem każdej zabawki na podwórko dla dzieci. Ponadto wszystkie baseniki dla dzieci posiadają w zestawie dodatkową łatę naprawczą.

Marka Bestway to nie wyłącznie kolorowy basen dla dzieci, ale również i praktyczna dmuchana wanienka dla niemowląt oraz przydatny walec do nauki chodzenia

Wśród dmuchanych produktów marki Bestway można odnaleźć również inne artykuły, które są bardzo pomocne dla wielu rodziców oraz ich dzieci. Dzięki nim codzienna opieka sprawowana nad maleństwem oraz jego prawidłowy rozwój staje się bardziej łatwiejszy. Bardzo ciekawym rozwiązaniem dla rodziców, którzy często podróżują ze swoją małą pociechą lub planują czasem zostawić ją pod opieką dziadków, jest zdecydowanie Bestway wanienka turystyczna. Jest ona dedykowana głównie niemowlętom od pierwszych dni życia do ukończenia przez nie pierwszego roku życia. Jej najważniejszą zaletą jest fakt, że Bestway wanienka dla niemowląt jest niezwykle prosta w transporcie. Natomiast ze względu na możliwość jej szybkiego złożenia zajmuje niewielką ilość miejsca. Innym równie godnym uwagi produktem marki Bestway jest dmuchany walec do nauki chodzenia z barwnymi kuleczkami, z którego korzyści mogą skorzystać już 8-miesięczne niemowlęta. Specjalnie dla rodziców najmłodszych pociech, które przymierzają się do raczkowania i stawiania pierwszych kroków została do niego dołączona instrukcja z propozycją gry, która wspiera prawidłowy rozwój maluszka.

5 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący