Kategorie

Baby Born

Marka Baby Born i jej oryginalne zabawki z reklam tv w postaci wyjątkowych lalek interaktywnych o walorach edukacyjnych i emocjonalnych to spełnienie najskrytszych marzeń każdej małej dziewczynki!

Niepowtarzalna lalka bobas z reklamy tv od Baby Born to w głównej mierze wyjątkowa zabawka dla niejednej młodej Damy. Jak powszechnie wiadomo wszystkie małe i starsze dziewczynki marzą o posiadaniu na wyłączność nowoczesnej lalki interaktywnej zachowującej się jak prawdziwe niemowlę, z którą zabawa w odgrywanie roli troskliwej mamy staje się jeszcze bardziej ciekawsza, a przy tym i niezwykle realistyczna! W przeciwieństwie do tradycyjnych zabawek tego rodzaju to właśnie innowacyjna lalka funkcyjna zapewnia mnóstwo interesującej rozrywki, która ma zarazem nieocenione walory poznawcze oraz emocjonalne. Jej producent MGA Entertainment zadbał przede wszystkim o to, żeby już od najmłodszych lat pomóc każdej dziewczynce odkryć w sobie pokłady niezmierzonej empatii i współodczuwania z innymi. Oprócz tego lalka interaktywna płacząca, którą trzeba się w odpowiedni sposób zaopiekować, aby ponownie poczuła się szczęśliwa, uczy też pociechę jak bardzo ważne jest troszczenie się o drugiego człowieka i jego potrzeby. Nie wspominając już o tym, że uroczy bobas Baby Born pozwala uzmysłowić małym dziewczynkom, na czym dokładnie polega opieka nad niemowlakiem, a którą jest głównie zaspokajanie jego podstawowych potrzeb fizjologicznych. Pomocne w tym są przede wszystkim dołączone do lalki specjalne akcesoria Baby Born, które też doskonale urozmaicą każdą zabawę z nią. W dodatku można też osobno dokupić do niej oddzielny interaktywny prysznic lub jako zainstalowany dodatkowo w wanience, ponieważ jest to jedyna w swoim rodzaju lalka, którą można kąpać bez obaw o jej uszkodzenie w trakcie kontaktu z prawdziwą wodą!

Baby Born to najbardziej inspirująca lalka interaktywna dla dziewczynki, która posiada przepiękne ubranka w wyszukanym stylu oraz różne akcesoria służące do urozmaicenia zabawy nią

We współczesnym świecie popularna marka Baby Born jest znana i ceniona głównie za unikalny rodzaj zabawki dla dziewczynek, którą jest lalka bobas interaktywna z akcesoriami takimi jak butelka, smoczek czy pieluszka. Na tle innych lalek wyróżniają je zarówno niesamowite funkcje i możliwość interakcji w trakcie zabawy, jak i oryginalny wygląd. Lalka Zapf Creation ze swojego zachowania przypomina autentycznego bobasa, który płacze prawdziwymi łzami, gdy jest spragniony i głodny. Również jest bardzo nieszczęśliwy, kiedy boli go brzuszek, ponieważ nie potrafi jeszcze bez pomocy innej osoby zrobić siku lub kupki do nocnika. Ponadto Baby Born lalka została wyposażona w dodatkowe przedmioty, które ułatwią jej właścicielce sprawowanie opieki nad nią, a także uatrakcyjnią ją w ciekawy sposób. A zatem, gdy interaktywna lalka z ubrankami poczuje potrzebę napicia się wody, to wystarczy, że poda się jej napój w butelce. Natomiast gdy bobas odczuje nagły głód można przygotować dla niego ekspresową kaszkę, jaką jest specjalny pokarm, który został również dołączony do zestawu razem z lalką Baby Born Annabell. Oprócz tego jak przystało na typowego niemowlaka robi też siusiu i kupkę do pieluszki, którą trzeba potem zmienić na nową czystą i suchą. W dodatku Baby Born Annabell to także funkcyjna lalka bobas z nocnikiem, z którego może korzystać, ale najpierw trzeba ją nauczyć poprzez sadzanie jej na niego i łagodnemu naciśnięciu jej na brzuszek, aby załatwiła do niego swoje potrzeby fizjologiczne. Co więcej, pionierska lalka Baby Born może być także wykąpana w specjalnie dla niej stworzonej interaktywnej wanience z prysznicem, która jest również dostępna w naszym sklepie internetowym.

Nowoczesna lalka interaktywna Baby Born to modny bobas z reklamy tv, który jest znakomitym rozwiązaniem na wymarzony prezent dla dziewczynki w każdym wieku

Bez wątpienia lalka Baby Born i reklama tv, w której na własne oczy możemy zobaczyć jej niezwykłe interaktywne funkcje, sprawiają, że idealnie nadaje się ona na modny prezent dla każdej młodej Damy z okazji jej urodzin lub Świąt Bożego Narodzenia pod choinkę oraz przy innej ważnej okoliczności. Szczególnie przypadnie ona do gustu dziewczynce, która od dawna marzy o własnej lalce do zabawy, aby móc razem z nią pobawić się w opiekę nad małym dzieckiem i wczuć się autentycznie w rolę jego mamy. A może Twoja córeczka chciałaby mieć młodsze rodzeństwo, zwłaszcza malutką siostrzyczkę? Wobec tego zamiast bobasa Baby Born można pomyśleć o interaktywnej lalce, jaką jest siostrzyczka Baby Born, która jest też dostępna w unikalnym zestawie z dodatkowymi przedmiotami. Ponadto w naszej ofercie wyjątkowych zabawek dla dziewczynek marki Baby Born można odnaleźć również uzupełniające zabawę nimi akcesoria Baby Born jak dla przykładu interaktywna butelka z dźwiękiem, interaktywny prysznic, interaktywna wanienka z prysznicem, a także interaktywny piesek Baby Born.