Kategorie

Asymetrycznie

Asymetrycznie - personalizowane worki dla małych i dużych

W sklepie internetowym Zabawka i Wyprawka znajdziesz nie tylko zabawki i akcesoria dla maluszków, ale też szeroki wybór tekstyliów. Wśród nich nie mogło zabraknąć worko-plecaków uszytych z bezpiecznych i wytrzymałych materiałów, które świetnie sprawdzą się nie tylko w szkole czy przedszkolu. Dostępne są one w ofercie marki Asymetrycznie! Prezentowane modele świetnie sprawdzą się też podczas pikniku, rowerowej wycieczki, spaceru po parku czy podczas wyjazdu do dziadków. Każdy z nich bez problemu pomieści nie tylko napój i ulubione przekąski, ale i zabawki, pluszaki czy skarby znalezione podczas zabawy. 

Worek z imieniem - szeroki wybór modeli w różnych kolorach i wzorach

Szukasz różowego plecaka dla dziewczynki? A może worka - plecaka z motywem pirackim dla chłopca? W ofercie marki Asymetrycznie znajdziesz worko-plecaki dostępne w wielu ciekawych wariantach kolorystycznych. Wśród nich nie mogło zabraknąć plecaków z kolorowymi printami przedstawiającymi:

  • piratów,
  • alpaki, 
  • lwy,
  • pingwinki,
  • koty - kosmonautów,
  • palmowe liście,
  • zebry,
  • liski,
  • łabędzie.

Każdy z worków możesz spersonalizować, dodając imię malucha. Nadruk z imieniem sprawi, że Twoja pociecha nie pomyli już plecaków w przedszkolu czy w szatni na basenie!

Wysoka jakość wykonania i bezpieczne materiały

Worek z imieniem to idealny plecak do przedszkola, na wycieczkę czy na trening - wielofunkcyjność prezentowanych modeli to jednak nie jedyne ich zalety. Firma Asymetrycznie tworzy plecaczki, które są przede wszystkim funkcjonalne i wygodne podczas noszenia. Każdy z nich został wykonany z przyjemnego w dotyku, grubego streczu o wysokiej gramaturze (160g/m2), który nie gniecie się i nie wymaga prasowania. Bez obaw możesz go też prać w pralce. 

Worko - plecaki od marki Asymetrycznie zostały wyposażone w jedną, pojemną komorę główną, która bez problemu pomieści przekąski, napój czy zabawki malucha oraz bawełniane sznurki ściągające, które służą też jako szelki plecaka. Całość jest lekka, a po wyjęciu zawartości i złożeniu zajmuje niewiele miejsca.

Worko - plecaki możesz dowolnie personalizować!

Masz już worek z imieniem malucha? A może szukasz innych możliwości personalizacji? Marka Asymetrycznie daje możliwość nadrukowania na workach nie tylko imienia dziecka, ale i innych informacji, na przykład nazwy grupy przedszkolnej lub napisu o innej, dowolnej treści. 

Nadrukowany na worku napis jest trwały i nie zmywa się po pierwszym praniu. Podobnie jak wybrany wzór, który zachwyca intensywnymi i wyraźnymi kolorami nawet po dłuższym czasie.