Kategorie

Alaantkowe BLW

Marka Alaantkowe BLW

Została stworzona w 2014 roku przez dwie polskie mamy, Asię z Poznania oraz Anię z Wrocławia, które mają ze sobą bardzo wiele wspólnego. Na samym początku powstał blog, na jakim obie założycielki zaczęły dzielić się własnymi inspiracjami na przepisy na pyszne dania, które zostały przygotowywane specjalnie z myślą o najmłodszych pociechach. Następnie przyszedł czas na wydanie pierwszych książek. Obecnie oprócz w dalszym ciągu działającego bloga, powstał również oryginalny Alaantkowe sklep. Można w nim kupić zarówno autorskie książki kucharskie, jak i dodatkowe gadżety w postaci specjalnych akcesoriów do gotowania i pieczenia, które zostały dostosowane do potrzeb dzieci. Alaantkowe to w głównej mierze wyjątkowe BLW przepisy, które idealnie nadają się dla niemowląt rozpoczynających swoją przygodę z rozszerzaniem diety o nowe pokarmy, ale nie tylko. Ich główne autorki zadbały o to, żeby proponowane przez nie dania smakowały całej rodzinie! Pomysłodawczynie marki Alaantkowe w prosty i bardzo zrozumiały sposób wyjaśniają co to jest BLW, dzięki czemu zachęcają rodziców do wypróbowania tej metody u swojego maluszka. Co więcej, jest to poparte ich doświadczeniem. Ciekawostką jest fakt, że sama nazwa marki to połączenie imion dwójki dzieci jej założycielek, czyli Alicji, córki Asi, oraz Antka, syna Ani. Najważniejszą misją, jaka przyświeca Alaantkowe BLW, jest przede wszystkim zdrowe odżywianie dla dzieci, które jest im niezbędne do prawidłowego rozwoju. Nadal na blogu można odnaleźć łatwe i pyszne przepisy na potrawy dla niemowląt i całych rodzin. Oprócz tego w asortymencie marki dostępna jest również nowość, czyli ilustrowana książka kucharska, która została zaprojektowania i wydana z myślą o małych dzieciach, aby zachęcić je do wspólnego gotowania ze swoim rodzicem w kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na oryginalne produkty polskiej marki Alaantkowe, które posiada nasz sklep Zabawka i Wyprawka.

Propozycje dla dzieci marki Alaantkowe BLW: książka kulinarna ilustrowana do kupienia osobno lub w zestawie z praktycznym fartuszkiem o niebanalnym designu i z opcją personalizacji

Pięknie wydane książki kucharskie dla dzieci z kolorowymi ilustracjami i łatwymi instrukcjami przygotowania potraw krok po kroku, to świetny pomysł na nietuzinkowy prezent. Najnowsza pozycja wydawnicza marki Alaantkowe BLW pod znamiennym tytułem ''Gotuj z Alą i Antkiem'' to prawdziwa gratka dla młodych miłośników gotowania! Jest to wyjątkowa pod każdym względem książka kulinarna dla dzieci, w której można odnaleźć proste i nieskomplikowane przepisy na pyszne dania, do jakich można wykorzystać warzywa oraz owoce. Jej niezaprzeczalnym atutem są barwne i niezwykle czytelne ilustracje, które stanową dodatkową atrakcję dla malucha. Książka jest niesamowitą skarbnicą pomysłów na wspólne gotowanie z dzieckiem, które posiada nieocenione walory poznawcze i wychowawcze. Dzięki temu pociecha nie tylko uczy się przydatnych umiejętności kulinarnych, ale i przede wszystkim będzie chętniej próbowała nowych potraw i smaków. ''Gotuj z Alą i Antkiem'' to inspiracje na smakowite dania, które pokazują, że zdrowa dieta dla dzieci nie musi być nudna. A samo gotowanie może być fantastyczną zabawą. Ponadto tego rodzaju kucharskie książki dla dzieci nie tylko promują zdrowy styl zycia, ale i zachęcają maluchy do większej samodzielności w jedzeniu i przygotowywaniu posiłków. ''Gotuj z Alą i Antkiem'' można zamówić w naszym sklepie internetowym w zestawie z oryginalnym fartuszkiem, na którym można umieścić imię pociechy. Jest to propozycja kulinarnej książki dla dzieci 10 lat, z której mogą z powodzeniem korzystać również maluchy w wieku przedszkolnym.