Laktator elektryczny Ardo Calypso ultradelikatny i skuteczny

599,00 zł

Krótki opis

Pionerski cichy laktator elektryczny, który będzie nieocenioną pomocą dla każdej karmiącej Mamy do bezpiecznego odciągania mleka dla maluszka. Jest delikatny i można dostosować go do swoich potrzeb. Rekomendowany przez położne.

(Czytaj wiecej)
Reward Points Zdobędziesz 1797 pkt za zakup tego produktu.
Reward Points Zdobędziesz 100 pkt za ocenę oraz 100 pkt za napisanie recenzji produktu.

Czas realizacji:
Do ustalenia, prosimy o kontakt.

Darmowa dostawa od: 200zł
Koszt dostawy: 9 - 16zł

Zamów telefonicznie: 530 400 702
pracujemy od poniedziałku do piątku: 8-16

 

Szczegóły

Jesteś w ciąży i zastanawiasz się, w jaki sposób będziesz karmić swoją pociechę po porodzie? Planujesz karmienie piersią, ale na wszelki wypadek chciałabyś mieć ze sobą laktator do odciągania odpowiednich ilości pokarmu? A może zamiast specjalnej mieszanki do butelki, chciałabyś podawać w niej swoje mleko? Lub musisz wrócić wcześniej do pracy i będziesz zmuszona do konieczności zrobienia jego zapasów dla bobasa? Bez wątpienia niezależnie od powodów, z jakich będziesz podawać odciągnięte mleko z piersi, to warto ułatwić sobie to zadanie. Wobec tego dobrze jest zaopatrzyć się zawczasu (może nawet na etapie szykowania wyprawki dla noworodka?) w specjalnie przeznaczony do tego sprzęt, jakim jest bezpieczny laktator elektryczny. To właśnie dzięki niemu odciąganie pokarmu będzie dla Ciebie zarówno o wiele szybsze, jak i przyjemniejsze. Wystarczy jedynie zadbać o wybór właściwego urządzenia.

Laktator elektryczny Ardo Calypso ultradelikatny i skutecznyJak działa laktator elektryczny?

Laktator elektryczny ARDO CALYPSO jest jednym z najlepszych urządzeń do odciągania mleka. Jest bardzo przydatny w trakcie karmienia piersią, gdy z różnych przyczyn maleństwo nie może być bezpośrednio karmione przez mamę. I niewątpliwie o wiele lepszym pomysłem jest podawanie naturalnego pokarmu w butelce, gdy istnieje taka możliwość. Dlatego warto spróbować odciąganie mleka i to najlepiej z profesjonalnym sprzętem, przez co pójdzie to sprawniej i są większe szanse na dłuższe podtrzymanie laktacji. Niemniej jednak cichy laktator elektryczny jest także praktycznym rozwiązaniem, gdy mama musi zostawić pociechę pod opieką innych osób na czas swojego wyjścia z domu. Co więcej, również powrót do pracy po skończonym urlopie macierzyńskim nie musi wiązać się z całkowitym zaprzestaniem karmienia piersią niemowlaka.

Zdecydowanie istnieje bardzo wiele argumentów, które dobitnie dowodzą, że tego rodzaju urządzenia mogą być pomocne dla wszystkich młodych mam karmiących swoje maluszki piersią lub w sposób mieszany z wykorzystaniem butelki. Zapewne chciałabyś także wiedzieć, jakie opinie ma laktator elektryczny ARDO CALYPSO? Otóż jest on rekomendowany przez położne i doradców laktacyjnych, ale nie tylko. Również jego wyjątkowość doceniły inne mamy, które same były jego użytkowniczkami, więc mogą wyrazić swoje zdanie na podstawie swoich osobistych doświadczeń w tym względzie. Innymi słowy, jest to sprawdzony produkt, który umożliwia łatwiejsze i przede wszystkim skuteczniejsze odciąganie pokarmu w różnych okolicznościach. Praca laktatora elektrycznego jest na tyle cicha, że nie przeszkodzi w śnie noworodka ani nie zwróci uwagi osób postronnych np. w miejscu pracy. I co najważniejsze, posiada on elastyczne ustawienia cyklu oraz siły ssania, które można dopasować indywidualnie do potrzeb każdej mamy. Sprawia to, że codzienne odciąganie mleka dla niemowlaka jest delikatne i staje się bardzo komfortowe.

Ponadto możesz z niego zrobić laktator elektryczny podwójny lub ręczny. I to bez konieczności kupowania nowego sprzętu. ARDO CALYPSO jest na tyle uniwersalnym urządzeniem, że jedynie wystarczy do niego dokupić właściwe dodatki, aby spełnił Twoje oczekiwania. Dlatego też, gdy marzysz o szybszym i wydajniejszym odciąganiu pokarmu, to zaopatrz się w nadprogramowy zestaw osobisty Pumpset. A gdy jednak nie przekonuje Cię ściąganie mleka za pomocą laktatora elektrycznego, to dokupując tylko jedną część tzw. zestawu do konwersji, możesz przekształcić go w laktator ręczny AMARYLL. Tak więc w każdej chwili możesz dopasować go do swoich aktualnych potrzeb.

Jak używać laktatora elektrycznego ARDO CALYPSO?

Gdy tylko potrzebujesz odciągnąć odpowiednią ilość pokarmu dla swojego maleństwa, to bez względu na porę dnia i nocy oraz okoliczności, w których się znajdujesz, możesz skorzystać z niezwykle cichego laktatora elektrycznego ARDO CALYPSO. Zapewni on Tobie bardzo dyskretne wykonanie tej czynności. Według swojego uznania dostosuj indywidualnie do siebie cykl i siłę ssania. Nie musisz się także martwić o bezpieczeństwo i higienę jego użytkowania. Zastosowana w nim innowacyjna technologia „Vacuum Seal” tworzy ochronną barierę pomiędzy odciąganym pokarmem a możliwymi zanieczyszczeniam go oraz piersią a innymi czynnikami chorobotwórczymi. Oznacza to również, że poszczególnych części laktatora elektrycznego ARDO CALYPSO jak chociażby dren z silikonu nie trzeba wyparzać i dezynfekować przed każdym użyciem. Jest to także główny powód, dla którego może on być rekomendowany przez położne i doradców laktacyjnych do użytku szpitalnego na oddziałach położniczych. Bez obaw mogą z niego korzystać inne mamy, właśnie za sprawą wykorzystanej w cichym laktatorze elektrycznym technologii „Vacuum Seal”. Ponadto, posiada on nie tylko zasilanie sieciowe, ale i bateryjne, które pozwala na odciąganie mleka wszędzie, kiedy i gdzie będzie to potrzebne.

Należy też przy tym wspomnieć o wyjątkowych warunkach gwarancji, która obejmuje ten wysoko-wyspecjalizowany produkt dlla mam. Jest ona w pełni rozszerzona na aż 400 godzin pracy laktatora. Wobec tego każda mama będzie mogła go wykorzystać przy karmieniu dwójki pociech i cieszyć się nadal gwarancją producenta.

Laktator elektryczny Ardo Calypso - ultradelikatny i skutecznyGłówne cechy laktatora elektrycznego ARDO CALYPSO to:

  • -posiada indywidualną regulację siły ssania oraz możliwość dostosowania jego cyklu do osobistych potrzeb każdej mamy – to sprawia, że jest niezwykle delikatny;
  • -jest bezpieczny i sterylny ze względu na wdrożoną w niego technologię '' Vacuum Seal”, która chroni odciągnięty pokarm od różnych zanieczyszczeń oraz możliwych czynników chorobotwórczych;
  • -dzięki temu może być też używany przez inne mamy, np. na oddziałach położniczych szpitali, bez ryzyka potencjalnych zarażeń, itp.;
  • -należy do grupy jednych z najcichszych laktatorów, przez co z powodzeniem można używać go do sekretnego odciągania pokarmu tak w pracy, jak i w domu w trakcie snu maluszka;
  • -można przekształcić go w podwójny laktator elektryczny lub manualny za pomocą odpowiednich dodatków;
  • -rekomendowany jest zarówno przez położne i doradców laktacyjnych, jak i także mamy, które miały okazję go testować;
  • -rozszerzona gwarancja obejmuje 400 godzin pracy laktatora.

Informacje dodatkowe

Product Brand --- None ---

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Recenzje klientów

1 produkt(ów)

na stronę
marta
Ocena produktu
laktator naprawdę jest ultracichy! Polecam (Dodano 11.07.2018)

1 produkt(ów)

na stronę

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Laktator elektryczny Ardo Calypso ultradelikatny i skuteczny

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena produktu

Ostatnio na Blogu