Kategorie

Gra karciana Dobble Kids towarzyska

72,57  zł
Brak w magazynie
SKU
6/DOKI01PL

Pasjonująca gra z reklamy tv w specjalnym wydaniu dla dzieci. Mogą w nią grać od 2 do 5 osób. Idealna dla pociech od wieku 4 lat.

Czytaj więcej >
punkty w klubie rodzica
punkty za recenzję
  • 100 PKT za ocenę oraz 100 pkt za
  • napisanie recenzji produktu
Może ci się spodobać...

Gra karciana Dobble Kids towarzyskaUnikalna Rebel Dobble Kids to obecnie najlepsza propozycja na ciekawe gry karciane dla dzieci, w którą mogą grać również z dorosłymi

Niesamowita gra karciana Rebel Dobble Kids to gwarancja fascynującej zabawy dla najmłodszych pociech. Jest to specjalna edycja stworzona specjalnie z myślą o małych dzieciach, które teraz mogą samodzielnie zagrać w niemalże identyczną grę, jaka współcześnie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród młodzieży i dorosłych. Wyjątkowa pod każdym względem gra Dobble zwierzęta to wspaniała rozrywka na długie jesienne popołudnia i zimowe wieczory. Jej zasady są zarazem niezwykle proste, jak i umożliwiają wspólne zagranie dzieci z dorosłymi, którzy będą mieć nie lada wyzwanie, żeby wygrać ze swoimi pociechami.

Dobble gra o nieskomplikowanych regułach gry, których nie trzeba długo tłumaczyć maluchom ani dorosłym

Rebel Dobble Kids polega w głównej mierze na jak najszybszym odnalezieniu wspólnego symbolu w postaci zwierzątka na swojej karcie i drugiej wyłożonej na środku stołu. Należy przy tym zawsze pamiętać, że wszystkie 30 okrągłe karty mają jeden identyczny znaczek, które je ze sobą łączy. Niemniej nie jest łatwo go znaleźć, ponieważ nawet to samo zwierzątko może mieć różny rozmiar, a nawet być odwrócone. Jednak sprawia to, że tego rodzaju gry karciane dla dzieci są o wiele bardziej interesujące, a przy tym wyrabiają u pociechy refleks oraz sztukę szybkiego myślenia w emocjonujących sytuacjach. Nie wspominając już o tym, że w naturalny i spontaniczny sposób pomaga maluszkom we właściwym nazewnictwie poszczególnych zwierzątek.

Dobble rodzaje gry w wersji dla dzieci to oryginalna koncepcja na aż 5 inspirujących mini-gier

Coraz bardziej popularna gra dla dzieci Rebel Dobble Kids to przede wszystkim aż 5 możliwości na wciągające mini – gry, które uatrakcyjniają wspólne rodzinne chwile, a nawet przyjęcia urodzinowe czy imieninowe! Pierwsza i niejako podstawowa rozgrywka polega na odszukiwaniu identycznego zwierzątka na karcie położonej na środku stolika oraz tej, którą się otrzymało w trakcie rozdawania kart wszystkim graczom. Przy czym dzieci otrzymują cztery karty, które są odkryte, natomiast dorośli o dwie więcej, czyli muszą mieć ich w sumie sześć. Uczestnicy gry
Dobble zwierzaki na umówiony sygnał próbują szybko znaleźć wspólny symbol, a gdy jednemu z nich się to uda, to następnie musi go prawidłowo nazwać na głos. W przypadku wygranej odwraca się zwycięską kartę. Natomiast gra trwa do momentu aż jeden z graczy będzie mieć zakrytą każdą swoją kartę, co oznacza wygraną. Można również zagrać w inne mini-gry jak np. w ''Szybkie palce'' czy ''Piekielną Wieżę'', która jest w pierwotnej wersji Dobble Rebel.