Kategorie

Drewniany konik na biegunach Sevi

639,60  zł
Brak w magazynie
SKU
177/82328

Wysokiej jakości drewniany konik na biegunach, posiada dodatkowe zabezpieczenia, dzięki czemu jest odpowiedni nawet dla mniejszych dzieci.

Czytaj więcej >
punkty w klubie rodzica
punkty za recenzję
  • 100 PKT za ocenę oraz 100 pkt za
  • napisanie recenzji produktu
Może ci się spodobać...

Drewniany konik na biegunach z oparciem Sevi

Piękny kolorowy konik na biegunach, który jest przeznaczony dla dzieci od 2 lat. Wysokiej jakości zabawka drewniana. Posiada specjalne zabezpieczenie dla mniejszych pociech, które jest zdejmowane.

Zabawki na biegunach są uwielbiane zarówno przez młodsze, jak i starsze dzieci. Oprócz tego posiadają szereg zalet, wśród których jest w głównej mierze wspieranie prawidłowego rozwoju psychoruchowego maluszka oraz ćwiczenie utrzymywania przez niego równowagi. Ponadczasowe koniki na biegunach zapewnią każdemu maleństwu mnóstwo znakomitej zabawy w bujaniu się na długie godziny. Pozwalają one nie tylko na poprawę koordynacji wzrokowo-ruchowej, ale także sprawiają, że pociecha jest zrelaksowana i łatwiej jest się jej uspokoić i odprężyć. Bez wątpienia zabawa na drewnianym koniku na biegunach z oparciem Sevi jest nie tylko bezpieczna dla małych dzieci, ale i gwarantuje im dużo dobrej rozrywki. Ponadto jest ciekawym pomysłem na prezent z okazji urodzin lub pod choinkę na Święta Bożego Narodzenia.

Konik na biegunach dla 2 latka

Również sami rodzice mogą poczuć sentyment i podarować swojemu maluchowi choć trochę wspomnień z własnego dzieciństwa. I nie trzeba już czekać, aż pociecha odpowiednio podrośnie i będzie gotowa na tego typu zabawkę, ponieważ Sevi sprawdzi się idealnie jako wytrzymały konik na biegunach dla 2 latka. A to za sprawą dodatkowej barierki ochronnej, która służy jako stabilne oparcie dla najmniejszych dzieci. Dzięki niej maleństwo jest właściwie zabezpieczone przed ewentualnym upadkiem z zabawki na biegunach. I co najważniejsze, może poczuć się pewniej w trakcie bujania się na koniku, a przy tym ma komfort zabawy. Oczywiście, gdy pociecha podrośnie, to bez problemu można zdjąć to nadprogramowe zabezpieczenie. Wtedy wygodne siedzisko nadal posiada nieco mniejsze oparcie z tyłu.

Sevi drewniany koń na biegunach z oparciem

 

Warto przy tym podkreślić, że ten kolorowy konik na biegunach Sevi jest wykonany bardzo estetycznie i starannie z najwyższej jakości materiałów, czyli odpornego na szybkie zużycie czy zniszczenie drewna. To wyjątkowa zaba