Iniemamocni 2

Film Iniemamocni 2 – zabawki i akcesoria

Prezentujemy Państwu bestsellerowe zabawki z Iniemamocni 2, które podbiją serca wszystkim miłośnikom tej animacji przygodowej w 3D i nie tylko. Są to produkty, z którymi każda zabawa nabierze nowego wymiaru. Polecamy tak zabawki z reklam tv dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Co więcej, mogą być one doskonałym pomysłem na modny prezent, z którego ucieszy się każda pociecha. Dla dziewczynki i chłopca z Iniemamocni 2 idealna będzie interaktywna lalka Iniemamocni2 z Małym Jack Jackiem w czerwonym ubranku i szopem praczem. Dla tych, którzy oglądali już film, z pewnością zapadła w pamięć niezapomniana walka pomiędzy najmłodszym synem Pana Iniemamocnego a tym zwierzątkiem. Odkryj tajemnicze umiejętności Małego Jack Jacka i sprawdź jego supermoce takie jak laserowe oczy, iskry czy teleportacja. A w ramach urozmaicenia można sprawdzić, jak poradzi sobie w bitwie z szopem praczem.

 

7 Item(s)

1
Promocja

Państwo Iniemamocni z pojazdami Iniemamocni 2 figurki

Normalna cena: 83,00 zł

Special Price 79,75 zł

Państwo Iniemamocni z pojazdami to zestaw 7,5 cm figurek, na który składają się: Pan Iniemamocny i jego Iniemamobil oraz Elastyna i Elastycykl. Dowiedz się więcej

Wiertodron Iniemamocni 2

127,00 zł
Wiertodron to pojazd Iniemamocnych 2 posiadający wyrzutnię pocisków, teleskopowe krzesło. Cały zestaw uzupełniają figurki i narzędzia niezbędne do tej misji. Dowiedz się więcej
Promocja

Interaktywna lalka Iniemamocni 2 Jack Jack

Normalna cena: 238,00 zł

Special Price 229,75 zł

Odtwórz jedną z kultowych akcji filmu Iniemamocni 2 - walkę Jack Jack'a z szopem praczem! Dowiedz się więcej
Promocja

Iniemamochód Iniemamocni 2 skala 1:24

Normalna cena: 119,00 zł

Special Price 112,75 zł

Iniemamochód to zadziwiający samochód Iniemamocnych 2 wykonany w skali 1:24. Dowiedz się więcej
Promocja New

Hydropłat Iniemamocni 2 zestaw zabawowy

Normalna cena: 193,00 zł

Special Price 187,65 zł

Hydropłat i figurka Pani Iniemamocnej, zestaw do zabawy i odgrywania ról z filmu Iniemamocni 2. Dowiedz się więcej
Promocja

Elastycykl Iniemamocni 2

Normalna cena: 219,00 zł

Special Price 208,85 zł

Pani Iniemamocna ze swoim elastycznym motocyklem Elastycyklem. Dowiedz się więcej

Akcesoria Iniemamocni 2 rekawice maska i emblemat

49,00 zł
Zestaw akcesoriów pozwalających poczuć się dziecku jak bohater bajki Iniemamocni 2. W zestawie zanajdują się: rekawice, maska oraz emblemat. Dowiedz się więcej

 

7 Item(s)

1

Wyjątkowe zabawki z reklam tv dla dziewczynki i chłopca i filmu Iniemamocni 2 to również 2 zestawy figurek Państwa Iniemamocnych z ich unikalnymi pojazdami. Jeśli Twoja córka uwielbia postać Pani Iniemamocnej Helen nazywaną Elastyną, to od teraz możesz sprawić jej figurkę razem z Elastycyklem. Natomiast dla syna możesz wybrać figurkę Pana Iniemamocnego Bob Parr'a z jego kabrioletem Iniemamobilem. Dzięki nim Twoje dziecko poczuje się niczym superbohater, który nie tylko walczy, ale i wygrywa ze złem. Natomiast gdy poszukujesz obu figurek Pana i Pani Iniemamocnych2 ze specjalnymi efektami, to polecamy je w niepowtarzalnym zestawie. Ciekawą atrakcją jest w nim możliwość wystrzelenia Elastyny ze wsparciem siły mięśni Boba Parr'a.  Za ich pomocą możecie wspólnie razem z pociechą odgrywać sceny, jakie znacie z filmu.

Oprócz ciekawych i realistycznych figurek Państwa Iniemamocnych 2 w naszej ofercie nie mogło zabraknąć pojazdów naszych superbohaterów ze specjalnymi efektami. Do wyboru jest hydropłat Iniemamocni2 strzelający pociskami z figurką Pani Iniemamocnej oraz elastycykl Iniemamocni2 z kaskiem dla Helen-Elastyny oraz rampą startową. Również dostępny jest pojazd Pana Iniemamocnego, tzw. iniemasamochód w skali 1:24, który można zamienić w kabriolet. Natomiast zabawki z Iniemamocni2, która przypadnie każdemu chłopcu, to bez wątpienia specjalistyczny pojazd Iniemamocnych wiertodron z wyrzutnią rakiet oraz teleskopowym siedzeniem. Do zestawu dołączona jest także figurka i dwie rakiety do zabawy.

Ponadto polecamy autentyczne akcesoria z Iniemamocni2, dzięki którym Twoje dziecko może wczuć się w ulubionego bohatera. Można bawić się z nimi w domu lub wziąć do przedszkola lub szkoły na balik karnawałowy do przebrania się w superherosa. Proponowany przez nas zestaw zawiera rękawice bohatera z animacji Iniemamocni2, maskę z gumką oraz emblemat świecący po naciśnięciu, który można przyczepić na bluzkę. Wszystkie zabawki z filmu Iniemamocni 2 są spełnieniem marzeń każdego miłośnika tej bajki i dzieci, które uwielbiają zabawy w superbohaterów walczących ze złem.

Film Iniemamocni2 z 2018 roku to kontynuacja kultowej animacji 3D superprodukcji Iniemamocni z 2004 roku, który został wyprodukowany przez Walt Disney Pictures oraz Pixar Animation Studios. To nowa odsłona przygód oryginalnej rodziny Parr'ów – małżeństwa Boba i Helen z trójką dzieci – Wiolą, Maksymilianem oraz Małym Jack Jack. Są oni superbohaterami, którzy na skutek nieszczęśliwego zbiegu okoliczności musieli zacząć żyć tak jak zwyczajni ludzie. Jednak w drugiej części ekranizacji powracają w wielkim stylu. Tym razem to żona Pana Iniemamocnego, znana jako Helen lub Elastyna, zajmuje się trudną walką z przestępcami. Podczas gdy Bob Parr przejmuje pieczę nad wychowaniem trójki pociech. Zwiastun Iniemamocni2 w skrócie pokazuje, jakie wydarzenia czekają familię Parr'ów.

Polska premiera filmu Iniemamocni2 odbyła się 13 lipca 2018 roku. To prawdziwa gratka zarówno dla małych, jak i dużych dzieci, które zapewne pamiętają superherosów z pierwszej części przygodowej animacji zrealizowanej przez Pixar i Disney. Również obsada Iniemamocni2 w polskiej wersji jest doborowa. Wystarczy wspomnieć, że w dubbingu udział wzięli znakomity aktor Piotr Fronczewski, który użyczył swojego głosu głównemu bohaterowi – Panu Iniemamocnemu Bob Parr'owi - czy wokalistka Kora (Olga Jackowska) w roli Edna Mode. Natomiast sama fabuła Iniemamocni2 jest pełna niespodziewanych zwrotów akcji.

W pierwszej części filmu to właśnie Pan Iniemamocny nazywany inaczej Bob dostał za zadanie przywrócić dobre imię superbohaterom. Tymczasem w kolejnej adaptacji filmowej zostaje pełnoetatowym tatą, który musi zmierzyć się z typowymi problemami związanym z wychowywaniem nastolatki, starszego syna oraz żywiołowego bobasa, którym jest Mały Jack Jack. Wszak to teraz na barkach  Pani Iniemamocnej zwana inaczej Helen lub Elastyna spoczywa obowiązek ratowania świata przed złymi ludźmi. O tym, że jest to animacja warto obejrzenia świadczy to, że film Iniemamocni 2 opinie zdobywa bardzo pozytywne.