Foteliki rowerowe

Foteliki rowerowe

Fotelik rowerowy dla dziecka – mocowany do ramy i do bagażnika

Wybór fotelika rowerowego dla dziecka jest niezwykle ważny, żeby zadbać o bezpieczeństwo i komfort maluszka w trakcie rodzinnej wycieczki z rowerami w tle. Zdajemy sobie z tego doskonale sprawę. Dlatego też nasz sklep internetowy proponuje Państwu sprawdzony fotelik rowerowy dla niemowlaka, który można przymocować do ramy lub do bagażnika roweru rodzica. Każdy z oferowanych przez nas modeli posiada niezbędne certyfikaty, które potwierdzają ich wysoką jakość oraz bezpieczeństwo użytkowania przez najmłodsze dzieci. Ponadto zostały one dodatkowo wyposażone w 5-punktowe pasy oraz przydatną funkcję spania.

 

4 Item(s)

1

 

4 Item(s)

1

Bezpieczny fotelik rowerowy na przód i na bagażnik z atestem to gwarancja komfortowej podróży dla każdego maluszka

Certyfikat fotelika rowerowego zapewnia rodziców niemowlaków, że jest to produkt charakteryzujący się najwyższą jakością i starannym wykonaniem. Oprócz tego jego bezpieczeństwo zostało dokładnie sprawdzone zanim został dopuszczony do sprzedaży. Wobec tego w naszym sklepie internetowym dostępne są wyłącznie foteliki rowerowe z atestem, które można bezpiecznie zamontować na ramie lub bagażniku dorosłego roweru. Sposób ich montażu nie jest zbyt skomplikowany i nie powinien sprawić większych trudności. Natomiast w zależności od miejsca, w którym chcielibyśmy go dokładnie zainstalować, można wybrać przedni fotelik rowerowy przeznaczony do mocowania na ramie dwukołowca. Niemniej w razie potrzeby istnieje możliwość jego zamontowania na bagażnik. I co najważniejsze, sprawdzony fotelik rowerowy z 5 punktowymi pasami, które można dowolnie regulować i dostosować do aktualnych wymiarów maluszka, zapewnia mu dodatkowe bezpieczeństwo podczas wspólnej jazdy z opiekunem na jego rowerze.

Wygodny fotelik rowerowy dziecięcy z praktyczną funkcją spania to najlepszy komfort podróży dla pociechy

Zanim maluszek będzie w stanie samodzielnie rozpocząć naukę jazdy na rowerze, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby jego rodzice od maleńkości wpajali mu miłość do ''dwóch kółek''. Pierwsze wspólne wycieczki na rowerze z opiekunami w komfortowym foteliku rowerowym z funkcją spania to najbezpieczniejsze rozwiązanie. Co więcej, to również doskonały pomysł na spędzenie czasu ze swoją pociechą na świeżym powietrzu i to w ekologiczny sposób. Chociaż regulowany fotelik rowerowy nie zastąpi tradycyjnego wózka przeznaczonego na spacery, to jednak jest ciekawą alternatywą dla niego, z której warto korzystać od czasu do czasu. W dodatku im młodsze dziecko, tym większa pewność, że jazda na rowerze ukołysze go do snu. Z tego powodu fotelik rowerowy z regulacją pochylenia idealnie sprawdzi się na dalsze rowerowe wycieczki z maluszkiem, a przy tym zapewni mu odpowiednią wygodę w ich trakcie. Ponadto dbamy też w ten sposób o zdrowy kręgosłup dziecka, zapobiegając przy tym bólu małych plecków, które potrzebują częstej zmiany pozycji.

Fotelik rowerowy na ramę i bagażnik to genialny pomysł na fascynującą wycieczkę dla malucha, który może podziwiać świat z różnej perspektywy

Komfortowy i przede wszystkim bezpieczny fotelik rowerowy mocowany do ramy i do bagażnika pozwala maluszkowi na obserwowanie mijanych krajobrazów z innych punktów widzenia. Dzięki temu zyskujemy pewność, że pociecha nie znudzi się za szybko jazdą i będzie z niej w pełni zadowolona. Oprócz tego pozwala też rodzicom na dowolną zmianę jego miejsca w zależności od tego, czy chcieliby mieć ją w zasięgu swojego wzroku podczas wycieczki. Ale i także fotelik rowerowy przeznaczony do ramy lub bagażnika umożliwia dostosowanie jego położenia do aktualnego wieku dziecka oraz jego własnych predyspozycji. A zatem nie trzeba już czekać do momentu aż pociecha podrośnie, żeby móc wspólnie z nią cieszyć się bliższymi lub dalszymi wyprawami na rowerach. Wystarczy zaopatrzyć się w wygodny fotelik rowerowy do 35 kg, w którym mogą bezpiecznie być przewożone już niemowlęta. Co więcej, jest on przydatny nie tylko w celach rekreacyjnych, ale kiedy np. musimy podwieźć maluszka do żłobka lub przedszkola swoim rowerem. Wobec tego regulowany fotelik rowerowy, którego wyróżnia pozytywne opinie, jest nieocenionym pomocnikiem również w awaryjnych sytuacjach. Ponadto pozwala na jeżdżenie z pociechą rowerem, który z wielu względów jest o wiele korzystniejszym rozwiązaniem niż samochód.