Kategorie

Sanki dla dzieci z oparciem, śpiworkiem i popychaczem Color line 163

179,00  zł
Brak w magazynie
SKU
5/1

Sanki ze śpiworkiem, oparciem, popychaczem i pasem do ciągania.

Czytaj więcej >
punkty w klubie rodzica
punkty za recenzję
 • 100 PKT za ocenę oraz 100 pkt za
 • napisanie recenzji produktu
Może ci się spodobać...

Sanki dla dzieci ze śpiworkiem popychaczem

Sanki dla dzieci z oparciem, śpiworkiem i popychaczem Color line

Solidne sanki dla dzieci w zestawie z ciepłym śpiworkiem. Wielofunkcyjne sanki posłużą jako sanki do pchania lub też jako tradycyjne sanki do ciągania. Ciepły śpiworek oraz siedzisko wykonane z drewnianych, szlifowanych deseczek, wygodne oparcie to wszystko sprawia, że sanki są niezwykle wygodne. Eleganckie wykonanie oraz duży wachlarz kolorów do wyboru sprawiają, że dopasujesz sanki pod swoją ulubioną kolorystykę. Stalowe, grube płozy pozwalają na wygodny spacer z sankami, taka konstrukcja sanek sprawia, że sanki posłużą na długo. Jazda sankami jest dla dzieci ciekawym doświadczeniem, zabawą pełną emocji na świeżym powietrzu. Sanki sprawiają, że dziecko mimo mrozu z chęcią chce aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu. Spacer z sankami może być również formą rodzinnego zimowego wypoczynku.

Cechy sanek dla dzieci:

 • - sanki posiadają wygodne, bezpieczne oparcie,
  - ciepły śpiworek do sanek sprawia, że spacery stają się jeszcze bardziej przyjemne, jest nieprzemakalny, dostępny w 6 kolorach,
  - pchacz z regulacją położenia, pozwala rodzicom na wygodne pchanie sanek,
  - pas do ciągania sanek,
  - siedzisko: drewniane, solidne, szlifowane bukowe deseczki,
  - płozy sanek: stalowe, solidne, grube rury, płozy zapewniają sankom stabilną konstrukcję,
  - sanki posiadają pas bezpieczeństwa, który pozwala na przypięcie dziecka do oparcia,
  - składana budka sanek.

Sanki dla niemowląt i dzieci warto wybierać w pełnym zestawie ze śpiworkiem, ponieważ taki śpiworek dopasowany jest do wymiaru sanek, jest nieprzemakalny i wizualnie dostosowany jest do sanek. Cena sanek ze śpiworkiem jest atrakcyjniejsza, niż oddzielnie sanek i śpiworka. Przy użytkowaniu często okazuje się, że śpiworek w sankach jest niezbędny aby zapewnić pełen komfort dziecku podczas zimowych spacerów z sankami, sam kombinezon często nie wystarcza.

Zestaw sanek dla dzieci zawiera:

 • - sanki color line z rurką o średnicy 20,
  - śpiwór z serii color line,
  - budka do sanek, niezwykle przydatna gdy wybieramy się na spacer podczas padającego śniegu,
  - łamacz do pchacza sanek.

Jeżeli zastanawiasz się jakie sanki wybrać dla rocznego dziecka to sanki color line z oparciem, popychaczem, śpiworkiem i pasem do ciągania są idealnym zestawem sanek na zimowe spacery. Sanki color line są bezpieczne i wygodne. Zobaczysz jak zimowa zabawa z sankami będzie dla Ciebie i Twojego dziecka rozrywką pełną radości.