Kategorie

Pokój dziecięcy

Filtruj

1 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Wybrane dla Ciebie

Nazwa PODkategorii

1 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

1 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Kojce i łóżeczka

Wyposażenie pokoiku dziecięcego kojarzy się najczęściej ze słodkimi, pastelowymi kolorami, prześlicznymi wzorami i delikatnymi tkaninami. Myśląc o łóżeczkach dla dzieci stają nam przed oczami doskonale przygotowane małe dzieła sztuki. I dobrze! W końcu nasze małe dzieciątko zasługuje na wszystko, co najlepsze już od samego początku - niezależnie czy to łóżko, pościel dla niemowlaka czy kocyk dla dziecka. W ofercie sklepu dziecięcego znajdziesz łóżeczka dziecięce wybrane z myślą o potrzebach Twojego malucha. Są one funkcjonalne, wygodne oraz w pełni bezpieczne. Dodatkowo znajdziesz u nas kojce dla dzieci, które będą chronić Twoją pociechę podczas radosnej zabawy, kiedy Ty zajmiesz się sprzątaniem czy gotowaniem obiadu.

Pościel i kocyki

Wśród tekstyliów i artykułów miękkich oferujemy prześliczne komplety pościeli dla niemowlaka oraz starszego dziecka, wykonane z dobrej jakości materiałów, przewijaki oraz maty. Wszystkie produkty są przebadane przed sprzedażą pod kątem ich bezpieczeństwa oraz jakości wykonania. Stwórz piękny i zachwycający oczy pokój dla maleństwa.

Kiedy najlepiej zacząć przygotować pokój dla noworodka?

Drugi trymestr ciąży to idealny czas na pierwsze kompletowanie wyprawki, w tym zadbanie o właściwe wyposażenie pokoiku dla niemowlaka. Najczęściej wtedy przyszłe mamy mogą doświadczyć naturalnej potrzeby przygotowania miejsca dla noworodka, którego za niedługo przywitają na świecie. Jest to także moment, w którym najczęściej rodzice dowiadują się o płci maleństwa. Bez wątpienia ułatwia to aranżację pomieszczenia w zależności od tego, czy ma być przeznaczone jako pokój dziecięcy dla dziewczynki czy dla chłopca. Od tego w głównej mierze zależy odpowiedni dobór kolorów do ścian czy potrzebnych dla noworodka akcesoriów. Oczywiście wiele zależy od indywidualnych preferencji rodziców, którzy mogą dowolnie zaadaptować swoje lokum na pokój dziecięcy.

Jednak istnieją takie elementy jego wyposażenia, które są niezbędne dla wygody i bezpieczeństwa pociechy. Bez nich trudno wyobrazić sobie cztery ściany przygotowane specjalnie z myślą o maluszku. Natomiast pod innymi względami warto poszukać ciekawych inspiracji na pokój dziecięcy tak dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Dzięki nim sprawimy, że będzie on nie tylko funkcjonalny, ale i stylowy.

Jak przygotować pokój na przyjście dzieckałóżka, kołyski i kojce

Uniwersalne meble do pokoju niemowlaka to przede wszystkim kołysanki, łóżeczka i kojce. To w nich noworodek będzie przebywał większość czasu przez swoje pierwsze dni życia. Muszą być nie tylko komfortowe do spania i późniejszego bawienia się w nich, ale również i dostosowane pod względem bezpieczeństwa. Standardowe łóżko dla niemowlaka powinno być wykonane z najwyższej jakości materiałów, sprawdzonych pod kątem zawartości nieszkodliwych substancji. Szczególnie gdy jest ono z drewna, to trzeba dowiedzieć się, czy zostało ono pomalowane bezpiecznymi farbami z koniecznymi atestami. Co więcej, łóżeczko dla malucha musi posiadać regulację wysokości leżyska, którą dostosowuje się w zależnie od etapu rozwoju dziecka. Zawsze trzeba obniżyć je ze względów ochrony przed wypadnięciem z niego, gdy pociecha nauczy się siedzieć albo wstawać