Kategorie

Motorek na biegunach Kandu Toys drewniany

999,00  zł
Brak w magazynie
SKU
10/MNB

Niepowtarzalny drewniany motor na biegunach dla dzieci w klasycznym stylu. Wysokiej jakości produkt z funkcją bujaka i jeździka w jednym. Idealny na oryginalny prezent na roczek i nie tylko.

Czytaj więcej >
punkty w klubie rodzica
punkty za recenzję
 • 100 PKT za ocenę oraz 100 pkt za
 • napisanie recenzji produktu
DARMOWA DOSTAWA
Może ci się spodobać...

Motorek na biegunach Kandu Toys drewnianyKandu Classic to zarazem drewniany bujak na biegunach i motorek dla dzieci 2 w 1

Motorek na biegunach to wyjątkowa zabawka dla Twojej pociechy, która za sprawą odkręcanych drewnianych płóz zamienia się w motor, spełniający funkcje rowerka biegowego. To dziecko może w każdej chwili zdecydować, czy miałoby w danej chwili ochotę pobujać się lub pobawić na jeździku. Bez wątpienia to znakomity bujak dla chłopca, który zaspokoi jego dziecięce marzenie o posiadaniu własnego pojazdu. To właśnie prezentowany przez nas drewniany rowerek biegowy w postaci motoru Kandu Classic może zachęcić maluszka do późniejszej jazdy na tradycyjnych ''dwóch kółkach'', a przede wszystkim pomóc mu w jej często niełatwej nauce. Przy tym uczy również dziecko, jak należy utrzymywać równowagę, także w jego pierwotnej wersji bujanej. To doskonały pomysł na oryginalny prezent dla chłopca z okazji jego pierwszych urodzin i każdej innej stosownej okazji. I co najważniejsze, drewniany motor bujany uzmysłowi każdemu dziecku, że można zarazem świetnie się bawić i spełniać swoje marzenia.

Bujaki dla dzieci drewniane - to przede wszystkim klasyka wysmakowanego stylu

Niewątpliwie wszystkie najmłodsze pociechy uwielbiają zabawy z elementem bujania się. Zdecydowanie idealnie nadają się do tego zabawki na biegunach z oparciem, które są specjalnie stworzone pod kątem bezpieczeństwa ich użytkowania przez dzieci. Obecnie wybrać można spośród kilku ich rodzajów. Niemniej bujaki dla niemowląt mogą być zarówno niezwykle funkcjonalne, jak i gustownie wyglądać. Znakomitym przykładem jest tutaj właśnie motor Kandu Classic wyprodukowany ręcznie z naturalnego brzozowego drewna. To unikalny produkt, który ze względu na materiał, z którego został wykonany, jest bardzo wytrzymały i z całą pewnością będzie wspaniałym podarunkiem nawet na kilka lat. Natomiast w przeciwieństwie do tradycyjnych zabawek na biegunach jest innowacyjny pod względem swojego wyglądu, jak i dodatkowej funkcji stylowego jeździka. Wystarczy jedynie odkręcić jego płozy, żeby bujak przemienił się w motorowy rowerek biegowy dla pociechy.

Motor Kandu Classic to także jeździk bujak na biegunach i kółkach

Czym wyróżnia się prezentowany przez nas produkt? O jego wyjątkowości świadczy głównie fakt, że jest to trwały i przede wszystkim bezpieczny dla malucha ekskluzywny bujak na biegunach z siedziskiem z odpowiednimi certyfikatami takimi jak chociażby:

 • -Endurance Tested, oznaczający wytrzymałość masy minimum 100 kg i 300 tysięcy obrotów kół bez widocznych zmian elementów;
 • -Certified ''Zabawki bezpieczne dla zdrowia''.

To unikalny i ręcznie stworzony drewniany motor na biegunach dla dzieci, który posiada nie tylko odkręcane dobrej jakości płozy, ale i kółka zmieniające go w klasyczny jeździk i zarazem rowerek biegowy. Dzięki temu maluszek może z niego korzystać zarówno w podstawowy sposób do bujania się na nim, jak i samodzielnie jeździć.

Motorek na biegunach Kandu Toys drewnianyKandu Classic to jak najbardziej odpowiednie zabawki na biegunach dla rocznego dziecka - dlaczego?

Bujaczki na biegunach dla najmłodszych pociech powinny być nie tylko starannie i ładnie wykonane, ale przede wszystkim spełniać najwyższe standardy bezpieczeństwa w trakcie ich użytkowania przez malucha. Dotyczy to zarówno wygodnego siedziska, jak i właściwie wyprofilowanych płóz, które uniemożliwią niekontrolowane i nadmierne rozbujanie się zabawki. Niemniej równie praktycznym rozwiązaniem, jakie jest właśnie zastosowane w Kandu Classic jest możliwość ich ściągnięcia, co pozwala na jego przekształcenie w rowerek biegowy, który też sprawdzi się jako zabawka dla rocznych dzieci.

Główne cechy zabawki Kandu Classic Motor to:

 • -to oryginalny polski produkt;
 • -została ona ręcznie wyprodukowana z wytrzymałego materiału, jakim jest naturalne brzozowe drewno;
 • -to drewniany bujak na biegunach i motorek dla dzieci 2 w 1 o solidnej kontrukcji;
 • -wyposażona w kółka oraz płozy z możliwością ich odkręcenia;
 • -przeznaczony dla dzieci do bujania się, jak i jeżdżenia na motorku;
 • -po odkręceniu płóz tradycyjna zabawka na biegunach zostaje przekształcona w mobilny motor na kółkach, który pełni zarazem funkcje jeździka i rowerka biegowego, przygotowując malucha do jazdy na klasycznych ''dwóch kółkach'';
 • -pomaga dziecku w zachowywaniu równowagi;
 • -posiada odpowiednie certyfikaty, które świadczą o jej wysokiej jakości wykonania i trwałości w użytkowaniu;
 • -to zabawka z atestem potwierdzającym, że jest ona bezpieczna dla zdrowia najmłodszych dzieci;
 • -sprawdzi się znakomicie na wyjątkowy prezent dla chłopca na roczek i inne ważne uroczystości.

Dokładne wymiary motorka Kandu Classic to:

 • -długość: 770 mm
 • -szerokość: 300 mm
 • -wysokość: 440 mm