Kategorie

Zenith

Marka ZENITH - Artykuły biurowe, szkolne i artystyczne oraz eleganckie zestawy upominkowe

Marka Zenith – Astra Polska SA już od 1951 roku produkuje jedyne w swoim rodzaju artykuły piśmiennicze, w tym gustowne długopisy automatyczne oraz oryginalne pióra wieczne, które charakteryzuje unikalny design oraz wysoka jakość wykonania. Współcześnie stały się one synonimem prawdziwego luksusu, a przy tym wyróżnia je niesamowita trwałość. Wyjątkowe artykuły biurowe Zenith powstają przede wszystkim w naszym ojczystym kraju, a ich produkcja rozpoczęła się jeszcze w przedwojennej Polsce. Już wtedy wyróżniały się one eleganckim stylem i stawały się coraz bardziej sławne wśród poszerzającego się grona odbiorców. Jednym z pierwszych artykułów piśmienniczych marki Zenith było pióro wieczne Omega, a jej klasyczne długopisy metalowe cieszą się od lat niesłabnącym powodzeniem. Wszystkie produkty firmy od samego początku jej istnienia są wytwarzane w Częstochowskich Zakładach Materiałów Biurowych, nad którymi pracują wykwalifikowani inżynierowie. O ich nadzwyczajnych osiągnięciach w opracowywaniu praktycznych artykułów przeznaczonych do użytku w domu, w szkole i w pracy zaowocowało uzyskaniem aż ośmiu patentów oraz siedmiu tzw. wzorów użytkowych, na które marka Zenith posiada wyłączność. Niemniej firma jest nadal na drodze intensywnego rozwoju i tworzenia produktów w oparciu o najnowsze dokonania technologiczne, dbając przy tym o potrzeby osób nimi zainteresowanych. Artykuły biurowe Zenith to obecnie dość bogata oferta, która obejmuje zarówno automatyczne długopisy metalowe w stylu retro, jak i wkłady, ołówki oraz pióra wieczne, które w zdecydowanej większości spełniają światowe standardy najwyższej jakości. Spośród innych tego rodzaju przedmiotów dostępnych na rynku wyróżniają się one oryginalnym wyglądem zewnętrznym, zastosowanym w ich wnętrzu sprawnym mechanizmem działania oraz tuszem w dobrym gatunku. W związku z tym długopis Zenith metalowy czy też ponadczasowe pióro wieczne sprawdzą się doskonale nie tylko do codziennego użytku, ale również i do zadań specjalnych, którym podołają z łatwością. To również prawdziwa gratka dla miłośników tradycyjnych artykułów biurowych, którzy docenią nie tylko ich elegancką powierzchowność, ale i dużą funkcjonalność.

Artykuły piśmiennicze marki Zenith – klasyczne długopisy automatyczne, metalowe i retro oraz wkłady do nich, ołówki do nauki pisania, pióra kulkowe na wymienne naboje i kolorowe zakreślacze

W naszym sklepie internetowym mamy przyjemność zaprezentować Państwu wysokiej jakości i przede wszystkim niezwykle funkcjonalne artykuły biurowe marki Zenith, które są również doskonałym pomysłem na elegancki i praktyczny prezent dla dziecka lub nawet dla siebie samego. Sprawdzą się one zarówno w domu, jak i w szkole bądź miejscu pracy, gdzie jednym z podstawowych narzędzi jest pióro wieczne czy też ołówek. Wszystkie dostępne w naszym sklepie artykuły piśmiennicze Zenith, w tym długopis automatyczny i kolorowe wydajne zakreślacze w markerze, nie tylko pięknie wyglądają, ale i są w głównej mierze przydatnymi produktami w codziennym życiu, które wyróżnia trwałość i lekkość. Pisanie nimi jest zarazem proste i niesamowicie przyjemnie. Natomiast wysokogatunkowy tusz zawarty w długopisie Zenith retro z linii Classic, którego wkład można wymienić, i innych podobnych artykułach biurowych, jest odporny na szkodliwe czynniki zewnętrzne takie jak światło czy woda. Wobec tego napis nim wykonany jest niesamowicie długotrwały. Ponadto nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie eleganckie zestawy upominkowe wyprodukowane przez markę Zenith, które szczególnie polecają się na ekskluzywny podarunek dla dzieci i osób dorosłych.