Kategorie

Whisbear

Firma Whisbear to nasza rodzima marka, która jest pomysłodawcą prekursorskich zabawek dla najmłodszych dzieci, które mają wdzięczną postać szumiących przytulanek o właściwościach sensorycznych. Została ona założona w 2014 roku przez dwie rodzone siostry: Zuzannę Sielicką Kalczyńską i Julią Sielicką – Jastrzębską, które w życiu prywatnym są mamami. Ich czołowy produkt Whisbear szumiący miś stał się nieocenionym wsparciem dla współczesnych rodziców w usypianiu swoich pociech. Zastosowany w nim różowy szum posiada kojące i uspokajające działanie, ponieważ daje poczucie bezpieczeństwa noworodkom, które są na etapie adaptacji do nieznanego im do tej pory środowiska. Szumiące zabawki są jedyne w swoim rodzaju, gdyż wydawane przez nie dźwięki są podobne do odgłosów z brzucha mamy, które najmniejszym dzieciom są dobrze znane z ich niedawnego jeszcze życia płodowego. I co najważniejsze, to właśnie Różowy szum dla niemowląt jest całkowicie bezpieczny dla ich zmysłu słuchu, który jest bardzo wrażliwy. Sercem każdej szumiącej przytulanki jest specjalne urządzenie, które emituje przyjazne dla maleństwa dźwięki. Ponadto wszystkie produkty marki Whisbear otrzymały pozytywne opinie ze względu na swoją innowacyjną funkcjonalność i urzekający design. Są one polecane zarówno przez położne, jak i lekarzy pediatrów. Co więcej, Szumiące Przytulanki są rekomendowane przez renomowany Instytut Matki i Dziecka, który potwierdził bezpieczeństwo ich użytkowania. Zapraszamy do zapoznania się z rewolucyjnymi akcesoriami marki Whisbear, które posiada w swoim asortymencie nasz sklep Zabawka i Wyprawka.

Innowacyjne zabawki dla niemowląt marki Whisbear: szumiący królik i miś sensoryczny z inteligentną funkcją Crysensor, małe przytulanki w postaci zawieszek do wózka oraz inne rewelacyjne maskotki z różowym szumem dla najmłodszych dzieci

Zabawki producenta Whisbear, które są dostępne w naszym sklepie internetowym, to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa dla najmłodszych dzieci. Każdy szumiś to niepowtarzalna przytulanka, która zapewni Twojemu maleństwu spokojny i niczym nie zakłócony sen. A także będzie niezastąpionym wsparciem w codziennej opiece nad noworodkiem. Zabawki z różowym szumem dla niemowląt to również idealne rozwiązanie na kolki, ponieważ posiadają właściwości uspokajające i wyciszające. Przytulanki marki Whisbear posiadają profesjonalne urządzenie, które emituje kojące dźwieki. W zależności od konkretnego modelu, innowacyjny szumiś został wyposażony w standardowe lub bardziej rozbudowane funkcje, które zapewniają maluszkowi większy spokój i komfort podczas spania. Oferta polskiej marki Whisbear obejmuje m.in. mniejsze zabawki szumiące z urządzeniem klasycznym, które mają niewielkie wymiary i świetnie sprawdzą się na spacerze z noworodkiem lub w trakcie podróży samochodem. Włączony w nich szum działa przez 40 minut, po czym stopniowo się wycisza. Ponadto w asortymencie firmy znajdują się również inteligentne zabawki do łóżeczka, które zostały wzbogacone o pionierską funkcję Crysensor. Dzięki niej szumiąca przytulanka – oprócz swojej podstawowej funkcji – natychmiastowo reaguje na płacz maleństwa oraz hałasy, które dochodzą z jego najbliższego otoczenia. Co więcej, są to oryginalne maskotki, które nie tylko dbają o odpowiednią jakość snu niemowlaka. Ale i również mogą posłużyć mu później do rozwijającej zmysły rozrywki. Uroczy Króliczek Felek oraz unikalny Szumiący miś sensoryczny, który jest w ofercie naszego sklepu internetowego ma ogromny potencjał, żeby stać się ulubioną przytulanką każdego dziecka i jego nieodłącznym towarzyszem codziennych zabaw. Każda z nich została wyprodukowana z najwyższej jakości sprawdzonych materiałów w Polsce.