Kategorie

Viga

Marka Viga - zabawki edukacyjne drewniane tworzone z autentyczną pasją

Prezentowana marka Viga to producent zabawek wykonanych z najwyższej jakości drewna, które zachwycają swoimi ponadprzeciętnymi możliwościami na twórczą zabawę dla najmłodszych dzieci. Wśród nich można odnaleźć wszelkiego rodzaju pomysłowe układanki, puzzle, kolorowe klocki konstrukcyjne, trójwymiarowe gry zręcznościowe jak Ludo Chińczyk oraz tablice sensoryczne i wiele innych. Co więcej, ciekawostką jest fakt, że na opakowaniach swoich zabawek Viga producent rozszyfrowuje skrót nazwy swojej marki i w niej pokazuje, jaka jest w głównej mierze filozofia firmy i przyświecające jej wartości. A mianowicie są to: Vitality ( z języka angielskiego: Witalność); Imagination (Wyobraźnia); Great (Wielkie); Achievement (Osiągnięcie). Oryginalne Viga zabawki drewniane dedykowane specjalnie małym dzieciom, mają na celu zachęcić je do rozwijania swojej kreatywności oraz uczenia przydatnych umiejętności i zdolności poprzez codzienną zabawę nimi. Każda z nich wyróżnia się niesamowitą innowacyjnością oraz niepowtarzalnym designem, który kochają zarówno maluchy, jak i ich rodzice. I co najważniejsze, wszystkie Viga Toys zabawki są w pełni sprawdzone i posiadają niezbędne certyfikaty, które obowiązują nie tylko na europejskim, ale również i amerykańskim rynku. Producent dokłada wszelkich starań, aby zagwarantować swoim małym użytkownikom bezpieczeństwo w trakcie codziennej zabawy. Popularne Viga klocki drewniane oraz inne zabawki tej marki zostały solidnie wykonane, i to w najdrobniejszych szczegółach. Ponadto ze względu na materiał, z jakiego są one produkowane, są one o wiele bardziej wytrzymalsze i odporne na ewentualne uszkodzenia, które mogłyby powstać podczas intensywnej zabawy. Unikalne zabawki drewniane Viga są oferowane przez nasz sklep Zabawka i Wyprawka w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Zabawki drewniane marki Viga: Układanka, Piramidka, Sorter, Puzzle, Konstrukcyjne Klocki, Gra zręcznościowa Ludo Chińczyk, tablice sensoryczne oraz wiele innych

Innowacyjne Viga zabawki drewniane to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa dla dzieci w każdym wieku. Są one tworzone z prawdziwą pasją i bogatą wyobraźnią, a także uwzględniając przy tym potrzeby swoich klientów i ich zdanie. W związku z tym niemal wszystkie Viga zabawki mają bardzo pozytywne opinie i zdobywają uznanie zarówno u małych dzieci, które nimi się chętnie bawią, jak i ich wymagających rodziców. Zapewniają one maluchom dużo możliwości na inspirującą rozrywkę, która posiada przy tym nieocenione walory poznawcze i edukacyjne, ponieważ pozwalają zdobywając im niezbędną wiedzę o świecie i reguł nim rządzących. Pionierska piramidka - układanka Viga PolarB to fantastyczna propozycja na zabawę dla najmłodszych pociech, która nie tylko pomoże im rozwinąć praktyczną umiejętność logicznego myślenia. Ale również i będzie w ciekawy sposób doskonalić ich zdolności zręcznościowe. Podobnie unikatowy Viga Sorter to niezwykle rozwijająca dla maluchów zabawa, od której nie będą mogły się one oderwać. Każda zabawka tej marki jest pomysłowa i rozbudza w dzieciach ciekawość świata. Różnego rodzaju produkty Viga posiada nasz sklep internetowy w swojej ofercie. Wśród nich można znaleźć zabawki zarówno dla najmłodszych, jak i nieco starszych pociech, które przyniosą im dużo frajdy i radości. Wszystkie Viga zabawki mają przystępną cenę, co również jest ich niezaprzeczalnym atutem. Idealnie nadają się na nietuzinkowy prezent z okazji urodzin, imienin, Dzień Dziecka czy pod choinkę na Boże Narodzenie. Viga Toys - zabawki drewniane to przede wszystkim nauka i zabawa w jednym, która daje dzieciom nieocenione korzyści rozwojowe.

1 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący