Kategorie

Uni POSCA

Produkty piśmiennicze Uni Posca na różne powierzchnie sprawdzają się doskonale, a szczególnie fantastyczny marker z farbą plakatową do zadań specjalnych

Oryginalny w każdym calu marker POSCA PC-5M, Pc-17K, PC-8K, PCF-350 oraz jedyny w swoim rodzaju marker kredowy Uni Posca PWE-5M to niebanalne artykuły piśmiennicze, które posiadają nieograniczone wręcz możliwości ich używania w niemalże wszystkich warunkach. Są one przeznaczone do użytku zarówno przez dzieci i to już od 5 roku ich życia, uczniów szkół podstawowych i średnich, jak i studentów. Oprócz tego wyjątkowy marker do szkła i porcelany przyda się także każdemu prawdziwemu artyście, graficiarzowi i innym profesjonalistom w swoim fachu, w którym istnieje potrzeba tworzenia unikalnych dzieł sztuki, ale nie tylko. Dla przykładu unikalne produkty piśmiennicze z serii Uni Posca biały sprawdzą się znakomicie między innymi jako trwałe pisaki do malowania kubków, kreatywnego zdobienia drewna bądź nadawania tkaninom niepowtarzalnych wzorów. Dzięki temu niezmywalny marker do plastiku i innych tworzyw pomaga nawet jego najmłodszym użytkownikom stworzyć spersonalizowane rzeczy, które są idealnym pomysłem na prezent stworzony prosto z potrzeby serca. Niemniej jednak pisak Uni Posca opinie ma bardzo pozytywne nie tylko ze względu na możliwość jego wykorzystania do swojej osobistej twórczości, do której można użyć wyobraźni.

Uni Posca to również praktyczne markery do tkanin niezmywalne oraz przydatne markery do malowania plastiku, które można w prosty sposób utrwalić

Co więcej, jest to też niezwykle trwały marker do podpisywania ubrań, jakim można z ogromną łatwością oznaczyć rzeczy dziecka, zwłaszcza gdy nasza pociecha będzie uczęszczać do państwowego lub prywatnego żłobka bądź przedszkola. Tym bardziej, że w większości tego typu placówek jest to wręcz odgórnie wymagane dla lepszej organizacji i pewności, że dane ubranko należy do konkretnego malucha. Ponadto artykuły piśmiennicze Uni Posca pozwalają też na wygodne malowanie butów markerem, które jeszcze nigdy nie było takie proste! I co najważniejsze, jest to w 100% bezpieczny produkt wolny od szkodliwych i toksycznych substancji, a przy tym dzieła wykonane za ich pomocą można łatwo utrwalić. Wybór metody zależy w głównej mierze od rodzaju powierzchni, do której marker POSCA PC-5M lub marker POSCA PCF-350 był wykorzystywany. Dla przykładu marker do tkanin utrwalamy poprzez przeprasowanie jej wyłącznie na lewej stronie, pamiętając przy tym, żeby nie używać do tego pary. Natomiast marker do pisania po drewnie i tworzywach sztucznych, którym ozdobiliśmy tego rodzaju powierzchnię, możemy dokładnie zabezpieczyć dodatkową warstwą bezbarwnego lakieru. W przypadku szkła i porcelany należy je wypiec w piekarniku, aby zachować na nich swoje dzieło.

Co wyróżnia markery do rysowania na koszulkach i innych powierzchniach producenta Uni Posca?

Każdy Posca marker dostępny w naszym sklepie internetowym posiada w swoim unikalnym składzie specjalistyczną farbę plakatową, za której sprawą malowanie nie sprawi żadnych trudności nawet najmłodszym dzieciom. Doskonale pokrywający wszystkie typy powierzchni tusz pigmentowy powstał na bazie wody. W dodatku zarówno marker do ubrań, jak i szkła czy też porcelany, umożliwia dowolne eksperymentowanie z farbą plakatową, którą można wypróbować inspirującą technikę rozmycia, tj. rozwodnienia koloru. Można też spróbować nakładać ją warstwami bez obaw o połączenie różnych kolorów, ponieważ bardzo szybko wysycha po nałożeniu na dany materiał. Oryginalny marker do drewna Uni Posca i innych powierzchni pozwala uzyskać bardzo estetyczne dzieło i to z zachowaniem całkowitego koloru danej barwy. Bez wątpienia wykorzystanie w pisakach specjalnej farby plakatowej jest niezwykle innowacyjnym pomysłem. W związku z tym nic dziwnego, że samo malowanie kubków markerem potrafi być za jego sprawą fantastyczną rozrywką, która zarazem zapewnia wyćwiczenie sprawnej ręki i usprawnienie zdolności manualnych i to już od początkujących artystów.

Wśród profesjonalnych artykułów piśmienniczych odnajdziesz też wyjątkowy marker kredowy Uni Posca PWE-5M, który idealnie nadaje się do celów komercyjnych!
Pionierskie markery z farbą plakatową Uni Posca to nie wyłącznie marker do metalu,drewna, plastiku, szkła czy porcelany, który można używać w domowym zaciszu albo do tworzenia niepowtarzalnych plakatów, projektów plastycznych i graficznych. Od dziś możesz również skorzystać z innowacyjnego markera kredowego Uni Posca PWE-5M, który doskonale sprawdzi się w głównej mierze w celach komercyjnych. Zwłaszcza może stać się nieocenionym pomocnikiem w restauracjach do tablic lub do pisania po witrynach sklepowych, aby zachęcić klienta do odwiedzenia naszego sklepu i zapoznania się z jego ofertą. Jego dużym atutem jest przede wszystkim fakt, że nie straszne mu żadne nawet niekorzystne warunki pogodowe i nie zmyje go intensywny deszcz czy też opady śniegu. Oprócz tego można go łatwo usunąć z każdej powierzchni, żeby na nowo ją zapisać innymi informacjami lub namalować intrygujące dzieło.

8 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący