Kategorie

szumisie

Szumiące zabawki dla noworodków i niemowląt marki Szumisie – urocze misie z różnymi rodzajami uspokajających szumów

Szumiący miś stał się obecnie obowiązkowym elementem każdej wyprawki niemowlęcej, która jest szykowana jeszcze przed przyjściem na świat maluszka. To jedyna w swoim rodzaju zabawka dedykowana najmłodszym pociechom, które przynosi im spokój i ukojenie, ułatwia zasypianie i pozwala przespać noc. Ciekawostką jest fakt, że nasza rodzima marka Szumisie powstała dzięki innowacyjnemu pomysłowi polskiej mamy, Anny Skórzyńskiej, która sama ma trójkę pociech. Jej osobiste doświadczenie związane z nieprzespanymi przez najmniejsze dzieci nocami, zainspirowała ją do stworzenia Misia Szumisia. Jest to praktyczna i przede wszystkim całkowicie bezpieczna zabawka z białym szumem dla niemowląt, która umożliwia im szybkie uspokojenie się i bezproblemowe zaśnięcie na drzemkę lub dłuższy nocny wypoczynek. Szumiąca maskotka zaprojektowana i wyprodukowana przez polską markę Szumisie jest sympatyczną przytulanką dla maleństwa, która jest w dodatku niezwykle przyjemna w dotyku. To w pełni certyfikowana zabawka, która jest szyta ręcznie w autentycznej szwalni, która znajduje się w Polsce pod Łowiczem. Natomiast serduszko misia z szumem jest produkowane przez Inquel z Warszawy. Współcześnie tego rodzaju zabawki szumiące dla niemowląt zdobywają bardzo pozytywne opinie, które otrzymują zarówno od rodziców najmłodszych dzieci, jak i od położnych oraz lekarzy zajmujących się noworodkami. Pionierskie Misie Szumisie są znane i cenione nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie. Można odnaleźć je zarówno w domach, gdzie mieszkają maluszki, jak i w szpitalach. Ponadto szumiące misie są przez cały czas unowocześnianie i doskonalone pod kątem ich funkcjonalności w codziennym życiu z niemowlakiem. Są polecane już dla najmniejszych pociech od pierwszego dnia życia.

Polska marka Szumisie – klasyczny Miś Szumiś, najnowszy Szumiś Leon, Suzy, Lily lub Matt z gryzakiem oraz nowatorski Szumiś Mini


Pod nazwą ''Szumiś'' kryje się cała rodzina szumiących misiów, które do uspokojenia maluszka wykorzystują tzw. biały szum dla dzieci do snu. To dobrze znany noworodkom odgłos, który słyszały jeszcze będąc w brzuchu swojej mamy i kojarzy się im z bezpieczeństwem. Jednak obecnie każdy misiu szumisiu korzysta również z podobnych właściwości różowego szumu dla niemowląt, który ułatwia wyciszenie i zaśnięcie. Oprócz tego w zależności od wyboru konkretnego mechanizmu można skorzystać z dodatkowych funkcji, jakie w swojej zabawce oferuje producent. Podstawowy Miś Szumiś posiada aż 5 różnych rodzajów szumu: biały, różowy, padającego deszczu, fali morskich oraz wód płodowych i bijącego serca, które mogą trwać do 60 minut, a po nich rozpocznie się jego wyciszanie. W dodatku można regulować jego głośność i dostosować ją do aktualnych potrzeb. Tymczasem Szumiś z czujnikiem snu i tzw. systemem non stop, który działa do aż 12 godzin, to ciekawa i przydatna opcja. Szczególnie dla rodziców, którym zależy na automatycznym załączeniu szumu, np. kiedy maluszek przebudzi się i będzie płakać. Ponadto istnieje jeszcze opcja wyboru Szumisia z aplikacją, która umożliwia sterowanie każdą opcją zabawki na odległość. A zatem można wybrać zabawkę z białym szumem, która postara się jak najlepiej odpowiedzieć zarówno na potrzeby niemowlaka, jak i jego opiekuna. Innowacją w ofercie polskiej marki jest mniejszy Szumiś Mini, który opinie ma tak samo dobre jak klasyczny miś. Jest mniejsza od tradycyjnej wersji szumiącej zabawki, ale działa z taką samą mocą. Można przyczepić go do niemowlęcego łóżeczka lub gondoli, a także zabrać wszędzie ze sobą tam, gdzie będzie potrzebny. Ponadto w naszym sklepie internetowym są dostępne Szumisie z gryzakami w wariancie z lub bez kocyka. Każdy z nich jest sprawdzoną zabawką z certyfikatem, która jest bezpieczna dla najmniejszych pociech od chwili narodzin. W razie potrzeby misie można wyprać w pralce, po wcześniejszym wyjęciu serduszka, w którym znajduje się mechanizm z szumem i dodatkowymi funkcjami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wysokiej jakości produkty marki Szumisie, które proponujemy w przystępnych cenach.