Kategorie

Strider

Strider

W życiu każdego młodego człowieka przychodzi czas na pierwszy rower - nauka jazdy to jeden z tych momentów, które pamięta się do końca życia. Znalezienie idealnego rowerka dla kilkulatka dla wielu rodziców może być jednak problematyczne. Już spieszymy z pomocą! W sklepie internetowym Zabawka i Wyprawka znajdziesz rowerki dla maluszków i nieco starszych dzieciaków. Pochodzą one z oferty znanych i cenionych na rynku producentów - jednym z nich jest amerykańska firma Strider założona w 2006 roku w Rapid City w stanie Dakota Południowa. Do tej pory sprzedano ponad 2 miliony rowerków Strider na całym świecie - firma posiada autoryzowanych dystrybutorów w 75 krajach!

Marka stworzona z pasji 

Rowerki biegowe Strider to flagowy produkt amerykańskiego producenta. Założyciel firmy, Ryan McFarland długo myślał nad stworzeniem rowerka, który byłby idealny do nauki jazdy i jednocześnie rósłby wraz z maluchem. Po wielu próbach wreszcie się udało! Pierwszy rowerek biegowy marki Strider ujrzał światło dzienne w 2007 roku i prawie od razu stał się hitem w Stanach Zjednoczonych. Klasyczny rowerek 12’’ powstał z myślą o synku Ryana - był super lekki, idealnie dopasowany do malucha i doskonale sprawdził się jako pierwszy rowerek do nauki jazdy. Możliwość modelu Strider mogą teraz poznać dzieci na całym świecie, również w Polsce.

Rowerki Strider - poznaj wszystkie propozycje!

Marka Strider to znany producent rowerków biegowych i modeli dla nieco starszych dzieci (rower z pedałami). Pełen asortyment tego producenta obejmuje: 

  • rowerki na bujaku idealne dla maluchów w wieku 6 miesięcy - 5 lat,
  • rowerki biegowe 12’ dla dzieci w wieku 1,5 - 5 lat, 
  • rowery z pedałami 14’ dedykowane dzieciom w wieku 3 - 7, oraz
  • akcesoria. 

Wśród tych ostatnich znajdziesz między innymi: zestawy lampek, podstawki do roweru, zestawy ochraniaczy oraz elementy wymienne (rączki, siodełka i koła). 

Strider - rowerek dla chłopca i dziewczynki

Twórcy marki Strider stawiają na nowoczesny design, dzięki czemu oferowane przez nich modele dedykowane są zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom. Najmłodszym dedykowane są rowerki na bujaku - to rodzaj biegunów, które w dowolnym momencie możesz zdemontować tworząc rowerek biegowy. Największą popularnością cieszą się rowerki biegowe 12’’ idealne dla kilkulatków - ta kategoria obejmuje modele w wersji Classic, Sport oraz Pro. Na ostatnim etapie nauki świetnie sprawdzi się 14-calowy rowerek biegowy, który opcjonalnie możesz rozbudować o zestaw pedałów Pedal Kit. Wspomniane elementy, takie jak bujak czy zestaw pedałów zamontujesz samodzielnie - do zestawu dołączona jest instrukcja montażu. 

Nie możemy odnaleźć pasujących produktów do zaznaczenia.
© 2014 Magento Demo Store. All Rights Reserved.