Kategorie

Spin Master

Marka Spin Master - zabawki z bajek i z reklam TV

Marka Spin Master powstała w 1994 roku i obecnie jest jednym z wiodących producentów oryginalnych zabawek z bajek, które są uwielbiane przez maluchy na całym świecie, a także akcesoriów kreatywnych przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. Od lat jej wyjątkowe i przede wszystkim innowacyjne pod każdym względem produkty cieszą się niesamowitym powodzeniem zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Najbardziej rozpoznawalnymi zabawkami marki jest Psi Patrol Spin Master, które zostały zainspirowane jednym ze współczesnych seriali animowanych dla dzieci o tym samym tytule. Powstały one w odpowiedzi na ogromne zainteresowanie ze strony małych fanów tej bajki, która jest emitowana również w polskich kanałach telewizji dziecięcej. Co więcej, Psi Patrol to zabawki Spin Master, w jakich producent zastosował najnowsze rozwiązania techniczne, które zapewniają maluchom niezapomnianej rozrywki z ulubionymi bohaterami z animowanego serialu. Dzięki temu każdy młody miłośnik przygód o dzielnych pieskach, którym przewodzi nastoletni Ryder, może wspólnie z nimi przeżyć niesamowite wrażenia i spędzić emocjonująco czas w oderwaniu od szklanego ekranu. Niemniej jednak Spin Master to nie wyłącznie Psi Patrol i zabawki z postaciami z tej bajki, ale również i różnego rodzaju artykuły kreatywne dedykowane dzieciom, które są przeznaczone do twórczej zabawy w domu. Na pewno większość rodziców i ich pociech kojarzy z reklam TV kolorowe rzepy Bunchems w niepowtarzalnych zestawach tematycznych, z których można wyczarować pomysłowe zwierzątka i wszystko, co tylko podpowiada nam wyobraźnia. Oprócz nich w urozmaiconej ofercie Spin Master Polska są również inne kreatywne zabawki jak chociażby kultowa już dzisiaj maszyna do szycia Cool Maker, a także nowoczesna interaktywna lalka  Brightlings lub piesek Zoomer z możliwością interakcji. Bez wątpienia są to pionierskie produkty służące dzieciom do fascynującej zabawy, w których nie brak innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych oraz technologicznych. Na szczególną uwagę zasługuje także Spin Master Dragon, które są obecnie modnymi zabawkami inspirowanymi popularnym filmem pt. ''Jak wytresować smoka''.

Zabawki Spin Master - Psi Patrol, Dragon, kolorowe rzepy Bunchems, interaktywna lalka Brightlings, piesek dalmatyńczyk Zoomer z funkcjami interakcyjnymi, maszyna do szycia Cool Maker oraz wiele innych propozycji na kreatywne i wymarzone zabawki dla dzieci

Niepowtarzalne produkty Spin Master oferuje również nasz sklep, w którym można odnaleźć zarówno oryginalne zabawki z bajki Psi Patrol czy filmu ''Jak wytresować smoka'', a także kreatywne Bunchems, czyli kolorowe rzepy klasyczne lub świecące. Oprócz nich posiadamy także w swoim asortymencie inne artykuły tej marki, które zapewniają małym dzieciom twórczą i przede wszystkim interesującą rozrywkę. A zatem dostępne są również innowacyjne zabawki interaktywne takie jak maszyna do szycia Cool Maker, interaktywna lalka Brightlings dla dziewczynek z odkrywczymi funkcjonalnościami oraz posłuszny Zoomer, czyli piesek dalmatyńczyk, który potrafi wykonywać polecenia swojego właściciela i zachowuje się niczym prawdziwy szczeniaczek. Wszystkie produkty od Spin Master Polska wyróżniają się wysoką jakością wykonania, bezpieczeństwem oraz oryginalnością zarówno pod względem wyglądu, jak i nowoczesnych funkcji, które zabawę nimi czynią jeszcze bardziej atrakcyjną. W związku z tym każdy z nich sprawdzi się znakomicie na wymarzony prezent dla niejednego dziecka. Z całą pewnością unikalny Spin Master Marshall, który jest najbardziej uwielbianym bohaterem z Psiego Patrolu, czy kolorowe rzepy Bunchems świecące do kreatywnej zabawy, ucieszą małych wielbicieli bajek oraz entuzjastów twórczego spędzania czasu.