Kategorie

Smart Games

Smart Games – inspirujące i trójwymiarowe gry logiczne dla dzieci w każdym wieku

Zagraniczna marka Smart Games to wiodący na całym świecie producent gier logicznych dla dzieci. Wśród nich można odnaleźć interesujące propozycje już dla najmłodszych pociech w wieku przedszkolnym. Wszystkie stworzone przez Smart Games gry dla dzieci logiczne zostały w odpowiedni sposób dostosowane do konkretnego przedziału wiekowego, a także adekwatnych do niego możliwości osób grających. Wyróżniają się one różnymi poziomami trudności, które sprawiają, że niektóre z oferowanych układanek logicznych są niezwykle proste, a inne – bardziej skomplikowane. Dzięki temu gry dla dzieci Smart Games są wręcz idealne dla graczy w każdym wieku i z łatwością można znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Zapewniają one mnóstwo emocjonującej rozrywki, która w dodatku ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny biorących w niej udział kilkulatków. Niewątpliwie są one inspirującą propozycją na pożyteczne zabawy logiczne dla dzieci, które w ciekawy sposób urozmaicą długie jesienne popołudnia oraz zimowe wieczory. Ale nie tylko, ponieważ w ofercie są również dostępne mini gry logiczne w wersji podróżnej, które można zabrać ze sobą na wyjazd do dziadków lub rodziny mieszkającej daleko, a także na wakacje. Oprócz tego tworzone z pasją gry Smart Games charakteryzuje niebanalny  w głównej mierze wygląd dołączonych do nich plansz i elementów, które są trójwymiarowe. Każda z nich posiada także bogatą i oryginalną kolorystykę. Na szczególną uwagę zasługuje również pomysłowość twórców logicznych zagadek, którzy skomponowali do nich bajeczne i niesamowicie inspirujące fabuły. W związku z tym produkty Smart Games to fantastyczne i przede wszystkim rozwijające gry logiczne dla 3 latka, 4 latka, 5 latka, 6 latka, 7 latka i 8 latka, które nie pozwolą się im nudzić. A przy okazji wyzwolą z nich pokłady kreatywnego myślenia oraz nauczą sztuki rozwiązywania napotkanych problemów i szybkiego podejmowania trafnych decyzji. Ponadto w naszym sklepie internetowym odnajdą Państwo wyjątkowe zagadki logiczne dla dzieci w wieku 10 lat wyprodukowane przez Smart Games, które poprzez ekscytującą zabawę umożliwiają dalsze doskonalenie umiejętności strategicznego myślenia.

Gry logiczne dla dziewczyn i chłopców marki Smart Games – układanki, łamigłówki, quizy oraz inne zagadki logiczne dla dzieci

Producent Smart Games jest obecnie jednym z największych zagranicznych twórców gier na logiczne myślenie przeznaczonych zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców w niemalże każdym wieku. Ze względu na unikalne trójwymiarowe plansze w intensywnych kolorach oraz wpisane w nie funkcje edukacyjne są idealnym pomysłem na zaproponowanie swojemu kilkulatkowi przyjemnej i przede wszystkim inteligentnej rozrywki z możliwością kształtowania oraz podnoszenia swojego poziomu IQ. W dodatku łamigłówki logiczne dla dzieci i gry kulki logiczne posiadają propozycje różnych zadań do wykonania o zróżnicowanym poziomie trudności. Dzięki temu można je z łatwością dopasować do aktualnych predyspozycji pociechy i dotychczas zdobytych przez nią umiejętności. A z drugiej strony sprawiają, że jedna gra logiczna dla dzieci z serii Smart Games pozwala na stopniowe przechodzenie na coraz wyższy poziom i tym samym poszerzanie swoich kompetencji w zakresie strategicznego myślenia. W ten sposób można naturalnie pomóc maluchowi w rozwoju swojego intelektu. Warto również wspomnieć, że quizy i układanki logiczne są tworzone w ramach dwóch uzupełniających się nawzajem projektów: Smart Games IQ Fit i Smart Games IQ Stars.

Nowe gry logiczne z serii Smart Games w wersji klasycznej oraz podróżnej

Nasz sklep internetowy posiada w swojej ofercie różnego rodzaju łamigłówki i quizy logiczne pochodzące z zagranicznej serii Smart Games, które zyskują coraz większą popularność nie tylko na całym świecie, ale również i w Polsce. Większość z nich jest przeznaczona już dla najmłodszych dzieci, które wchodzą w tzw. wiek przedszkolny, ale znajdą się tutaj propozycje dla starszych pociech. Są nimi głównie układanki logiczne z kolorowymi kulkami bądź elementami w różnych kształtach, które zawierają komplet zadań przeznaczonych do wykonania przez kilkulatka. Oprócz tego dostępne są również inspirujące mini gry w wersji podróżnej z magnetycznymi elementami. Gwarantują one, że każdy dłuższy wyjazd stanie się ciekawą przygodą, podczas której pociecha będzie mogła poćwiczyć swój umysł i wzbogacić swoją kreatywność.