Kategorie

Skiphop

Wyjątkowe i praktyczne produkty marki Skip Hop – wszystko, co niezbędne dla dziecka i młodej mamy

Marka Skip Hop to amerykański producent niezbędnych artykułów dziecięcych i akcesoriów, które są niezwykle przydatne rodzicom, szczególnie młodym mamom, do codziennej opieki nad maluszkiem. Jej najważniejszą misją jest tworzenie oryginalnych zarówno pod względem wyglądu, jak i funkcjonalności produktów, które są koniecznie potrzebne w nowej rzeczywistości z maleństwem, ale i najlepiej potrafią przy tym spełnić swoje zadanie. Jednym z pierwszych artykułów, które zapoczątkowały powstanie i późniejsze zaistnienie marki Skip Hop na rynku w branży dziecięcej, były praktyczne torby zaprojektowane z myślą o wyjątkowych potrzebach każdej mamy. Ich pomysłodawczynią była sama żona założyciela firmy, Ellen Diamant, która doskonale zna niezwykle wymagającą rzeczywistość młodych rodzicielek, które na co dzień opiekują się dzieckiem. Obecnie oferta firmy Skip Hop jest stale poszerzana o nowe produkty przeznaczone dla niemowląt i ich rodziców, które wyróżniają się ponadprzeciętną funkcjonalnością i charakterystycznym designem. Stanowią one nieocenioną pomoc w troszczeniu się o dobro i właściwy rozwój maluszka. Wśród popularnych artykułów dziecięcych Skip Hop są  bidon, termos, wanienka wieloryb, praktyczny organizer do wózka, plecak do przedszkola, bezpieczne sztućce i kolorowe zestawy jedzeniowe z niebanalnymi motywami graficznymi, a także odkrywcze zabawki przeznaczone dla pociech w różnym wieku. Ponadto w ich asortymencie są również pojemne torby dedykowane młodym mamom, które doskonale sprawdzają się na krótkie i długie spacery z maluszkiem, w trakcie podróży samochodem lub komunikacją miejską.

Funkcjonalne artykuły dla dzieci marki Skip Hop – sztućce, talerzyki i zestawy jedzeniowe, śliniaki, bidony, plecaki do żłobka i przedszkola, termosy, płaszcze przeciwdeszczowe, piżamki oraz wiele innych

W naszym sklepie internetowym dostępne są zarówno wszystkie niezbędne akcesoria ułatwiające rodzicom karmienie maluszka w trakcie rozszerzania jego diety o nowe pokarmy, które mają bardziej stałą konsystencję. Na sam początek idealnie sprawdzają się kolorowe talerzyki i zestawy jedzeniowe z charakterystycznymi dla marki Skip Hop motywami graficznymi, które podobają się najmłodszym dzieciom. Oprócz nich równie przydatne są odporne na zniszczenie i ewentualne zabrudzenia śliniaki, a do picia polecają się specjalistyczne bidony, które można zabrać ze sobą na spacer. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się także oryginalny plecak Skip Hop Baby, który powstał w ramach serii ZOO i swoim wyróżniającym się wyglądem nawiązuje do sympatycznych zwierzątek. Jest znakomitym rozwiązaniem dla maluszka zarówno do żłobka, jak i później do przedszkola. Co więcej, w bogatej ofercie producenta Skip Hop nie brakuje również innych praktycznych artykułów dla dzieci. Należą do nich m.in. termosy utrzymujące ciepło przechowywanych w nim pokarmów, a także barwne płaszczyki przeciwdeszczowe i wygodne piżamki do spania. Niemniej oryginalny plecak Skip Hop cieszy się niesłabnącym powodzeniem wśród rodziców najmłodszych dzieci, ponieważ przydaje się zarówno na spacer i wycieczkę, jak i do żłobka bądź przedszkola. Innymi produktami marki, które przydają się zarazem maluchom, a nawet może i bardziej ich opiekunom, to praktyczne torby dla mam. Ponadto jest dostępny również wyjątkowy organizer do wózka Skip Hop, który zdecydowanie ułatwia rodzicom spakowanie się na spacer z dzieckiem.

Skip Hop - zabawka do raczkowania i rewelacyjne maty edukacyjne dla niemowląt oraz inne produkty przeznaczone do odkrywczej zabawy

Marka Skip Hop to nie tylko wysokiej jakości artykuły i akcesoria ułatwiające codzienne życie z maluszkiem jego opiekunom, ale również i niebanalne zabawki dla najmłodszych pociech. Producent dokłada wszelkich starań, żeby jego produkty przeznaczone do radosnej zabawy, odpowiadały na potrzeby dzieci w zależności od ich aktualnego wieku oraz zdobytych przez nie umiejętności. I co najważniejsze, dostarczały im właściwych bodźców sensorycznych i wspierały ich prawidłowy rozwój na każdym etapie. Dla przykładu innowacyjna zabawka Skip Hop do raczkowania zachęca maluszka do podjęcia aktywności i doskonalenia swojej sprawności ruchowej, która ma ogromny wpływ również na późniejszą naukę chodzenia. Poprzez odpowiednią dla najmłodszych zabawę daje im możliwość odkrywania swojego najbliższego otoczenia i rozwijania pierwszych zainteresowań. Ponadto Skip Hop zabawka do raczkowania Explore & More to ciekawy pomysł na prezent dla maleństwa, który nie tylko wspaniale bawi, ale i uczy.