Kategorie

Scootandride

Prezentowana marka SCOOTANDRIDE to w głównej mierze austriacka firma, która już od 2010 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją najwyższej jakości funkcjonalnych pojazdów oraz kasków rowerowych. Są one w bardzo przemyślany sposób tworzone specjalnie z myślą o małych dzieciach, które bardzo szybko dorastają, a ich potrzeby zmieniają się w ekspresowym tempie. Czołowym produktem marki jest przede wszystkim prekursorska Hulajnoga i jeździk 2w1 SCOOTANDRIDE Highwaykick1, która zachwyca swoim starannym wykonaniem oraz innowacyjną pod każdym względem fukcjonalnością. Jest to wyjątkowy pojazd, który rośnie razem z maluchem i sprawnie dostosowuje się do jego aktualnych możliwości fizycznych. Co więcej, pomysłowa hulajnoga dla dzieci Scootandride, jaką prosto i szybko można przekształcić w jeździk, to więcej możliwości na aktywną zabawę na świeżym powietrzu, która nigdy się nie nudzi. Oprócz tego marka jest znana i ceniona nie tylko za swoje unikalne pojazdy przeznaczone dla najmłodszych, ale również i wysokiej jakości sprawdzony kask dziecięcy rowerowy, który dobrze zabezpiecza głowę pociechy w trakcie jazdy. Ponadto każdy z produktów marki Scootandride, który jest dostępny sklepie Zabawka i Wyprawka, został wyprodukowany w zgodzie z aktualnie obowiązującymi normami bezpieczeństwa. I co najważniejsze, jest dokładnie przebadany przez renomowane instytuty badawcze. W dodatku firma Scootandride, która posiada pozytywne opinie, wykorzystuje w swoich pojazdach i kaskach wyłącznie certyfikowane materiały, pochodzące od zaufanych dostawców. Oprócz tego zgodnie z jej filozofią, są one całkowicie wolne od szkodliwych substancji takich jak PVC. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wielofunkcyjne pojazdy oraz kaski dziecięce marki Scootandride, którymi dysponuje nasz sklep internetowy.

Pionierskie pojazdy austriackiej marki Scootandride 2w1: rewolucyjna hulajnoga Highwaykick i jeździk w jednym dla małych dzieci w przedziale wiekowym od 1 do 5 roku życia

Ultranowoczesna hulajnoga Scootandride to pod wieloma względami oryginalny pojazd, który powstał specjalnie dla małych dzieci, aby zachęcić je do podejmowania dobroczynnej aktywności sportowej na świeżym powietrzu. Została ona skonstruowana w wyjątkowy sposób, aby móc posłużyć maluchowi przez bardzo długi czas i zapewnić mu bezpieczną jazdę w każdych warunkach terenowych. Co więcej, innowacyjna hulajnoga, którą za pomocą jednego guzika można przetransformować w jeździk i to bez dodatkowych narzędzi, to atrakcyjna rozrywka nawet dla bardzo wymagających pociech. Oprócz tego można ją w łatwy sposób regulować, aby dostosować jej parametry do zmieniającego się wzrostu dziecka oraz jego potrzeb. Rewelacyjna hulajnoga 2w1 marki Scootandride jest w dodatku przyjazna dla środowiska naturalnego, ponieważ jest pojazdem na kilka lat. Została ona stworzona dla małych dzieci od 1 do 5 roku życia, aby mogły one cieszyć się bezpieczną jazdą na niej. Unikatowa hulajnoga Highwaykick jest dostępna w różnych wariantach kolorystycznych. W związku z tym można również z łatwością dobrać do niej odpowiedni kask dla dziecka, który doskonale zabezpieczy jego delikatną głowę przed ewentualnymi urazami.

Innowacyjne produkty SCOOTANDRIDE, które służą do ochrony głowy w trakcie jazdy na jeździku, hulajnodze i rowerze: najwyższej jakości bezpieczne kaski dziecięce

Niepowtarzalna hulajnoga jeździk, która jest przeznaczona dla dzieci od 1 do 5 lat, to współcześnie najbardziej rozpoznawalny produkt austriackiej firmy SCOOTANDRIDE. Jednak to nie wszystko, co ma do zaoferowania prezentowana marka. Ofertę producenta uzupełnia specjalistyczny kask na rower dla dziecka, który zapewnia mu właściwą ochronę jego głowy. Zagwarantowanie odpowiedniego zabezpieczenia tej części ciała maluszka jest wręcz niezbędne i to podczas jazdy na wszystkich typach pojazdów. W związku z tym powstał pionierski kask scootandride, który idealnie spełnia swoje podstawowe zadanie. Jest dostępny w różnych rozmiarach, aby można było z łatwością dobrać go do aktualnego wieku pociechy. Co więcej, kask dziecięcy został solidnie wykonany, a zarazem jest przyjemnie lekki. Oprócz tego posiada stosowną regulację, która ułatwia dopasowanie jego wymiaru do konkretnego obwodu głowy malucha. Ponadto Kask dla dzieci SCOOTANDRIDE XXS-S 1-5 lat jest dostępny w różnych barwach, które znakomicie komponują się z pojazdami marki i stanowią spójne uzupełnienie pod kątem kolorystycznym.